Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къде набиват риза ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Къде набиват риза ?

    Колеги кажете ми къде набиват ризa на цилиндъра става въпрос за kawasaki kx 125 01 и ако може телефон за връзка. Знам че има тема ама мненията са стари за това пускам нова.

  • #2
    От: Къде набиват риза ?

    http://www.vasanobg.com/services/cyl-block_bg.php

    По-малко от минута!!! За какво ви е тоя Интернет, не знам!...Всъщност, знам...
    Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

    0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

    Коментар


    • #3
      От: Къде набиват риза ?

      на мен ми набиха на клх300 в цеха до КАТ. след статистиката в дясно. струваше ми 120лв всичко (риза, шлайф до размера на буталото и вятър). на 2Т е малко по сложно обаче заради отворите. но нищо не ти пречи да провериш. другото място е до сервиз ситроен. но направи сметката дали не е по добре за 250лв отгоре да го пратиш за никасил. ако мога да помогна свиркай

      Коментар


      • #4
        От: Къде набиват риза ?

        Номер може ли на майстора. За никасил няма как да си позволя онзи ден взех мотор и стегна в същия ден и в момента нямам толкова финанси.

        Коментар


        • #5
          От: Къде набиват риза ?

          0988885324 ама нямам име. но най добре отиди на място

          Коментар


          • #6
            От: Къде набиват риза ?

            Набиването е най-лесно , най-трудна е изработката на риза за 2-тактов мотор. При мен има един КДХ200 с много добре изработена риза , знам само, че е правена във Варна. В Европа и Щатите продават фабрично изработени ризи с перфектно качество , скъпи са , но от опит ще ти кажа , че в България накрая излиза по-скъпо всичко.
            В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

            Коментар


            • #7
              От: Къде набиват риза ?

              А аз да попитам за никасила, понеже съм чел, но отново в стари теми, измислиха ли го в България или още си е в чужбина и колко излиза приблизително едно ново покритие ?

              Коментар


              • #8
                От: Къде набиват риза ?

                Там ми казаха че заради отворине не можели да го направят и отидох в мотор сервиза до мазда сервиза и там ще ми го оправят за 350лв риза и бутало. Мерси за мненията колеги

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X