Яко е, добави само че за да получите стикерите които вие се направили, трябва да ги поъчате от фирмата чиято е програмата.
Обаче ако имате Photoshop и можете да работите поне малко с него, можете да ползвате програмата като източник на шаблони за който модел мотор искате, което е доста добра помощ!!!
Програмата има шаблони за доста марки и модели мотори, например шаблона за CRF 2007 , мога да си го сложа във фотошоп и върху него да си наредя векторни логота (с перфектно качество) или други векторни графики свалени от интернет или направени от мен, и след това да дам да ми направят стикера в някоя печатница за смешни пари!
Единствено трябва преди това да се нагласят размерите на шаблона - пропорциите на шаблона ги имате, но ви трябват размерите - лесно можете да премерите размерите в мм върху самия мотор и след това да зададете тези размери на шаблона във Photoshop (трябва ви само дължина или височина, пропорцията на шаблона се грижи останалите размери, извивките, дупките за болтчета и др. да си дойдат на мястото! Ако все пак не сте доверчиви, можете да вземете контролно 3-4 разстояния между различните елементи, за да си проверите точността на шаблона )
От тук можете да си свалите безплатно, векторни почти всички лога на повечето компании по света http://www.brandsoftheworld.com
А векторни графики можете да намерите безплатни по всякакви сайтове в google - ето един пример http://qvectors.net/
print screen, после paste след това режеш и оразмеряваш да стане в реалните размери. Помощта в случая е, че формата на стикера я има , трябват ти само размерите
Колега свалих програмката, но е ограничена от години и модели. Аз искам да си направя лепенки за кавазаки кдь 125 1998г. Но в програмата години мисля,че започваха от 2003. Някакви идеи откъде да взема шаблоните.
колега намерих един сайт за лепенки докато се ровех в нета но ми дава че временно е затворен за профилактика или нещо от сорта (не съм много близък с английския) ,утре ще се поразровя да го намеря че го гледах като бях на работа
Коментар