Обява

Свий
Няма добавени обяви.

СЛЕД НОЩТА НА СКОКОВЕТЕ!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • СЛЕД НОЩТА НА СКОКОВЕТЕ!

    Здравейте колеги!
    След това, което видяхме с Ванката и КО по време на моторното шоу, спокойно мога да кажа, че някои мотори имат крила!!!
    Трябва да Ви споделя, че ако има нещо по-възбуждащо от това да гледаш мотор, който лети на няколко етажа височина - то това са Два мотора, които летят на няколко етажа височина! Вервайте ми ! По ТВ съм гледал подобни скокове, Но когато на живо видиш, че това е възможно и то в продължение на 2 часа и половина - направо си забравяш граматиката! Два часа състезателите бяха във въздуха - показаха какво ли не : Цунами, Супермен .... Емоциите, които остават след грандиозното преживяване на това състезание са страшно много и трудно могат да се опишат! Искаше ми се да ви напиша още, но засега толкова - ще кача допълнително снимките, които направих, а засега предоставям за наслаждаване това -

    http://www.ifmxf.com/gallerys.jsp?id=37#

    мога да кажа и още нещо - тук, за съжаление, любителите на мотокроса не са много - така, че на това шоу мястото му беше в България, но тъй като си нямаме подходяща зала - ще гледаме как другите се кефят...
    И още нещо - не вярвам американците да са по-добри от тези момчета, които видях!
    "Истински се вижда само със сърцето, същественото е невидимо за очите!" НО не и когато си на Ендуро!

  • #2
    Re: СЛЕД НОЩА НА СКОКОВЕТЕ!

    Баа, дай повече инфо за това събитие, че ми се струва меко казано яко...

    Коментар


    • #3
      Re: СЛЕД НОЩТА НА СКОКОВЕТЕ!

      С малко закъснение пращам и снимките от моя апарат. Ще ги кача на две части. Първата част са тези от боксовете, преди състезанието, където всеки може да се снима с участниците в шоуто /онзи готиния с червената фланелка с дяволчето беше в публиката и се опитваше да се прави на фоторепортер/. В началото на шоуто бяха проведени квалификации за влизане във финала - колкото повече се приближаваше края, толкова повече тия момчета полудяваха и се чудеха колко по-невероятни неща да направят....излишни са думите, какво е усещането да ги гледаш....мога само да си пожелая и в България да ни гостуват, защото нашите моторджии го заслужават! Хайде поздрави на всички!
      Прикачени файлове
      "Истински се вижда само със сърцето, същественото е невидимо за очите!" НО не и когато си на Ендуро!

      Коментар


      • #4
        Re: СЛЕД НОЩА НА СКОКОВЕТЕ!

        част втора - Завръщането на Джедаите!
        Прикачени файлове
        "Истински се вижда само със сърцето, същественото е невидимо за очите!" НО не и когато си на Ендуро!

        Коментар


        • #5
          Re: СЛЕД НОЩТА НА СКОКОВЕТЕ!

          Епизод 3 ...........и да споделя - ако бях дошъл до залата с мотор, не зная с набрания адреналин дали навръщане нямаше да се покатеря на някое дърво!
          Прикачени файлове
          "Истински се вижда само със сърцето, същественото е невидимо за очите!" НО не и когато си на Ендуро!

          Коментар


          • #6
            До: СЛЕД НОЩТА НА СКОКОВЕТЕ!

            ехее супер.Дано някога отида на Freestyle мн се кефа.
            [I] Дялкам бяло за щяло и нещяло ![/I]

            Коментар


            • #7
              До: СЛЕД НОЩТА НА СКОКОВЕТЕ!

              В програмата на сайта виждам ,че на 27.09.2008 ще има пак в Белград мероприятие. Много бих искал да отида. Дайте да се организираме.А тези ,които са ходили ,нека да помогнат.
              PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
              КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
              0899187766

              Коментар


              • #8
                До: СЛЕД НОЩТА НА СКОКОВЕТЕ!

                Първоначално публикуван от churov Преглед на мнение
                В програмата на сайта виждам ,че на 27.09.2008 ще има пак в Белград мероприятие. Много бих искал да отида. Дайте да се организираме.А тези ,които са ходили ,нека да помогнат.
                Тъкмо щях да пусна тема... Ами давайте да се организираме, ще е купон пък мога да ви вода и на една много яка кръчма след това в Белград. За сега сме аз и Х1 на 100% - тръгваме от София и ще минем през Градина. Ако искате направо на Градина да се чакаме и от там да вървиме заедно натам. Ходил съм на нощта на скоците и определено си заслужава. По пътуването няма кой знае какви философии , а самата арена е леснооткриваема. ЗАДЪЛЖИТЕЛНО валиден червен паспорт трябва и ако носите суми над 8000 евро в себе си, то трябва да ги декларирате на КПП-то.
                Последно редактирано от zbytsam; 02-08-08, 19:54.

                Коментар


                • #9
                  До: СЛЕД НОЩТА НА СКОКОВЕТЕ!

                  Става много даже, ей къде го Белград дали няма да е проблем със закупуването на билети на място че нещо ме притеснява тоя момент
                  Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                  Коментар


                  • #10
                    До: СЛЕД НОЩТА НА СКОКОВЕТЕ!

                    Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
                    Става много даже, ей къде го Белград дали няма да е проблем със закупуването на билети на място че нещо ме притеснява тоя момент
                    Проблем с билетите няма да има , защото обикновено няма посещаемост.Поне до сега няма кой знае каква.

                    Коментар


                    • #11
                      До: СЛЕД НОЩТА НА СКОКОВЕТЕ!

                      Леле напрао ше е супер ако отидеме
                      [I] Дялкам бяло за щяло и нещяло ![/I]

                      Коментар


                      • #12
                        До: СЛЕД НОЩТА НА СКОКОВЕТЕ!

                        Първоначално публикуван от h1* Преглед на мнение
                        Леле напрао ше е супер ако отидеме

                        Държа да отбележа, че братска Сърбия няма да се превърне в арена на пиянството ни,не!!! Всичко това ми напомня за последното ни отиване там с Х1 и ме надъхва за предстоящото такова.
                        Първо сутринта в 8 спряхме за по биричка на ресторантчето при КПП-Градина. На полицайте в Сръбско съм им хванал цаката-купуваме от тука 12 бутилки вино от 2 лева. Първите две стават жертва на митничарски набези от сръбска страна. Останалите 10 бройки са си разменна монета срещу това да не ви изпратат на съд за превишена скорост.Тънкостта на трипа до Сърбия е да почне да се пие от Ниш, за да може като стинеш, вече да си много направен и да влезнеш в живота на тази китна наша съседка, с целия му замах.На Омв то на Београд ни чака Драгица -прекрасно същество от женски род,чиито живот минава в пилотиране на Ес класата на баща и , трипове до Италия за дрехи,нощни партита и разбира се, себеотдаване на любимите и музикални жанрове -рап и сръбско. През 1999г. тя си съчини една гениална рима , която в последствие и се превърна в паразит в говора на нашата приятелка и звучи непрекъснатто от нежните и устенца, а фразата гласи: "Некой пие от радост,некой пие от тага-я сом Драга-мадафака." Яko е като ни натовари в нейната кола,след като оставим нашата на ОМВ-то. Започвам задължителни диспути с нея ,а когато тя види, че няма какво да ми каже прекратява съответни спор с красивите думи $бем ти мратво дете у ладно $упе. Истинският купон започва в една кръчма в Земун, където имаш ли присъда по малка от 4 години , не те броят за човек и ти се подиграват все едно попадаш за пръв път в Червило. Поръчката на Х1 винаги е еднаква- вешалица с гарнитура ущипци. А когато ущипците не са пресни или не сме доволни от обслужването, нежното същество взима сметката и се разписва на нея , като задължително посвещава на сервитьора една мила честитка , най-често : Ай у к$рац!!! След това естествено се занасяма на диско в Арената. Място за запознанства, полови контакти и дансинг. Последният им хит: Мргуд просто забиваше купона до небесата и не даваше вече никакъв шанс след погълнатите напитки да се занесеш в хотела, който е на 20 метра.

                        Това го разказвам с цел , тези които искат да дойдат с нас и искат да се присъединат към партито и да преспиме там-да знаят какъв филм ще видат.
                        Последно редактирано от zbytsam; 04-08-08, 03:46.

                        Коментар


                        • #13
                          До: СЛЕД НОЩТА НА СКОКОВЕТЕ!

                          Мен в Сърбия ме кефи , че това е страната на сбъднатите мечти и макар и на 15 от мен отдавна се изкорени "американската мечта" и тя стана "сръбската мечта". Там хората уважават и макар и на 15 се чувстваш човек с пълни права , а не като тука-след 10 да не можеш да посещаваш дискотеките и да не сервират алкохол. Нищо подобно. Ако имаш 400 евро в джоба пък си нещо като султана на Бруней за малките сръбски момичета. Прекрасна страна и съм щастлив и доволен, че половината ми смислен живот мина там. Драгица е красавица и човек , който ме научи на подход към жените. Някой път си казваме неща от сорта: И.бе те Тито !!! и И.бем им богу!!! , но това са истинските искрени отношения между приятели. Понякога завиждам на збитсъм- Драга не веднъж ми е споделяла, че иска да и го нахлузи като вълнен пуловер на измръзнал циганин, ама той - не!!! Бистришка му работа !!!
                          [I] Дялкам бяло за щяло и нещяло ![/I]

                          Коментар


                          • #14
                            До: СЛЕД НОЩТА НА СКОКОВЕТЕ!

                            На Вас май ви се мъти нещо друго в главите, скоците нали ще ги гледаме ПЪРВО а след това по програма от ОМВ-то нататък че като нищо ще се затриееме из Белград
                            Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                            Коментар


                            • #15
                              До: СЛЕД НОЩТА НА СКОКОВЕТЕ!

                              Да вземеме да направим една Българска агитка!?
                              Като гледам на снимките трибуните са бая празни, ама дали може да се разчита на това и за тая година незнам...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X