Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да си го кажем откровено

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Да си го кажем откровено

    Това ли е борбеният БОГДАН НИКОЛОВ който някой хора го подкрепят че е направил кажи речи всичко за този спорт в
    България а сега като последната мишка се измъква. Е нещо мойте разбирания са по други за подобен човек.
    Мен лично би ме било срам но всеки с неговите разбирания.

    Коментар


    • От: Да си го кажем откровено

      Не успях да гледам "зона спорт" днес, някой гледал ли го е? "Бг гуру-то" на мотоциклетизма каза ли нещо смислено ?
      "Суетата, е любимият грях на дявола"!

      Коментар


      • От: Да си го кажем откровено

        Първоначално публикуван от motor_men Преглед на мнение
        Поредната лъжа на Богдан , той поръчва , а друг трябва да плаща , а ако някой иска да организира състезание , трябва да му се плати на него.
        България може да бъде извадена от световният шампионат , но причината е съвсем различна. За да бъде признат родният ни шампионат и родната ни федерация , трябва да се проведат минимум пет състезания от републиканското първенство , тези състезания за които Богдан иска да му се плаща. Ако се проведат по-малко състезания , шампионата и федерацията ни не се признават от световната федерация , и нашите състезатели нямат право да карат в световния и европейският шампионати. Ето така се унищожава Българският мото крос.
        За да не пиша едно и също просто се съгласявам на 100%.

        Коментар


        • От: Да си го кажем откровено

          Ето го предаването !
          Kawasaki KX250F

          Коментар


          • От: Да си го кажем откровено

            Момчета Подобре да си направим едни традиционни и това е инак ако не се правят и те този спорт Мотокрос в България ще си отиде съвсем Богдан според мен се чуди как да се измъкне от ситуацята.

            Коментар


            • От: Да си го кажем откровено

              И в този ред на мисли една журналистическа интерпретация - Богдан Николов напуска федерацията?
              Последно редактирано от Жоро Донечки; 30-01-12, 14:43.

              Коментар


              • От: Да си го кажем откровено

                Гледах предаването , доста интересни неща каза. Някой е подписвал договори , сега държавата трябва да плаща. Вече всички разбраха , че да имаме трасета №1 , трябва да си плащаме. Не му се искало , но лично той щял да предложи мото кроса в България да се закрие , или както го каза: офроуд дисциплините. Състезателите ни щели да се състезават за съседите ни , май и това го е уредил. Но интересно , защо не каза нищо за пистовия шампионат , той няма ли да се закрие , нали закриват и федерацията? По всичко си личи , че целта е бил само мото кроса , само той ще се унищожи. Освен това ми се стори малко поуплашен , дали Бойко няма да иска да върне лентата назад , та да се види колко струват кюфтетата. Няколко пъти повтори Бойко е мъжкар , та вижте Богдан какъв "мъжкар" е , и ако ви се кара , правете тия ЧЗ-та пистови.



                Надявам се разпознавате "мъжкара".
                В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                Коментар


                • От: Да си го кажем откровено

                  Първоначално публикуван от motor_men Преглед на мнение
                  Гледах предаването , доста интересни неща каза. Някой е подписвал договори , сега държавата трябва да плаща. Вече всички разбраха , че да имаме трасета №1 , трябва да си плащаме. Не му се искало , но лично той щял да предложи мото кроса в България да се закрие , или както го каза: офроуд дисциплините. Състезателите ни щели да се състезават за съседите ни , май и това го е уредил. Но интересно , защо не каза нищо за пистовия шампионат , той няма ли да се закрие , нали закриват и федерацията? По всичко си личи , че целта е бил само мото кроса , само той ще се унищожи. Освен това ми се стори малко поуплашен , дали Бойко няма да иска да върне лентата назад , та да се види колко струват кюфтетата. Няколко пъти повтори Бойко е мъжкар , та вижте Богдан какъв "мъжкар" е , и ако ви се кара , правете тия ЧЗ-та пистови.



                  Надявам се разпознавате "мъжкара".
                  Eдно много голямо БРАВО,за това изказване.

                  Коментар


                  • От: Да си го кажем откровено

                    Някой да чу нещо смислено да каже тоо? Цитирам-"една част от делегатите не знаеха какъв точно е проблема...пък и аз не можах да им обясная точно..." , да се смея ли да плача ли?! Или пък това -" Проблема не е финансов , просто искаме да се обърне необходимото внимание на този спорт...." , човека иска внимание бе хора, не ще кинти ...майко мила...аз съм в пълно недоумение!! На няколко пъти ,просто се направи на разсеян и така и не каза точно, защо всъщност съществуването на мотокроса в Бг. е застрашено....за пореден път- малоумник
                    "Суетата, е любимият грях на дявола"!

                    Коментар


                    • От: Да си го кажем откровено

                      """""""""Богдан Николов може да се откаже от поста си на председател на Българската федерация по мотоциклетизъм.""""""""""""

                      """""""""" На Общото събрание не беше избран нов председател, след като единственото предложение бе на настоящия президент Богдан Николов, който обаче си направи самоотвод.

                      От федерацията беше насрочено ново събрание след 2 месеца, информира btv. Изборът се отлага като през това време се очаква отговор от страна на държавата за финансирането на този спорт през годината. Ако не бъде постигнато споразумение е възможно закриване на федерацията по мотоциклетизъм.
                      """""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""









                      Това е статията прочетете я внимателно аз ли съм прост или някой на прост правят.

                      Да констатирам малко демек МОЖЕЛ да се откаже не е сигурно било. По надолу седи бил ПРЕДЛОЖЕН ама той сам отказал
                      защо не пише. Да вървим по натам Федерацията не си избира нов председател ще чака ЦЕЛИ 2 месеца за да види дали ще има
                      парички. Е добре де кой ще преговаря за тези пари нали тази Федерация няма председател как така кой ще отговаря после.
                      Не се връзва нещо моят план вашият как е как разбирате това което става незнам.
                      Защо се говори че мотокроса ще пострада или аз не разбрах нещо по тази логика страда всичко а не само мотокроса
                      и писта и супермото и всякакъв моторен спорт. Затова се казва Българска федерация по мотоциклетизъм.
                      Май тука има нещо гнило.

                      И ако има защо не прави някой нещо ???

                      Незнам какъв съвет да дам нещо да се направи просто нямам идей но да се чака 2 месеца е глупост.
                      Нали трябва да се бори човек за пари за спонсори за организация за какво ли още не
                      така ли работи тази организация ЧАКА да падне нещо от небето или какво???
                      Не ми го побира ума каква е целта изобщо ???

                      Тази федерация кой и е контролният орган има ли ревизия за последните 20 години как
                      изобщо са вървели финансийте или вече всичко е безмислено.

                      Задавам си толкова въпроси и незнам кой може да ми отговори просто незнам.
                      Няма ли 5 умни пича в тази България с поне икономическо адвокатско и незнам какво образование да направят
                      една среща с премиера да се изяснят един път завинаги тези неща и ако трябва да се сменя всичко наред из тази
                      федерация и да се почне наново бе хора така не става това е пълна лудница ей УЖЪС.
                      Последно редактирано от charko; 30-01-12, 19:33.

                      Коментар


                      • От: Да си го кажем откровено

                        Това действие(по скоро бездействие)ми се струва зле режисирана ''театрална пиеса''.Първо:Няма пари ,заплаха за изхвърляне от МФМ и т.н и т.н.Второ:мин.пр.Бойко Борисов(мъжкаря)казва:Аз давам пари(все едно,че ги дава от собствения си джоб,а не от нашите данъци).Трето:Богдан Николов и оня другия(Румен Петков)се завръщат на БЕЛИ КОНЕ и отново оглавяват родната мафиотска федерация.Моето мнение е,че незабавно трябва да се назначи РЕВИЗИЯ!!!

                        Коментар


                        • От: Да си го кажем откровено

                          За съжаление и с мотокроса се случва същото като и с бокса и щангите и всички други спортове в България и докато тука оправданието е че е спорт за богатите е щангите и бокса не са спорт за богатите и там всичко пропадна. Истината всички си я знаем в тази държава, който, където и в който момент е застанал начело на федерация, кметство,министерство, област, съд всеки краде, краде до пръсване на очните дъна. Манталитет на управляващия и манталитет на управлявания такива сме си и ще ни късат шортите още 200 години.

                          Един пост ми направи впечатление с безочието си: ГОБЛИН! Най-малко трябваше да си мериш приказките заради това че разговаряш с дама! Срам ме беше да чета било то и написано от щатите!
                          [IMG]http://www.maxmediabg.com/moto/bobi2_podpis.jpg[/IMG]

                          Коментар


                          • От: Да си го кажем откровено

                            Мотокросът ми е любимият спорт, важна част от живота ми е, имам огромно уважение към състезателите и всички, които се занимават с него и не ми харесва някой да с гаври с тях . Вбесявам се от наглостта в държавата: от всички национални предатели, дето ни взимат 20 години за бълъци, от корумпираната съдебна система дето за 5 000 лв. пускат убийци и измамници, от тъпотиите на Цеко Минев дето лиши София от зимна Витоша и пре$%$а Банско и от всичко описано в тази тема.

                            Според мен каквото и да става поне не трябва да си траем, иначе стават още по-нагли.
                            Не разбирам игричките на федерацията и дали ще има шампионат, но трябва да си продължим да си организираме традиционни състезания и всички там да са с фланелки със знак за протест. Кой с каквото може да помага и да има всеобщ бойкот и протест, иначе ако си траем ще ни клатят до безкрай. Всеки може да помогне с нещо - нагоре има добри идеи. Не се състезавам, но за мен е удоволствие да снимам и монтирам клипчета за мотокрос и ще продължа да го правя и да помагам поне по този начин.

                            Коментар


                            • От: Да си го кажем откровено

                              Първоначално публикуван от borisgp Преглед на мнение
                              ...

                              Един пост ми направи впечатление с безочието си: ГОБЛИН! Най-малко трябваше да си мериш приказките заради това че разговаряш с дама! Срам ме беше да чета било то и написано от щатите!
                              Имам много неща да уча. Как да се държа с дами за щастие не е сред тях. Ако ти е проблем да изчетеш всичко което съм написал в темата - не ме коментирай. Ако ще ме коментираш селективно - няма да ми е нито сефте, нито за последно, нито ще ми отнеме съня.

                              Гоблин безочливо коментира, безочливо раздаваше каквото можеше когато можеше, и безочливо се радваше и продължава да се радва на най-малките ви успехи независимо от това че отношенията ми с вас, онеправданите дето все сте прави и белоснежно чисти, се свеждат до това което колегата Боевски е описал в публикация номер 100 в същата тази тема, на 1000 процента. Все едно аз съм го написал.

                              Та ако искаш се срамувай като ми четеш приказките, кавалер чудо. Не ми пречиш.
                              Издъних се на Тюринг теста

                              Коментар


                              • От: Да си го кажем откровено

                                Лошото в този спор между родител и спонсор е,че може да попречи на развитието на това много талантливо дете(гледах го на последното състезание в Севлиево,в много лошо време и голяма кал)то просто летеше по пистата.Дано не го изгубим като бъдеща надежда в мотокроса по"БЪЛГАРСКИ",дано.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X