Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ФЕНКЛУБ ПЕТЪР ПЕТРОВ 152

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ФЕНКЛУБ ПЕТЪР ПЕТРОВ 152

    http://www.mxlarge.com/2015/05/16/pe...oins-kawasaki/

    Коментар


    • От: ФЕНКЛУБ ПЕТЪР ПЕТРОВ 152

      Това е една дълго чакана новина-УСПЕХ ПЕЧЕ!!!
      Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
      Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
      0885 660 613

      Коментар


      • От: ФЕНКЛУБ ПЕТЪР ПЕТРОВ 152

        А, така ! Надявам се бързо да се адаптира и да си затвърди мястото с добри резултати .
        "Суетата, е любимият грях на дявола"!

        Коментар


        • От: ФЕНКЛУБ ПЕТЪР ПЕТРОВ 152

          Браво Успехи това си е новина. Само като прочетох че Ферандис отпада за 2015 и имат свободно място се замислих абе що не вземат нашето момче, и ето стана то както трябва да стане. Има потенциал за развитие, този Тим е добър. БРАВО УСПЕХИ и стискаме палци.

          Коментар


          • От: ФЕНКЛУБ ПЕТЪР ПЕТРОВ 152

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:FB_IMG_1431837754468.jpg
Прегледи:1
Размер:96.3 КБ
ID:5661225

            Коментар


            • От: ФЕНКЛУБ ПЕТЪР ПЕТРОВ 152

              Точно така!Машинааа,машина жилава като него му трябва,нищо друго!Луда глава и опит за ГОЛЕМИ ПОБЕДИ има!Стискам юмруци ,палци никога!УСПЕХ!
              Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

              Коментар


              • От: ФЕНКЛУБ ПЕТЪР ПЕТРОВ 152

                Пожелавам здраво каране и ГОЛЯМ УСПЕХ на момчето с новата машина.
                WR 250 F, KLX 450 R

                Нито съм вреден,
                нито излишен.

                Коментар


                • От: ФЕНКЛУБ ПЕТЪР ПЕТРОВ 152

                  Здравейте,ето една публикация в която ясно се разбира Печето в какви отбори е бил до сега в световния щампионат;

                  http://www.mx-pure.com/archive/news-...0515172924.htm

                  Коментар


                  • От: ФЕНКЛУБ ПЕТЪР ПЕТРОВ 152

                    Ми до тук четейки темата бях останал с впечатлението че с ктм е бил едва ли не в галактически отбори но те пък го саботирали, сега излиза че с Кавазаки за пръв път ще е в истински заводски отбор. Честито на момчето, дано да е по-малко объркан отколкото аз зер до тук псувни срещу завода ли не бяха какво ли не беше дето не му давали най-доброто, пък то да се окаже че не бил в заводски отбор до сега.

                    Прочее мисля че е редно да споделиш вече какъв се явяваш за да знаем как да приемаме информацията:

                    - Фен

                    - Фен "с връзки"

                    - Фен - част от личното му обкръжение

                    - Фен - част от професионалното му обкръжение

                    Защото на моменти звучиш като да му шепнеш стратегията на ушенце и като да ти дава всеки ден сводка на по бира на верандата, а ако е така - нещата които пишеш малко или много представляват официално изявление.

                    А официално изявление в което нон стоп се псуват отбор и завод, и набързо се закопава стария отбор при положение че в новия замества контузен състезател и не се знае знае ли се - не е много професионално.

                    А ако това не е негово мнение а твое - хубаво е да е ясно и черно на бяло. Да няма обърквания.

                    Иначе успех му пожелавам, смело напред. Правилния човек с правилната марка. Дано се получи.
                    Издъних се на Тюринг теста

                    Коментар


                    • От: ФЕНКЛУБ ПЕТЪР ПЕТРОВ 152

                      С Боби и Петър освен че съм им фен сме и много добри приятели.Може да прозвучи нескромно, но бих се определи като част о професионалното му обкръжение. Това което пиша е самата истина преразказана с мои думи. Аз отдавна се мъча да кажа на хората че до сега Печето не е бил в класен отбор,независимо от марката на мотора. Когато той беше в Сузуки,написах че въпреки че е заводски тим за него матеряла който ползваше беше от времето на К.Роксен. Така че това което са написали в MX PURE си е самата истина и ми дойде като дюшеш за да разберат някой "приятели" на Петър че това е наистина така. Ще се постарая за в бъдеще да давам свежо инфо за тях. Поздрави
                      Последно редактирано от vili0910; 18-05-15, 09:58.

                      Коментар


                      • От: ФЕНКЛУБ ПЕТЪР ПЕТРОВ 152

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:FB_IMG_1431891120203.jpg
Прегледи:1
Размер:92.0 КБ
ID:5661403Тестовете от вчера.

                        Коментар


                        • От: ФЕНКЛУБ ПЕТЪР ПЕТРОВ 152

                          Това , че ще замества контузен състезател , все пак е голям шанс да се докаже , има много случаи и в моторните , и в други спортове когато заместващ състезател става титуляр , като пример Икер Касияс. Та сега му е времето да се докаже , силен мотор , силен отбор , останалото зависи от него.
                          В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                          Коментар


                          • От: ФЕНКЛУБ ПЕТЪР ПЕТРОВ 152

                            Първоначално публикуван от vili0910 Преглед на мнение
                            С Боби и Петър освен че съм им фен сме и много добри приятели.Може да прозвучи нескромно, но бих се определи като част о професионалното му обкръжение. Това което пиша е самата истина преразказана с мои думи...
                            Щом си част от близките му кръгове - в никакъв случай не трябва да пускаш подобни постоянни отрицателни коментари за отборите му тук. Съществува риск ако случайно решат да четат тук да вземат твоите думи за негови, а това ще му изиграе кофти номера в намирането на бъдещи отбори, както и спонсори. За отбор и екип - като за мъртвец. Или добро, или нищо. Като тръгне да пише мемоари - тогава.
                            Издъних се на Тюринг теста

                            Коментар


                            • От: ФЕНКЛУБ ПЕТЪР ПЕТРОВ 152

                              Здравейте, договора който е подписал Петър е за една година с опция за продължаване до година и много добри условия. Ще са му на разположение минимум два мотор. Тренировачния мотор трябва да отговаря по показатели на рейсинговия ,днес ще тестват амортисьорите, който са същите като на КТМ ,реисинговия модел на V-POWER. За сега всичко се развива добре и с нетърпение чакат първото GP с тази машина. Ето и снимка от тренировките в неделяНатиснете снимката за да я уголемите

Име:FB_IMG_1432009601194.jpg
Прегледи:1
Размер:122.5 КБ
ID:5661506

                              Коментар


                              • От: ФЕНКЛУБ ПЕТЪР ПЕТРОВ 152

                                Новия костюм на Печето:

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:19995_845187005552185_4013722053985884576_n.jpg
Прегледи:1
Размер:105.3 КБ
ID:5661696Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11214109_860739124019164_654614956638683704_n.jpg
Прегледи:1
Размер:56.2 КБ
ID:5661697Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11329961_860739147352495_5831337670605090803_n.jpg
Прегледи:1
Размер:70.8 КБ
ID:5661698

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X