Обява

Свий
Няма добавени обяви.

rmz 450 проблем на празен ход карбуратор кейхин

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: rmz 450 проблем на празен ход карбуратор кейхин

    Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
    Брей това наистина е много сериозен проблем,бре пустият му винт,как ли се е разхлабил.


    Младеж не е хубаво да се подиграваш на момчето като го гледам няма си голямо понятие, а тези форуми са точно за да се помага.
    Не е хубаво и ти не си се родил научен както и всички ние.
    Нали не четеш ТЪПИ ТЕМИ ЗА КРОСОВИ МОТОРИ. Темата е преместена в раздела МОТОКРОС И СУПЕРКРОС.

    Коментар


    • #17
      От: rmz 450 проблем на празен ход карбуратор кейхин

      То не случайно е казан лафа:

      Американски форум-питаш и ти казват,руски форум-питаш и те питат...български форум-питаш и ти обясняват колко си прост

      П.С.Сори за спама не се сдържах.Радвам се,че все пак проблема се е оправил

      Коментар


      • #18
        От: rmz 450 проблем на празен ход карбуратор кейхин

        Първоначално публикуван от charko Преглед на мнение
        Младеж не е хубаво да се подиграваш на момчето като го гледам няма си голямо понятие, а тези форуми са точно за да се помага.
        Не е хубаво и ти не си се родил научен както и всички ние.
        Нали не четеш ТЪПИ ТЕМИ ЗА КРОСОВИ МОТОРИ. Темата е премеместана в раздела МОТОКРОС И СУПЕРКРОС.
        Ами аз като гледам явно и ти си моторист колкото момчето,аз когато започнах да карам мотори съм давал по 5 лв да ми направят центровка на балканчето,така един два пъти,и после човека рече ти ще ставаш ли моторист или не,ако искаш да бъдеш се научи сам да си оправяш мотора иначи няма да станеш моторист,и аз така вече 21 години се спасявам сам.Та вникни в текста който написах,направи си изводи колко е моторист щом пуска толкова глупава тема

        Коментар


        • #19
          От: rmz 450 проблем на празен ход карбуратор кейхин

          Ооо пак съм писал в погрешната тема,гледам тук големи майстори по мотокрос се изявяват че чак и мнение дават,както и да е ма пак ще се обадя,аз познавам само двама в България които могат да карат мотокрос,единия е Димитър Рангелов,другия е Радослав Балинов,вие да не сте някой от тях,ако е така извинявам се за моето мнение.

          Коментар


          • #20
            От: rmz 450 проблем на празен ход карбуратор кейхин

            Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
            Ооо пак съм писал в погрешната тема,гледам тук големи майстори по мотокрос се изявяват че чак и мнение дават,както и да е ма пак ще се обадя,аз познавам само двама в България които могат да карат мотокрос,единия е Димитър Рангелов,другия е Радослав Балинов,вие да не сте някой от тях,ако е така извинявам се за моето мнение.

            Нито съм единият нито съм другият. А между другото доста съм ходил по мотокрос Състезания в ЕВРОПА не в БЪЛГАРИЯ и всичките Състезатели между маншовете си сменят сами гумите и си подготвят Мотоциклета да така е ша знаеш.
            Така е спор няма по твойта логика много ли си добър състезател си еднакво добър механик.
            Ти казваш че си почнал преди 21 години на БАЛКАН и тоест сравняваш това с един Мотоциклет днешно време прав си.
            Аз карам CRF 450 2014 година и няма никаква разлика с твоят Балкан така е.
            МНОГО имаш право


            ИЗВИНЯВАМ ТИ СЕ СЪРДЕЧНО И ТИ ЖЕЛАЯ ВЕСЕЛА КОЛЕДА И ЧЕСТИТА 2015
            КАКТО И НА ВСИЧКИ ВАС

            P.S. Няма повече да ти пиша остави няма смисъл развалихме на момчето Темата.
            А пък кой кой познава тази реплика ми е любимата.

            Коментар


            • #21
              От: rmz 450 проблем на празен ход карбуратор кейхин

              Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
              Ооо пак съм писал в погрешната тема,гледам тук големи майстори по мотокрос се изявяват че чак и мнение дават,както и да е ма пак ще се обадя,аз познавам само двама в България които могат да карат мотокрос,единия е Димитър Рангелов,другия е Радослав Балинов,вие да не сте някой от тях,ако е така извинявам се за моето мнение.

              Доста злобно изказване,от което се подразбира че ако не си Рангелов или Балинов или поне hristo jivota,не си достатъчно компетентен за да даваш мнения.Казвам го с голямо уважение към първите двама.

              Коментар


              • #22
                От: rmz 450 проблем на празен ход карбуратор кейхин

                Първоначално публикуван от charko Преглед на мнение
                Нито съм единият нито съм другият. А между другото доста съм ходил по мотокрос Състезания в ЕВРОПА не в БЪЛГАРИЯ и всичките Състезатели между маншовете си сменят сами гумите и си подготвят Мотоциклета да така е ша знаеш.
                Така е спор няма по твойта логика много ли си добър състезател си еднакво добър механик.
                Ти казваш че си почнал преди 21 години на БАЛКАН и тоест сравняваш това с един Мотоциклет днешно време прав си.
                Аз карам CRF 450 2014 година и няма никаква разлика с твоят Балкан така е.
                МНОГО имаш право


                ИЗВИНЯВАМ ТИ СЕ СЪРДЕЧНО И ТИ ЖЕЛАЯ ВЕСЕЛА КОЛЕДА И ЧЕСТИТА 2015
                КАКТО И НА ВСИЧКИ ВАС

                P.S. Няма повече да ти пиша остави няма смисъл развалихме на момчето Темата.
                А пък кой кой познава тази реплика ми е любимата.
                Ето тук вече го нас.а с това изказване,ама да знаеш,че и балкана е бил с карбуратор keihin и затова му е ясно всичко за RMZ-a даже и центровка на твоята Хонда може да врътне да ти гори по малко
                п.п Между другото преди 21г явно и с Ичо са се подигравали така,затова си го изкарва на децата.
                Последно редактирано от Наско Петков; 23-12-14, 11:53.
                0888 074 049

                Коментар


                • #23
                  От: rmz 450 проблем на празен ход карбуратор кейхин

                  Пишете си колкото искате хич не ми пречи,хи-хи-хи,нали изхвърлиха темата от Ендурото.

                  Коментар


                  • #24
                    От: rmz 450 проблем на празен ход карбуратор кейхин

                    Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                    Пишете си колкото искате хич не ми пречи,хи-хи-хи,нали изхвърлиха темата от Ендурото.
                    Темата просто е за този раздел, а не е изхвърлена тук
                    SUZUKI DRZ SuperMoto

                    Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X