Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем със съединителя на Kawasaki kx 250

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем със съединителя на Kawasaki kx 250

    Карах си мотора без забележка и по едно време усещам , че съединителя не работи отначало ми се стори че жилото се е прецакало защото се беше нагънало и е нещо като на полусъединител нон стоп . Махнах жилото и бутнах съединителя ръчно да видя дали ще се върне сам и не се няма никаква тяга мърда се лесно и като дам на първа и по бутна е все едно работи малко защото пак се бута лесно но и издава звуци малко по различни от тея когато пали и манивелата е хлабава все едно като си натиснал съединител. Моля кажете ми какво да направя и от какво може да е.

  • #2
    От: Проблем със съединителя на Kawasaki kx 250

    Първоначално публикуван от rfkrfd Преглед на мнение
    Карах си мотора без забележка и по едно време усещам , че съединителя не работи отначало ми се стори че жилото се е прецакало защото се беше нагънало и е нещо като на полусъединител нон стоп . Махнах жилото и бутнах съединителя ръчно да видя дали ще се върне сам и не се няма никаква тяга мърда се лесно и като дам на първа и по бутна е все едно работи малко защото пак се бута лесно но и издава звуци малко по различни от тея когато пали и манивелата е хлабава все едно като си натиснал съединител. Моля кажете ми какво да направя и от какво може да е.
    Абе .. страшна работа ..абе г-н Латиница какво ти трябва бе? Какво ти свири в гайдата ..какво жило? Какво там нещо си ставало ...бутало се и незнам ..какво нещо си работело малко, но тяга бутала лесно..карал си мотора.....манивела хлабава...
    Кво' ви става бре хора? Нормален въпрос ли не знаете как се задава или....що за обяснение е това?
    KX 450F 2008 HONDA CR-V 2000г 147к.с.

    Коментар


    • #3
      От: Проблем със съединителя на Kawasaki kx 250

      Да ти отговоря ,от негово име,щото имам двама сина ,навярно на неговата възраст.Оправете ми мотора от компа,аз,само да се возя,без да се замислям,и ако може ми дайте пари,щото вечно ми трябват.Ако,има някаква работа ще я сършиме,после,не сега ,или следващия път.

      Коментар


      • #4
        От: Проблем със съединителя на Kawasaki kx 250

        Възможно е да се се счупил един от дисковете на съединителя , и да е изпаднал от касетата , но без да се отвори , няма как да се знае.
        В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

        Коментар


        • #5
          От: Проблем със съединителя на Kawasaki kx 250

          Първоначално публикуван от rfkrfd Преглед на мнение
          Моля кажете ми какво да направя
          Например , да го отвориш , но преди това да си изтеглиш сервизното ръководство ....или пък направо го закарай на някой който е в час да ти помогне.
          "Суетата, е любимият грях на дявола"!

          Коментар


          • #6
            От: Проблем със съединителя на Kawasaki kx 250

            Какво стана бе момче?
            KX 450F 2008 HONDA CR-V 2000г 147к.с.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X