Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с Хонда Трансалп

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с Хонда Трансалп

    Колеги поразрових се из форума ама нищо не открих за моя проблем.
    Значи мотоциклета е Хонда Трансалп 1990 600V,буксуваше му съединителя и реших да му смена дисковете.Отворих го и му сложих нови оригинални феродови дискове,огледалните не ги смених,защото си бяха прави и без изяждане,смених и маслото (МОТУЛ).Но след като минах около 150 км по асфалт и без напъване взе да се чува странно не много тънко чукане от към съединителя.Помислих че е от дисковете но след като натисна съединителя чукането си остава.Незнам дали е от съединителя или просто му е дошло времето ама това чукане ме притеснява,няма студен няма топъл двигател все си чука.Ако някой от колегите във форума се е зблъсквал с този проблем или знае причината нека ми помогне.

  • #2
    До: Проблем с Хонда Трансалп

    Колега ако си сигорен,че шумъ идва от към съединителя,провери даки нямаш счупена пружина на касетата на съединителя аз имъх подобен проблен
    [SIGPIC][/SIGPIC]

    Коментар


    • #3
      До: Проблем с Хонда Трансалп

      Пружинитв са чисто нови

      Коментар


      • #4
        До: Проблем с Хонда Трансалп

        Виж да не се е развила гайката на касетата на съединителя. Може и да е получила луфт касетата

        Коментар


        • #5
          До: Проблем с Хонда Трансалп

          Ами, освен да го разглобиш и провериш всичко отново... другия вариант е майстор!!!

          Коментар


          • #6
            До: Проблем с Хонда Трансалп

            Вече го отворих ама няма нищо видимо лутането продължава

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X