Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пулове за клапани 9,48мм

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Пулове за клапани 9,48мм

    Здравейте ,реших да регулирам клапаните на мотоциклета,каджива навигатор ,и ми трябват пулове с диаметър 9,48мм ,260 -2бр;265-2бр;285-1бр;290-1бр.Ще се радвам ако някой сподели от къде да ги намеря,или има в повече.По магазините нещо не намирам,или тези размери ги няма.

  • #2
    Колега ако не намериш пулове, можеш да шлайфаш сегашните. Може и на ръка с шкурка, ( От обратната страна на вала, тоест към повдигача ) тегаво е но става. Аз съм шлайфал, 2 пула, на кола не на мотор, отне ми около 3 часа . Все пак някой дано ти отговори и да се намерят да си купиш.

    Коментар


    • petkov_bb
      petkov_bb коментира
      Редактиране на коментар
      Шлайфането на пуловете в домашни условия става ,но си е лайняна работа.
      За ускоряване на процеса -лентов шлайф с подходяща шкурка.Прави се "дорник" (държач за пула) и перпендикулярен упор. За 20-30с. се отнема около между 0.05 мм-0.1мм според пула.
      Пс. Този способ работи,но е само за случаите когато няма алтернатива. Няма проблеми с успоредността .

    • petkov_bb
      petkov_bb коментира
      Редактиране на коментар
      Шлайфането на пуловете в домашни условия става ,но си е лайняна работа.
      За ускоряване на процеса -лентов шлайф с подходяща шкурка.Прави се "дорник" (държач за пула) и перпендикулярен упор. За 20-30с. се отнема около между 0.05 мм-0.1мм според пула.
      Пс. Този способ работи,но е само за случаите когато няма алтернатива. Няма проблеми с успоредността .

    • tabu_bg
      tabu_bg коментира
      Редактиране на коментар
      Съгласен съм, така е.

  • #3
    Колега,от Ямаха ВР 400 мисля че ще станат.Влез в сайта на Мл рейсинг,там ги има по размери и си поръчай(не им правя реклама,просто там ги намерих).

    Коментар


    • #4

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X