Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Стари гуми?Приложение!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Стари гуми?Приложение!

    Здравейте колеги,понеже зимата наближава,а проблема на моторите са им гумите реших да поразровя за нещо по интересно и вижте на какво попаднах!Понеже имам една камара стари гуми,пробвах да видим какво ще стане.Резултатът се оказа далеч по непрофесионален от на снимките,но ефекта да караш с такива гуми е уникален.Мотора имаше уникално сцепление независимо дали го караш по лед,сняг,кал,където и да е.Проблем беше само карането по асфалта.След теб оставя една диря все едно е минала верижна машина.За половин час по асфалта болтовете се бяха изпилили все едно си ги заточвал.А и друго,така се бяха нагряли ,че замалко на разтопят вътрешната гума,добре че се сетихме по рано да поставим едно парче от вътрешната страна та да пази(друг проблем беше,че трябваше по дълга верига защото болтовете бяха малко дългички и опираха в задната вилка)И така ако някой има опит с такива консумативи(оригинални или самоделки)нека сподели опит,мнения,идеи.Благодаря.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:hqdefault.jpg
Прегледи:1
Размер:13.0 КБ
ID:6037956Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1482.jpg
Прегледи:1
Размер:75.7 КБ
ID:6037957
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:db15beeb_0040019779061_00_600.jpg
Прегледи:1
Размер:51.8 КБ
ID:6037954
    Ето го и моя вариант.Моля не изхождайте погрешно,все пак е пробаЗа следващите,ще имам повече опит.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0307.jpg
Прегледи:1
Размер:147.3 КБ
ID:6037955

  • #2
    От: Стари гуми?Приложение!

    Цъкни една снимка след пробното излизане да видим ква е фирата.

    Коментар


    • #3
      От: Стари гуми?Приложение!

      Това е доста добър начин. Не слагайте на предната много болтове, че ще има падане!!!

      Коментар


      • #4
        От: Стари гуми?Приложение!

        Колегата rdlegy е предложил наистина добър вариант,харесва ми,но с тези винтове трябва да се внимава(т.е. да се слагат винаги в грайфера,иначе ще се разфърчат и лошо).
        fanfan (Денчо) мисля че някаде имаше клипче,ако не го открия ще потърся гумата след карането.Иначе съществуват много варианти и шарки(кой каквато си измисли)само да имаш време,че си е играчка

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X