Обява

Свий
Няма добавени обяви.

атаки клапи KTM 250 exc

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • атаки клапи KTM 250 exc

    Здравейте колеги, вече се учаях и чакам помощ

    имам КТМ250 ЕХЦ 2001 малко стар ама читав мотор

    проблема ми е че, мотора глъхне в ниските, настроен карбуратор всичко е наред.

    И мисля че проблема е в атак клапите от двете страни на цилиндъра, и бях шашнат като отворих капацие на снимката която виждате е едната клапа и тази зъпчатка липсва и гарнитурата

    и като цяло то се върти от вибрацята на която страна си иска и блокира работата на мотора.

    и акъла който търся е, откъде да намеря тази част или пък има начин да се оправи от стругар.

    благодаря ви за вниманието!

  • #2
    Имам цилиндър с всичките клапи и глава,но е за риза ако решиш нещо пиши 120 лв.
    Научих,че колкото и да знаеш,все още има какво ново да научиш!

    Коментар


    • KTMM250EXCC
      KTMM250EXCC коментира
      Редактиране на коментар
      Поради това че съм ученик бюджета ми е малик за мотора наскоро си купих екип и съм на червено хахха ,неможе ли да се договорим само за двете клапи от ляво и дясно, тези от снимката по горе.

      благодаря ти за вниманието и предложението (-::

  • #3
    Ако стават за SX 250 1996 с 546 мотор и на колегата не му върши работа имам интерес .

    Коментар


    • KTMM250EXCC
      KTMM250EXCC коментира
      Редактиране на коментар
      колега мосля че е ЕХЦ и мисля че е 1997

      защото намерих клапите на този мануал
      file:///E:/New%20folder%203/New%20folder%20(3)/320512_d.pdf



      Но пък мотора няма нищо общо с това на снимката на мануала, пък двигателя е същия

      ще сложа и снимка на мотора


      благодаря за вниманието !

  • #4
    !

    Коментар


    • #5

      Здравейте колеги,

      Има малко развитие с мотора, и щях да ви питам защо мотора цапа постоянно свеща, немога да използвам вече нормална свещ, ползвам двуелектродова свещ иначе трябва да семням свещи на всяко каране.

      Преди време мотора гореше прекалено много и пак цапаше, но това го оправих като си поиграх с поплавъка и сега гори много-по малко но цапа свеща, когато и да погледна винаги е черна със сажди по него,

      казахами да поиграя с нивото на иглата но на моя карбуратор не става иглата е сложена фабрично на мястото и.

      Регулирах и болтовете за въздух и гориво но без успех, дали пак проблема не е от атаките или незнам просто се учаях..

      та... ако можете да ми помогнете ще см много благорадерен......... :-)

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X