Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Изправяне на лети джанти - къде

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Изправяне на лети джанти - къде

    ^^ заглавието

    Скочих в трап с добра скорост и предното колело се усмихна леко. Гумата не спада, карам си, но искам да си оправя джантата.

    Къде в София може да се свърши тази работа? Пробвах Маргел и Ring Road, но получих отговор че не изправят джанти на мотор.

  • #2
    В сервиза на Опел на Ботевградско шосе провери.Там са ми изправяли джанти и баланс правеха ма беше отдавна.

    Коментар


    • #3
      Там където изправят лети джанти на коли, там изправят и на мотори. Иска малко нагряване с горелка и после по-голям чук. На мотора обаче след това трябва да се опънат спиците и да се центрова джантата, ако е със спици разбира се. Ако е лята джанта всичко става точно, като за кола.
      Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
      Златомир Попов - Forry

      Коментар


      • #4
        Е... не искат тези които казах по-горе. Иначе на коли правят, че и гуми преобуват на мотори. Сигурно и малко лак трябва да се сложи след чука. Ако беше със спици, и аз щях да я ударя с чука, че желязото се не пука. По хАлумин не смея да бия.

        Коментар


        • #5
          Някъде в Княжево, не помня обаче точно къде, под моста Чавдар недей, само ще си дадеш парите.
          подаръци за мъже от FACOM
          промоция на читави инструменти

          и на хоби такива

          тел. О879 Ч8Ч 2З5

          Коментар


          • #6
            Aл експрес срещу бившият хладилен завод. Там изправят джанти за мотор. http://all-express.org/

            https://goo.gl/maps/44y9RcUyPVa5b2KP9

            Коментар


            • #7
              Нда, минах през Ал експрес и помогнаха. Трябва нова джанта, а аз съм кьорав че не бях видял колко съм я изкривил всъщност... И и задната е крива.

              Коментар


              • #8
                Пробвай в Казичене при Иван. Телефона е 0885077999. Ако не прави такива ще те насочи. Много точен и коректен според мен. И цените му са по-ниски от тези в София. С счупени/криви джанти прави чудеса и после трудно се разбира, че са правени.

                Коментар


                • #9
                  В крайна сметка успешно си изправих джантите ей тук - Бид Комплект - Борис Димов ЕТ

                  Минах даже без нужда от боядисване след изправянето.

                  Коментар


                  • #10
                    Утре ще ходя и аз до бившия хладилен завод. Нови гуми, че старите ме е срам да кажа с какъв дот са...

                    Коментар


                    • #11
                      То мина малко време, ама мали съм обещал...купих нови гуми,занесох джантите направо за да е по-лесно. Оказа се че нямам крива джанта, а отливката от японската фабрика е дала малко повече тежест в едната страна. Баланс при точните хора и отново съм на пътя с нови гуменки. Ура.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X