Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Cz 500 ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Cz 500 ?

    Cпешно ми трябва информация за този мотор 500 cross ? нищичко не знам за него а след 3 дена ще ходя на оглед , всичко ще ми е от полза .. ?
    Става ли верига от 125 или 250 на 500 ? (казаха ми че е със скъсана верига)

    Mерси .....

  • #2
    От: Cz 500 СПЕШНО ?

    Екзотика си беше още по времената когато се произвеждаше. Май само клубове и ОСО ги получаваха. Много силно , много харчи. Части няма никъде... веригата ти е най-малкия проблем.
    0888932647

    Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

    Коментар


    • #3
      От: Cz 500 СПЕШНО ?

      знам че не хвърлят толкова бутала като 125 i 250 ? и от какво страдат най много ?

      Коментар


      • #4
        От: Cz 500 СПЕШНО ?

        [QUOTE=Cz250;2244716]знам че не хвърлят толкова бутала като 125 i 250 ? и от какво страдат най много ?[/QUOTЕ]

        Реши какво ще правиш,ако требе ми звънни,в подписа имам телефон!Ще те свържа с хората които са ти нужни!
        Иво (таксито) Андреев
        0988 91 80 50
        Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

        Коментар


        • #5
          От: Cz 500 СПЕШНО ?

          Познавах се с механика на националния отбор по онова време - Тончо. Ама съм му загубил кординатите и не мога да го разпитам. Аз не съм поддържал такова. Знам, че и тогава цилиндри и бутала нямаше. Запалването май е като на малките - испанско. Не съм сигурен. Съединител на практика почти няма ....
          0888932647

          Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

          Коментар


          • #6
            От: Cz 500 СПЕШНО ?

            Запалването е с чукче и наковалня,съединителя е отвратителен,върви колкото съвременна 125-ца,но се кара ужасно трудно.Веригата си е стандартна 520.

            Коментар


            • #7
              От: Cz 500 ?

              Мотор за клас 500к.см. мото крос , какъвто едно време е имало в България , кубатурата на този мотор варира от 360 до 420 к.см. През 80-те години такива мотори се карат в клас 500к.см. на шосе/писта/ , и в клас кошове с балансьор , като при тях се съединяват два такива двигателя. Получаваше се много мощен двуцилиндров двигател , задната гума беше слик от рали автомобил , интересно е , че и съединителя , и веригата/от кросов мотор/ издържаха. Бутала не чупеха , но тогава за всички ЧЗ-та имаше немски бутала. В световният шампионат в клас 500к.см. , бяха с безконтактно запалване и друг карбуратор , и имаше кой да ги кара. Лично аз, ако трябваше да избирам от всички модели на ЧЗ , бих избрал точно този мотор.
              В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X