Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Световно по мотокрос MX1/МХ2

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

    Не му е тука мястото! Сития на гладния не вярва , а тука има няколко сити дето се заяждат за разнообразие и си пишат к'вото им изнася! И тия цени ,пооправи ги малко ,че ми дожаля за хорицата(европейците де)
    Последно редактирано от yurgana; 13-07-12, 05:12.
    "Суетата, е любимият грях на дявола"!

    Коментар


    • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

      Да моето момче не му е тука мястото затова ако обичаш имаш ли да кажеш нещо по горе споменатата тема го кажи ако нямаш си се премести в другата
      тема като тука не ти е мястото и там си се оплаквай колкото искаш относно твоят проблем с безпаричието ти то нас едва ли ни вълнува.
      Не влагай толкова сили и ирония и то в 3 сутринта както виждам в излишни поезийй,ами се позамисли малко къде си и и кой си поогледай около себе си и си направи собствен анализ преди да съдиш другите съди себе си.
      Относно цените или плащанията сега платежен фиш ли да сканирам или да слезна долу до месарницата да си взема кило кайма да ти донеса касовата бележка
      ми утре се прибирам ще ги взема с мен 13.50 ми пристига самолета в София ела да ти ги покажа ако не ми вярваш.
      Остани си с здраве пич и едва ли бих се описъл като сит, но за парите който получавам не е нужно да ме е срам или грях да имам защото са с пот на челото
      изкарани има доста хора от форума който ме познават много по добре от теб и едва ли биха потвърдили твоето мнение такъв е живота или ти го яхваш или той
      ти го вкарва !!!

      Пожелавам ти Успех в твойте начинания и бъди жив и здрав това е важно кой колко изкарва не е важно това са
      само хартиййки малките неща са важни МАЛКИТЕ една добра дума един красив поглед един усмихнат човек грижи
      и проблеми има всеки не си единственият в този свят важно е дали си достатъчно смел да ги преодолеееш.



      Ако модераторите смятат последните постове за излишни да ги махнат.
      Последно редактирано от charko; 13-07-12, 10:02.

      Коментар


      • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

        Кофти...

        Петър Петров пропуска Гран при на Латвия

        CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.it

        Коментар


        • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

          може ли да се съберем да посетим световната купа ???

          Коментар


          • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

            Първоначално публикуван от Ice_queen Преглед на мнение
            Кофти...

            Петър Петров пропуска Гран при на Латвия

            CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.it





            И на Русия като гледам!
            http://www.stairwaytoglory.com/en/

            Коментар


            • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

              Кен Роксен се завръща в Световния шампионат по мотокрос през септември

              Коментар


              • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                И докато някои са на вълна Олимпиада... Някой път се чудя дали има смисъл да се отразява шампионата, обаче просто ми е кеф, като сваля торента и видя колко народ е обиколил трасето и с какъв ентусиазъм говорят коментаторите... Все пак си имаме едно момче там, което заслужава подкрепата ни.

                Кайроли и Херлингс ще се опитат да затвърдят лидерството си в Чехия

                Коментар


                • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                  Кайроли спечели Гран при на Чехия и се изравни по победи с Джоел Робъртс



                  CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.it

                  Коментар


                  • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                    МX GP GREAT BRITAIN 16-19 08 2012

                    Този уикенд се провежда поредният кръг от световният шампионат само че е малко по специален а
                    това е защото съвместно с него се провеждат още няколко други категорий и европейският шампионат
                    а още по хубаво е че доста Български имена се виждат поне в малките класове. Това са всичките класовете:
                    MX 1
                    MX 2
                    MX 3
                    WMX
                    VMX
                    AMATEUR
                    EMX 65
                    EMX 85
                    EMX 125
                    EMX 250

                    Петър Петров за жалост няма да се появи в МX 2 този сезон повече жалко по принцип заради травмата но пък
                    в 65 и 85 класовете има доста българчета желая им успех а ето и днешните квалификаций:
                    http://www.motocrossmx1.com/reslists.aspx


                    Най добър резултат на Иван Петров 7-мо място но и другите момци не се дават браво на тях и им желая успех.

                    Коментар


                    • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                      След Олимпиадата в Англия минаха на вълна мотокрос, а Кайроли спечели в двата манша:

                      Мотокросът се завърна в родната си Англия с 13-ти кръг от Световния шампионат

                      Коментар


                      • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                        Ето стартовия списък за MXoN. Ще карат Тайланд и Монголия а ние не. *аси якото.
                        http://cs23.olbiz.net/racerxonline/afred/mxonteams.pdf

                        Коментар


                        • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                          Първоначално публикуван от m.x.t Преглед на мнение
                          Ето стартовия списък за MXoN. Ще карат Тайланд и Монголия а ние не. *аси якото.
                          http://cs23.olbiz.net/racerxonline/afred/mxonteams.pdf
                          Наистина е "много яко"
                          Печето нямаше да се представи никак зле, обаче ...
                          Така като гледам се очертава доста интересно състезание - доста силни състезатели има в стартовия списък.
                          Hristo Draganov
                          http://htftp.domainbg.com/HD/

                          И аз искам България чиста ! ! !

                          Коментар


                          • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                            След няколко години живот и здраве може да карат Иванчо, Майкъл и Хакан, пожелавам им го от все сърце, защото миналия уйкенд в Севлиево станаха 8ми в света, при положение че Майкъл за 1ви път кара 125 а все още не е за тази машина, Хакан имаше малшанс, лоши стартове и спукана гума. Ако тези момчета продължават в същия дух, могат да са в челото на Европа след няколко години.

                            Печето все още е с контузия, а и една птичка пролет не прави. За момента е само той на такова ниво в горните класове.
                            Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                            Коментар


                            • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                              Прави ми впечатление, че Зак Осбърн ще кара за Пуерто Рико, а аз си мислех, че е американче.
                              Но всъщност като се замисля на световното, като националност, зад името му стои USA.
                              Да не би пуерториканците да са си го купили за националния срещу определена сума?!

                              Коментар


                              • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                                Жорка, Осбърн от доста години кара на нациите за Пуерто Рико, вероятно е от там. Както и Диън Уилсън на суперкроса пише USA, но си е британец.
                                Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X