Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на гуми за тежко ендуро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Тоя Хейденау не си знае километрите, ама е поне от 2017 г., от когато е снимано. Ще изкара и това лято и ще го махам, има още живот в него.

    Натиснете снимката за да я уголемите  Име:19488724_10213397300717705_260088815855344940_o.jpg Прегледи:0 Размер:210.3 КБ ID:6871480
    Публикувайте отговор

    Коментар


    • ВладиЧ
      ВладиЧ коментира
      Редактиране на коментар
      Хайденау К 60 Скаут. 50х50% асфалт + черно. Карал съм с такава задна гума на голямото ми БМВ. С тая гума го и продадох.

    • motor_men
      motor_men коментира
      Редактиране на коментар
      И гумата е отвратителна за каране , и обелката от кучешкия салам е изхвърлена отвратително.

  • Кратко резюме за
    METZELER TOURANCЕ 150/70 R17 69H
    16 Х.км., DOT 2016. Резултата от снимката долу е от тази есен.
    Въпреки многото щети (след демонтажа се оказа че има още две такива зони и много напукване, изключително неравномерно износване и пирон в нея), бих казал, че гумата е добра. Много стабилно сцепление и голям овал, което дава възможност за доста лягане в завой. Допускам, че би издържала до към 20-22Х.км.
    Предполагам, че нещо съм объркал с налягането, засяках, че я карам с 1,8ат. Преди последния трип налягането го коригирах на 2,7-2,9ат. както е по предписание за 2-ма и багаж.
    Имах късмета да се размина с по големи щети.

    още за мен на ВВВ//sites.google.com/site/fozysite/home

    Коментар


    • Като продължение на коментара ми по горе, някой впечатления от MITAS E-08 ???
      още за мен на ВВВ//sites.google.com/site/fozysite/home

      Коментар


      • Да!
        Изхвърлих 2 коплекта.
        Държат на сухо и на мокро. На каменяк ... се справят. ..
        НО!
        Докато минеш 2-3-5 хиляди.
        После е Пластмасов галош!
        Янко Чуров ги караше преди няколко години за по един трип. После в кофата.
        За мен съм решил отдавана. Мишелин сирак.
        Ама и тия изпедерастяха ....
        Към днашна дата вече няма 21" ...
        И ги прекръстиха Стриит.
        Само залежали някъде ако има ...
        Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

        Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

        Коментар


        • Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
          ....
          Към днашна дата вече няма 21" ...
          И ги прекръстиха Стриит.
          Само залежали някъде ако има ...
          Има в Интеркарс, но се казват OMMI 54T SIRF
          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

          Коментар


          • Има ... да залежали!
            Да ...само ЕДНА ... в Закрочим. Доставка 4 дни.
            Оди на официалния сайт на Мишелин и ... виж!
            Спряли са ги педалите.
            Има Анаки Адвенчър
            Приличат си на Сирака, ама ..... не съм ги пробвал още ..
            Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

            Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

            Коментар


            • Мишлен Анаки са новия Сирак, но има и Анаки Уайлд, които са доста по груба употреба

              Коментар


              • Я едно бързо питане. Какви читави гуми има напоследък 80/20 асфалт/оффроуд? Миналата година сложих Бриджстоун адвенчър А41, ама нещо много пързалят. Да не говориме, че и над 25° прегряват и са дъфка. Карал съм Анаки 3 и съм особено доволен, ама не знам дали има нов ДОТ.
                Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                Коментар


                • Jimm
                  Jimm коментира
                  Редактиране на коментар
                  И аз износих едни А41, но не ми харесаха особено. Най-дразнещо ми беше, че са много шумни, ручат свирят, вият. Помислих, че лагерите са заминали, та ги проверявах чак.

              • MICHELIN ANAKEE ADVENTURE
                Това са точно 80/20

                Коментар


                • 50/50 ако търсиш виж Дънлоп Трайлмакс Мишън,20 000 километра поне карат,става за леко извън пътя,но тежи,бучи,твърда и скъпа гума
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от Jimm Преглед на мнение
                    MICHELIN ANAKEE ADVENTURE
                    Това са точно 80/20
                    Доста сходна със Sirac - аз 2 броя от последните съм похарчил но не съм особено доволен.
                    Проблемът им е, че след 2 сезон и двете рязко започваха да пързалят.
                    На тази в момента поне и навъртях към 15К и не ме е прекалено яд.
                    Освен това беше на супер цена та реално покупката си беше ОК.
                    Първата обаче я хвърлих значително под 10К - просто не ставаше за употреба.

                    Не мисля, че бих заложил на тази марка повече каквото и да пише по ревюта.
                    Враг усраине

                    Коментар


                    • Някой търкалял ли е някога ENDURO 3 SAHARA на Мetzeler?
                      Как ги намирате?

                      За разлика от лани тази година поръчах комплект и те взеха, че дойдоха.
                      Но изглежда няма да ги тествам точно тази година.
                      Дори май няма да ги монтирам - нема пътуване за съжаление.

                      Имам страхотни впечатления от Karoo 3 обаче бяха с по-агресивен профил.
                      И май ми беше единствената гума, която се похарчи като до последно си остана гума!
                      На тези залагам дори повече, профила ми изглежда по-умерен и насочен по към път.



                      Дано каро-то да не беше само проблясък.
                      Враг усраине

                      Коментар


                      • Неогледални гуми (лява половина спрямо дясна) избягвам вече. Предницата ми почва да прави шими ако пусна за малко кормилото.

                        Pirelli Scorpion Rally STR в момента са ми любимите гуми. Държат навсякъде, но на мокрър асфалт са направо чудо! Никога не съм карал нещо, което да държи на мокър асфалт като тях.
                        На черно са доста добре, значително по добре от вида им. Пробега е приличен също, още не съм ги изтъркал, но десетина хиляди ще направят ми се струва.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X