Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Световно по мотокрос MX1/МХ2

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

    едно лошо презимяване за Шарлие:

    Коментар


    • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

      Първоначално публикуван от Ели_88 Преглед на мнение
      хей от къде мога да сваля световното по мотокрос
      какво икаш да свалиш отсветовното?

      Коментар


      • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

        Първоначално публикуван от vili0910 Преглед на мнение
        какво икаш да свалиш отсветовното?
        ами цялото състезание по точно всички от 2013

        Коментар


        • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

          и за Покок и Тонков същата съдба,добре че Покок се размина на косъм :

          1:22
          MXGP of Latvia 2013 - Mel Pocock and Aleksandr Tonkov Crash - Motocross

          Коментар


          • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

            пробвай с това;
            незнам дали можеш да ги теглиш,но поне можеш да ги гледаш безплатно,но чак в понеделник

            Коментар


            • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

              Първоначално публикуван от vili0910 Преглед на мнение
              Искаш да кажеш че непиша правилно ли? Ок,няма проблеми. Аз изказвам моето мнение по въпроса,а и като гледам и Райковски е написал ,
              "НациЙте "като мен.Преди всичко когато пиша се вълнувам,от това което гледам на живо и е нормално да греша.Не ми пука кво си мислите ,знам едно,че вие не изживявате класиранията на Петър както мен.Така че мнения от сорта не ме трогват,бил зад оградата като затворник,ми плати си за пропуск и ще си в центъра на събитията,макар че се съмнявам да не сте ходили в парка по време на почивките. Който иска намира начин,който неиска намира причини.
              Поуспокой се малко и прочети дали съм писал някъде думата ''нации'' грешно. Въобще не съм споменавал тази дума. Извинявай, но ти не си никой, че да трогваме теб с тези мнения. И не, аз не стоя като затворник зад оградата, защото всяка година имам пропуск и НЕ давам пари за него. И защо си мислиш, че само ти можеш да ходиш в парка по време на почивките ? И аз не намирам причини, а просто споделих мнение.

              Първоначално публикуван от vili0910 Преглед на мнение
              И още нещо на вниманието на г-н Райковски,трасето в Севлиево е със 100%видимост от където и да погледнеш,до колкото в Троян е на 80%.
              Никой не е споменавал пистата в Троян. А и е така, има по-малка видимост, но също е една много добра писта.


              Първоначално публикуван от vili0910 Преглед на мнение
              . Има трасета по света където незнаеш 30 секунди какво става с твоя човек,защото не се вижда нищо и стоиш на тръни,но пак си плащаш като поп билета. Никой не го интересува на запад дали ще виждаш или не. Половината трасета в Холандия са в гората,кво правим тогава. С уважение vili0910
              Я погледни в Интернет, минималната заплата в Холандия и минималната заплата в България. Когато видиш колко е разликата между тяхната минимална заплата и нашата, тогава може би ще разбереш и защо има такава разлика в билетите.

              Поздрави !
              ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
              0878 23 58 34- Радо

              Коментар


              • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                Ма разбирасе че го знам това което си написал,въобще неможе и да става въпрос за сравнение на живота тук и в Холандия,а това че винаги имаш пропуск не трябва да ти позволява да пишеш че се чувстваш като затворник. И на ме ми се иска да е публиката до лентите и съм го казвал на когото трябва,но никакъв ефект. Сигурен съм че ако хората са близо до трасето и атмосферата ще е друга и че нашето момче ще покаже повече,но има едно голямо но. Трябва да знаеш че когато FIM видят такова празно трасе,в смисал че хората са далече от мястото на екшана.те са доволни. Как е казал Сталин;ЕСТ ЧЕЛОВЕК,ЕСТ ПРОБЛЕМА,НЕТ ЧЕЛОВЕК ,НЕТ ПРОБЛЕМИ; Аз така си го обеснявам, Поздрави.Чакаме следващия кръг във Финландия
                Последно редактирано от vili0910; 08-07-13, 20:41.

                Коментар


                • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                  По въпроса за пистите в Севлиево и Троян; знаеш ли какво казват момчетата от МХ1 и МХ2,че за тях са елементарни с много малко зони за изпреварване и бързи,еднообразни пътеки.И аз се запитах защо и неможах да си отговоря и тогава Печето ми каза че пясъка си е пясък. Не случайно в Ломел живеят повечето от световния шампионат,трасетата там са по технични и спънати.И наистина е така,видях го с очите си,а за атмосферата няма да приказвам.Жалко че немога да кача клипове от моят архив.

                  Коментар


                  • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                    Пистата в Троян е много харесвана от състезателите, а е най-гадната за публиката.
                    Видимост нулелва,достъп-нулева.Пълен отврат!!!
                    Сори,ама това ми е мнението !

                    Коментар


                    • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                      Първоначално публикуван от vili0910 Преглед на мнение
                      Ма разбирасе че го знам това което си написал,въобще неможе и да става въпрос за сравнение на живота тук и в Холандия,а това че винаги имаш пропуск не трябва да ти позволява да пишеш че се чувстваш като затворник. И на ме ми се иска да е публиката до лентите и съм го казвал на когото трябва,но никакъв ефект. Сигурен съм че ако хората са близо до трасето и атмосферата ще е друга и че нашето момче ще покаже повече,но има едно голямо но. Трябва да знаеш че когато FIM видят такова празно трасе,в смисал че хората са далече от мястото на екшана.те са доволни. Как е казал Сталин;ЕСТ ЧЕЛОВЕК,ЕСТ ПРОБЛЕМА,НЕТ ЧЕЛОВЕК ,НЕТ ПРОБЛЕМИ; Аз така си го обеснявам, Поздрави.Чакаме следващия кръг във Финландия
                      Чети мненията ми внимателно. Не съм написал, че аз стоя като затворник, а другите.
                      Хората.ако са твърде близо до трасето, в известна степен рискуват здравето и живота си. Но това не значи, че трябва да гледат през решетки.

                      Първоначално публикуван от Петьо Джартов Преглед на мнение
                      Пистата в Троян е много харесвана от състезателите, а е най-гадната за публиката.
                      Видимост нулелва,достъп-нулева.Пълен отврат!!!
                      Сори,ама това ми е мнението !
                      Няма какво да се извиняваш, така е, а и не съм никой, че да получавам извинения, най-малко за пистата в Троян. Но все пак, има места на които е хубаво за гледане и стават добри снимки.
                      ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                      0878 23 58 34- Радо

                      Коментар


                      • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                        Първия манш се скъсаха да падат и то фаворитите,говоря за МХ2. Ето и поредното падане на Тонков,след което се контузи и се отказа. За това не е карал и втоеия манш:



                        MXG of Latvia 2013 - Tonkov Crash -

                        Коментар


                        • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                          Първоначално публикуван от Ели_88 Преглед на мнение
                          ами цялото състезание по точно всички от 2013

                          Пробвай тук: http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=2046929

                          Коментар


                          • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                            [QUOTE=Райковски;2236221]Поуспокой се малко и прочети дали съм писал някъде думата ''нации'' грешно. Въобще не съм споменавал тази дума. Извинявай, но ти не си никой, че да трогваме теб с тези мнения. И не, аз не стоя като затворник зад оградата, защото всяка година имам пропуск и НЕ давам пари за него. И защо си мислиш, че само ти можеш да ходиш в парка по време на почивките ? И аз не намирам причини, а просто споделих мнение.





                            Извинявай, от къде имаш пропуск всяка година? Интересно ми е че аз ходя на всички състезания във България и не те познавам.

                            Коментар


                            • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                              Здравейте,да попитам има ли желаещи да си закупим няколко човека от MX-LIFE.TV абонамент за MXoN 2013? 15евро(~30лв.) SD качество или 20евро(~40лв.) в HD
                              Като не сме там,поне да ги гледаме на живо и двата дни.
                              Пък живот и здраве,може да се съберем и да купим целия сезон за догодина.
                              За повече сигурност данните на акаунта може да ги направи някой модератор и да няма притеснени.
                              Ако се включат 8 души излиза 5лв.,за 10-4лв. на човек за HD пакета.
                              Надявам се да се съберем фенове на спорта,да се порадваме 2 дена и в същото време да ни излезе "без пари"

                              Какво включва:
                              2013 Monster Energy FIM Motocross of Nations in Germany
                              LIVE Saturday with qualification and Studio Show
                              LIVE Sunday
                              On Demand
                              26mn magazine




                              Kawasaki KX250F

                              Коментар


                              • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                                Първоначално публикуван от nvkolev Преглед на мнение
                                Здравейте,да попитам има ли желаещи да си закупим няколко човека от MX-LIFE.TV абонамент за MXoN 2013? 15евро(~30лв.) SD качество или 20евро(~40лв.) в HD
                                Като не сме там,поне да ги гледаме на живо и двата дни.
                                Пък живот и здраве,може да се съберем и да купим целия сезон за догодина.
                                За повече сигурност данните на акаунта може да ги направи някой модератор и да няма притеснени.
                                Ако се включат 8 души излиза 5лв.,за 10-4лв. на човек за HD пакета.
                                Надявам се да се съберем фенове на спорта,да се порадваме 2 дена и в същото време да ни излезе "без пари"

                                Какво включва:
                                2013 Monster Energy FIM Motocross of Nations in Germany
                                LIVE Saturday with qualification and Studio Show
                                LIVE Sunday
                                On Demand
                                26mn magazine




                                Ти за купата на нациите ли говориш?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X