Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нова Верига Мотокрос Състезания

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нова Верига Мотокрос Състезания

    Идеята за друга Федерация не е лоша идея,но ще отнеме много време.Трябва да се помисли да се обединят всички традиционни състезани/ за купа еди коя си......../примерно.Да се сборуват точките от всички състезания,и да има награден фонд,няма да е лесно,но не е невъзможно.

    Темата е разделена и произлиза от тук
    Последно редактирано от Жоро Донечки; 19-12-11, 21:41.

  • #2
    От: Да си го кажем откровено

    Първоначално публикуван от simeon-70 Преглед на мнение
    Идеята за друга Федерация не е лоша идея,но ще отнеме много време.Трябва да се помисли да се обединят всички традиционни състезани/ за купа еди коя си......../примерно.Да се сборуват точките от всички състезания,и да има награден фонд,няма да е лесно,но не е невъзможно.
    Това го имам като идея от доста време.Даже вече съм говорил с двама от организаторите и се надявам да се включат още няколко. А колкото до името например "Купата на Кмета" Така и така кметовете организират традиционните състезания поне купата да е на тяхно име.

    Коментар


    • #3
      От: Да си го кажем откровено

      Идеята е хубава , но трябва да сте сигурни , че ще направят всичко възможно да ви попречат. Разбрах , че вече застраховките се правели в точно определена компания , иначе федерацията не ги признавала. А ето тук се вижда какви хора награждават световния елит в мото кроса:http://zonabg.info/Tema.40_41/7113.article/
      В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

      Коментар


      • #4
        От: Да си го кажем откровено

        За тези неща говорех и аз. След като няма оправия толкова време, явно това е бъдещето. Ендурото и то пое по този път. А шампионат под името "Купата на кметовете" звучи готино. Още повече че има и толкова много традиционни състезания, писти на които не се правят състезания вече и прочие, така че избора според мен си е огромен.
        Иван Маринов
        Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
        ЕНДУРО ВАРНА

        Коментар


        • #5
          От: Да си го кажем откровено

          Аз втора година се боря със зъби и нокти да събера 2 лева да направя пистата и да събера още 2 лева за награден фонд. Мартин като цяло е прав, че в момента силата е в кметовете и е щастие, че нашия е разбран и го боли за спорта като цяло. Сумата искана за Републикански кръг от БФМ е непосилна за повечето организатори, а и моето мнение е, че е излишна. Аз ако имам 15 хил.лв ще направя кръг за чудо и приказ и ще направя награден фонд, от който да останат доволни състезателите. Ако се организираме за "Купата на кметовете", по всяка вероятност се включвам.

          Спора е излишен. Жоро, мотокроса не е мъртъв НЕ заради тея които констатираха смъртта му 1990г., а сега се гордеят с приноса си за мотокроса. Няма да умре, защото много хора в тая мизерна държавица дават всичко от себе си,безкорисно, за да се запази традицията и историята на мотокроса. Тя не е започнала и няма да свърши с констатациите на човек необичащ мотокроса. Живи и здрави.

          Коментар


          • #6
            От: Да си го кажем откровено

            Първоначално публикуван от BukToP Преглед на мнение
            Ако се организираме за "Купата на кметовете", по всяка вероятност се включвам.
            Ами значи имаме два кръга ( Самуилово и Разлог) за "Купата на Кметовете" сега остава само още 6 да организираме и готово Имам още два, но не искам да ги обявявам докато не съм сигурен.

            Коментар


            • #7
              От: Нова Верига Мотокрос Състезания

              левски,хисаря,мездрея.....не вярвам да не се съгласят
              [URL="http://www.facebook.com/group.php?gid=163613893278&ref=nf"]
              [/URL]

              Коментар


              • #8
                От: Нова Верига Мотокрос Състезания

                Първоначално публикуван от nameika Преглед на мнение
                левски,хисаря,мездрея.....не вярвам да не се съгласят
                Ти си там в областта.Намери ми телефони на огранизаторите на Васил Левски и Хисаря. Ще е по лесно от колкото да ги намеря аз.А като идваме на тренировка ще говоря с тях лично.

                Коментар


                • #9
                  От: Нова Верига Мотокрос Състезания

                  имам телефона само на този,който организира в хисаря,за левски не знам,даже идея си нямам кой го прави.
                  [URL="http://www.facebook.com/group.php?gid=163613893278&ref=nf"]
                  [/URL]

                  Коментар


                  • #10
                    От: Нова Верига Мотокрос Състезания

                    За Левски, сега по празниците ако успея да намеря време ще говоря с организатора.
                    Идеята е просто да се води едно класиране тук, в края на годината точките се сумират и се определя победителя, нали така ?

                    Коментар


                    • #11
                      От: Нова Верига Мотокрос Състезания

                      За сега това е идеята.Не искам да натоварвам допълнително никой организатор.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Нова Верига Мотокрос Състезания

                        Мартине звънни на Коко,и той има няколко идеий.Мисля,че нещата ще се получат.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Нова Верига Мотокрос Състезания

                          Първоначално публикуван от simeon-70 Преглед на мнение
                          Мартине звънни на Коко,и той има няколко идеий.Мисля,че нещата ще се получат.
                          Куманов?

                          Коментар


                          • #14
                            От: Нова Верига Мотокрос Състезания

                            Нещо подобно от миналата година се случва и при ендуро шампионата - за който не е запознат - http://www.offroad-bulgaria.com/show...43#post1712943
                            2011 федерацията успя да организира само два кръга, а под името BXEC като шампионат се организираха много повече кръгове.
                            Алтернативи има много, всичко е въпрос на организация, която не би била проблем за добрите организатори на състезания.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Нова Верига Мотокрос Състезания

                              Момчета по принцип съм за, но нека първо всичко се построи правилно, като идея организация пасване на календари с други състезания и т.н. Мисля, че няма да има пречки да си кара, който иска и шампионата на Федерацията. Дори сега ми идва една абривиатура на ум /Б А М А / Българска Аматьорска Мотоциклетна Асоциация . Мисля, че аматьорска ще е най-важното. А желаещи да карат ще има, важното е да се конкурират двете организации за да има развитие така да се каже. Също така нещо важно, което сте споменавали на др. места е да има орган, който да защитава правата на състезателите в клубовете в страната и чужбина. Особенно при децата или преминаването от клуб в клуб и т.н. Нещото на, което държа аз лично е ВСИЧКО да е БИСТРО и ЯСНО за ВСЕКИ.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X