Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мотокрос картинки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мотокрос картинки

    Малко хубави мотокрос снимки.

    Тук ги има всичките в голям размер.
    Прикачени файлове

  • #2
    До: Мотокрос картинки

    от замунда
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от iassen; 17-11-09, 09:54.

    Коментар


    • #3
      До: Мотокрос картинки



      sigpic

      Коментар


      • #4
        До: Мотокрос картинки

        ето
        Прикачени файлове
        [COLOR=Blue]Yamaha Yz250F [/COLOR]и [COLOR=Blue]Kawasaki KLX 400 [/COLOR]:shock:

        Коментар


        • #5
          До: Мотокрос картинки

          Тази, на която Стюарт слиза от Ямахата е страшна. Явно е видял някоя Хонда долу

          Ето малко и мое производство от 2009. Има из темите страшни снимки, направени от съфорумци или на такива. Ще е добре да са тука на едно място да може човек да си разглежда като галерия имам предвид.
































































































          Последно редактирано от iassen; 17-11-09, 15:00.

          Коментар


          • #6
            До: Мотокрос картинки

            Яска , браво за снимките.На някои направо ми изтекоха очите. Само така!

            Коментар


            • #7
              До: Мотокрос картинки

              Първоначално публикуван от gjfts Преглед на мнение
              Яска , браво за снимките.На някои направо ми изтекоха очите. Само така!
              Радвам се Дано и други да качат. Примерно Иван Минков има страхотни снимки. Ето малко от днес:













              Последно редактирано от iassen; 18-11-09, 22:17.

              Коментар


              • #8
                До: Мотокрос картинки

                И аз се включвам само с една снимка, но...
                Non scholae sed vitae discimus.

                Коментар


                • #9
                  До: Мотокрос картинки

                  Първоначално публикуван от preskata Преглед на мнение
                  И аз се включвам само с една снимка, но...
                  Само, че тая снимка е авторска!!!!!
                  Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                  Коментар


                  • #10
                    До: Мотокрос картинки

                    Данеби снимките на MG racing да са пуснати от фотографа?Снимката я взех от тема във форума и я пуснах в тема в форума.Не виждам проблем при положение, че има и други качени авторски снимка
                    Non scholae sed vitae discimus.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Мотокрос картинки

                      Първоначално публикуван от preskata Преглед на мнение
                      Данеби снимките на MG racing да са пуснати от фотографа?Снимката я взех от тема във форума и я пуснах в тема в форума.Не виждам проблем при положение, че има и други качени авторски снимка
                      Нагоре снимките, които съм постнал или аз съм ги снимал или мен са ме снимали приятели. Понеже и в други теми съм пускал мои снимки, на които има други хора и те не са казали да имат нещо против и аз не виждам нещо нередно. Ако все пак някой възрази редно е да се махнат. За първите снимки, които е ясно , че не съм ги снимал аз съм дал линк поне от къде са взети...
                      В случай като тази снимка с падането, според мен нормалното е ако се поства чужда снимка да се напише кой е автора, за да няма объркване, пък ако той възрази да се махне. Все пак не сме професионални фотографи, на които им изяждат хляба като постнат снимка тяхно дело, но трябва да се напише на кой е , за да е коректно и да не остават посетителите с впечатлението, че автора на поста и на снимката е един и същ, щом това не е така.

                      Иване, не се сърди, а пусни и твойте снимки
                      Последно редактирано от iassen; 20-11-09, 19:05.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Мотокрос картинки

                        Моля някой модератор или да напише, че снимката е направена от Иван Минков или да я изтрие.Фотографа да каже коя от двете опции да избере модератора.Моля да бъда извинен, вече ще знам
                        Non scholae sed vitae discimus.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Мотокрос картинки

                          ето нещо и от мен от ботунец и ридо самоков
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                          • #14
                            До: Мотокрос картинки

                            Много на вътре се взимате с "авторството" ми се струва...
                            Ако някой толкова копнее за авторски права и възроптава против публикуването им, нека си запази авторско право и да напише условията си за публикация!

                            Цял свят гъмжи от професионални фотоси, вие тука ще се изпокарате за една картинка

                            Идеята на темата е "да се качват хубави, атрактивни, красиви и уникални кадри от мотокроса от цял свят" било любителски или професионални - поне това става ясно от заглавието И.

                            Ако някой държи да изпъква със собствено творчество да си създаде тема "Снимки със запазени авторски права" и да действа.

                            Давайте го малко по-ларж... форумът няма нужда от издребняване!


                            п.п. Все пак за снимки с известна история е добре да се напишат "две" думи
                            Както Ясен по-горе е препоръчал

                            Коментар


                            • #15
                              До: Мотокрос картинки

                              Първоначално публикуван от Жоро XR 600 Преглед на мнение
                              Ако някой държи да изпъква със собствено творчество да си създаде тема "Снимки със запазени авторски права" и да действа.

                              Давайте го малко по-ларж... форумът няма нужда от издребняване!


                              п.п. Все пак за снимки с известна история е добре да се напишат "две" думи
                              Както Ясен по-горе е препоръчал
                              Аз тук не искам да се хваля как снимам, защото апарата не ми е от 3000+ лв! Ако исках щях да пусна снимки!

                              Относно форума...на всички които познавам и пишат им е ясно, че нещата с цензурата се леко разминават!

                              И все пак идеята е добра с историята на снимките!

                              ПП: Вината си е моя и в момента работя по въпроса с подписа на снимките!
                              Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X