Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Световно по мотокрос MX1/МХ2

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

    Първоначално публикуван от JRC2 Преглед на мнение
    Не знам как е било на самото трасе,но по "уникално" преживяване да го гледаш по БНТ1 няма...НЯМАААА!!!! за кой ли път гледам и цъкам...бях на една бройка да извадя тефтера да записвам бисери...а ако човек който не го е гледал тоя спорт и тепърва навлиза в материята,така както предаваха,ще му е токо интереснто и динамично колкото и като гледаш партия шах...нямам думи просто...спирам до тук,че и сега кипвам като се сетя.
    Не мога да си причиня тази болка да го гледам по ТВ-то и да слушам онзи "високо компетентен" д.бил П.В., просто не мога. Затова сега си дърпам торента и ще се насладя напълно на спектакъла с нормални коментатори.
    Не можах да отида, въпреки че и аз като Чинела, имах предложение от списание Офроуд.БГ за акредитация, за което искам специално да благодаря на медията и съжалявам, че нямах шанса да се възползвам, защото бях приготвил и един Nikon D5000 с 300мм обектив.
    Здраве да е, догодина, ако има може пък да начешем другата краста и да поснимам с хубаво фото.

    Коментар


    • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

      Първоначално публикуван от tchoumpov Преглед на мнение
      Не знам колко е бил входа, но знам със сигурност, че това на снимките ще струва доста повече от 10 лв. за да се изчисти.
      [ATTACH=CONFIG]444583[/ATTACH]
      [ATTACH=CONFIG]444585[/ATTACH]
      [ATTACH=CONFIG]444586[/ATTACH]
      [ATTACH=CONFIG]444587[/ATTACH]
      [ATTACH=CONFIG]444589[/ATTACH]
      [ATTACH=CONFIG]444593[/ATTACH]
      [ATTACH=CONFIG]444596[/ATTACH]
      [ATTACH=CONFIG]444597[/ATTACH]
      Това сме ния С извинение свине извинявам се за грозната дума но сме точно такива .Инак знем да говорим много ма на дела ни няма никакви.Срам ме е да гледам тази мизерия.

      Коментар


      • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

        Дано някой ден да се научим да си почистваме,че е грозна картинката,ДАНО!!!

        Коментар


        • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

          Първоначално публикуван от slavi_1977 Преглед на мнение
          Това сме ния С извинение свине извинявам се за грозната дума но сме точно такива .Инак знем да говорим много ма на дела ни няма никакви.Срам ме е да гледам тази мизерия.
          Добре де свине сме си това е ясно,личи си от снимките,а какво им пречеше на организаторите да сложат кошчета за боклук,не че щеше да има 100 процентов ефект но пак е нещо,а какво да говорим че липсваха тоалетни,за мъжете както и да е,пикаем си на сефалък ами някой помисли ли за жените,иначе говорим за световно ниво.

          Коментар


          • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

            Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
            Добре де свине сме си това е ясно,личи си от снимките,а какво им пречеше на организаторите да сложат кошчета за боклук,не че щеше да има 100 процентов ефект но пак е нещо,а какво да говорим че липсваха тоалетни,за мъжете както и да е,пикаем си на сефалък ами някой помисли ли за жените,иначе говорим за световно ниво.
            Колега,тоалетни имаше,ама явно си ги пропуснал.
            Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
            Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
            0885 660 613

            Коментар


            • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

              http://video.mpora.com/watch/S8lF64ovB/hd/


              http://video.mpora.com/watch/SWLTlqc0W/hd/
              Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

              Коментар


              • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                Няма какво да си говорим, мизерници сме си и ще мине доста време докато се оправим. Мен какво ми направи впечатление. До нас се натресе една групичка някакви фирмени на SUZUKI. С жълто черни ризки всичките. Мисля че бяха белгийци (или французи). Еми да ви кажа такова правене на мизерия не видях другаде. Пият бира хвърлят чашите, донесоха някакви колбаси, белят, режат хвърлят обелки и парчета. Пълни мизерници. Не знам дали са си говеда по принцип или просто някакво чувство за безнаказаност в "някаква посредствена страна".
                Иначе състезанието си беше супер, и не съжелявам за дадените пари (които не са малко поне за мен при условие че пътуваме от Варна ). Заведох двумесечната си щерка да види що е световно по МХ.
                Браво на Печето, кара много добре особенно първия манш (поне според мен де).
                Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

                Коментар


                • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                  В пресцентъра имаше хора от Vurb moto, скоро май ще гледаме и от тях нещо добро
                  Иво Георгиев
                  Gworkshop

                  Коментар


                  • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                    Първоначално публикуван от 4ef4o Преглед на мнение
                    До нас се натресе една групичка някакви фирмени на SUZUKI. С жълто черни ризки всичките. Мисля че бяха белгийци (или французи). Еми да ви кажа такова правене на мизерия не видях другаде. Пият бира хвърлят чашите, донесоха някакви колбаси, белят, режат хвърлят обелки и парчета. Пълни мизерници. Не знам дали са си говеда по принцип или просто някакво чувство за безнаказаност в "някаква посредствена страна".
                    Белгийци са-фен клуб на Десал.И в Белгия са си същите-разбира се не всички,но разликата от тук и там е,че там постоянно вървят чистачи и събират боклуците.Това от лични наблюдения.
                    Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                    Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                    0885 660 613

                    Коментар


                    • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                      Първоначално публикуван от Ivo Georgiev Преглед на мнение
                      В пресцентъра имаше хора от Vurb moto, скоро май ще гледаме и от тях нещо добро
                      То гледам си има страхотни снимки на сайта им, с коментари даже. Добре че ни подсети

                      Неделя
                      http://vurbmoto.com/darkroom/sevliev...darkroom/9236/

                      Събота
                      http://vurbmoto.com/darkroom/bulgari...darkroom/9228/
                      Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                      Коментар


                      • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                        Аз тоалетни не видях,поне в зоната за 10 лв сега в падока знам че има такива.Нас мъжете не ни бърка ,ама горките дами жал ми беше като ги видя да кръстосват мерата надалеч,ама ще са оправим,по натам.

                        Коментар


                        • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                          Първоначално публикуван от ninja& Преглед на мнение
                          Аз тоалетни не видях,поне в зоната за 10 лв сега в падока знам че има такива.Нас мъжете не ни бърка ,ама горките дами жал ми беше като ги видя да кръстосват мерата надалеч,ама ще са оправим,по натам.
                          Бяха зад голямия билборд,до сергията с тениските и суитчърите,точно в зоната на 10-те лева.
                          Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                          Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                          0885 660 613

                          Коментар


                          • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                            Айде и аз да се сложа като всички минахте отред първо мерси за страхотните снимки много са хубави
                            гледах го по тв/то беше много хубаво докато не говореха направо страхотно състезание браво и на ПЕПЕ добро
                            класиране все пак лоша контузия е имал. В Фермо по добре едно да подчертая евала на публиката направо сте
                            върха близо 15000 са жестоко много хора евала. Относно чистотата и тоалетните не сте прави смрад се оставя
                            навсякъде а най много е в Белгия и Холандия те са ебати свинете. Има кошчета навсякъде по трасето но отделно по земята
                            има огромни количества боклук не може да се избегне после от клуба се чисти няма как. Но е било възможно да се сложат по
                            трасето няколко винкела с метален обръч примерно и найлонови сакове не струват хиляди.
                            Айде както се казва след състезание е преди състезание успехи в Фермо на ПЕЧЕТО.

                            Коментар


                            • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                              Първоначално публикуван от valiokoev Преглед на мнение
                              Кое в моето мнение е не реално,че нещо не се сещам и никъде не съм написал че 10лв.е много.Какво е твоето мнение и моля,бъди по конкретен!
                              Споко, това мнение не беше за теб.
                              2018 KIA Sportage 1.6T AWD GT Line
                              2007 AUDI A6 3.0TDI S-Line Quattro
                              2007 HOMDA FMX 650

                              Коментар


                              • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                                [QUOTE=4ef4o;1835705]Иначе състезанието си беше супер, и не съжелявам за дадените пари (които не са малко поне за мен при условие че пътуваме от Варна ).[QUOTE]

                                Абе вие сте интересни хора - имаш 3 мотора в подписа и пак мръкнаш, че са ти много 10 - те лева ! Имаше групи от Румъния и Гърция с моторите дошли, за да видят това шоу- не ги чух да мрънкат. Ако трябва да е по-изгодно всички кръгове да са в БГ - един в Сф, един Варна, един Пловдив, как ти звучи ................?
                                2018 KIA Sportage 1.6T AWD GT Line
                                2007 AUDI A6 3.0TDI S-Line Quattro
                                2007 HOMDA FMX 650

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X