Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Масло за Супер Тенере 750

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Масло за Супер Тенере 750

    Колеги да ви попирам , маслото за скоростите и за двигателя заедно ли е на Супер Тенере 750 или е по отделно . И какво малсло да му се налее
    http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

  • #2
    До: Масло за Супер Тенере 750

    Заедно са колега , при смяна събира 4,1л при смяната си има особенност има си спецефичен начин на обездушаване ако ще си го сменяш сам се консултирай с някой който го е сменял , отскоро карам именно такъв мотор и поизчетох доста литература за него , препоръчвам ти масло MOTUL 20/50 !!!!
    поздрави !!!!

    Коментар


    • #3
      До: Масло за Супер Тенере 750

      масления филтър струва около10лв трябва да го ипа и в всеки магазин за части ако искаш имам модела

      Коментар


      • #4
        До: Масло за Супер Тенере 750

        хора като сте почнали някои можели да ми обясни малко по подробно за смяната на маслото или от каде да го прочета щте ви бъда благодарен

        Коментар


        • #5
          До: Масло за Супер Тенере 750

          Първоначално публикуван от bagggo Преглед на мнение
          хора като сте почнали някои можели да ми обясни малко по подробно за смяната на маслото или от каде да го прочета щте ви бъда благодарен
          точната процедура я има описана в един друг сайт но ........... мисля че не е позволено от правилника да ти давам линк към него ..... а нямаш и право и на лични така че остави си скайпа за да ти обесня каде да погледнеш!!!

          Коментар


          • #6
            До: Масло за Супер Тенере 750

            Съгласен с колегите аз лично миналата година смених маслото ,,Мотул 15-45w ,,
            Смених и масления филтър струва 16 лв + доставка
            Побира 4 литра достатъчно е не е нужно 4.1 л.
            Малко трудно се намира филтъра да знаеш
            Ако имаш други в въпроси пиши

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X