Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на гуми за тежко ендуро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Избор на гуми за тежко ендуро

    Хора , от къде си поръчвате гуми най бързо , надежно и най пресни . Последно съм поръчвал преди 3 години и сега не съм много в час с актуалните магазини .

    Коментар


    • От: Избор на гуми за тежко ендуро

      Първоначално публикуван от ianakiev Преглед на мнение
      Хора , от къде си поръчвате гуми най бързо , надежно и най пресни . Последно съм поръчвал преди 3 години и сега не съм много в час с актуалните магазини .
      Ако имат в наличност "гуми@" пращат на момента Ако не чакане до 2 седмици. От сериозен западен сайт идват с DHL за 5 дена. Номера да попаднеш на налични в момента!
      ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

      Коментар


      • От: Избор на гуми за тежко ендуро

        в софия, на околовръстното шосе- посока от овча купел към суходол- ади95.

        Коментар


        • От: Избор на гуми за тежко ендуро

          трябва да купувам гуми за 2-3 мотора, дайте някакъв сайт, където работят професионално и с нормални цени?

          Ако е против правилата на форума, може и на ЛС

          Благодаря
          You'll never find out - I got no key hole....

          Коментар


          • От: Избор на гуми за тежко ендуро

            Моите ги поръчах в 'Gumi 7' или нещо подобно. Бяха с най-ниска цена там. Дойдоха от Германия за 7-8 дена. Имахме даже уговорка ако не ми хареса DOT-а, да не ги взимам. Но той си беше хубав.
            ------------------

            ... когда кто то тупой, это навсегда !

            Коментар


            • От: Избор на гуми за тежко ендуро

              Благодаря!

              Ако някой иска безплатни michelin anakee 3 (може и 2 да са били) - карани са около 5000 хил км, но имат живот в тях - да пусне едно лично и ще му ги дам като ги сменя.

              150/70 R17 и 110/80 R19 са размерите
              You'll never find out - I got no key hole....

              Коментар


              • От: Избор на гуми за тежко ендуро

                готово, мойте гуми са заплюти вече...
                You'll never find out - I got no key hole....

                Коментар


                • От: Избор на гуми за тежко ендуро

                  Първоначално публикуван от ili4 Преглед на мнение
                  Благодаря!

                  Ако някой иска безплатни michelin anakee 3 (може и 2 да са били) - карани са около 5000 хил км, но имат живот в тях - да пусне едно лично и ще му ги дам като ги сменя.

                  150/70 R17 и 110/80 R19 са размерите
                  Илич, привет. Анаки 2 или 3 са гумите. Ако е тройката може ли да споделиш защо ги сменяш и от какво си доволен/ недоволен. Смятам да минавам на такива за другия сезон- Туранса ще го изкара този, но мисля да сложа една идея по-шосейни гуми.
                  Мерси
                  Nah! Just smile and wave, boys. Smile and wave...

                  Коментар


                  • От: Избор на гуми за тежко ендуро

                    Че какво по-шосейно от Туранса? А аз доскоро смятах К60 за чисто шосейна гума.....
                    Yamaha XT​M600E '98
                    Mazda 626 2.0 DITD '99 Estate

                    Коментар


                    • От: Избор на гуми за тежко ендуро

                      не знам, може и да няма. Последно на Пегасото бях с Анаки 2 и бях много доволен, влизах си и в гората и на мокро бяха добре. Сега на Капото съм с Туранс, ама са старички и ще ги хвърлям скоро. Шарката е като на А2, ама като го вкарах в гората разбрах, че не му е там мястото
                      А3 ми изглежда определено по асфалтова и съответно по-сигурна в завоите. Основно ме интересува поведение при дъжд, нещо не сън фен на мокрия асфалт
                      Nah! Just smile and wave, boys. Smile and wave...

                      Коментар


                      • От: Избор на гуми за тежко ендуро

                        Днес карах 200 мили в кал с К60, уникални, силно ги препоръчвам.
                        The only thing moving after WWIII will be cockroaches and V-Strom 650.

                        Коментар


                        • От: Избор на гуми за тежко ендуро

                          Една статия за дуал-спорт гумите. Характеристики и сравнения. http://www.advpulse.com/adv-products...-buying-guide/
                          Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                          Златомир Попов - Forry

                          Коментар


                          • От: Избор на гуми за тежко ендуро

                            Някакво мнение за Metzeler Karoo 3 ?

                            Съотношението 70% on road / 30% offroad ми е ОК.
                            До сега винаги съм карал 50/50, сегашните ми гуми на DR-a са HEIDENAU K60.
                            Сравнително доволен но им е време за смяна.
                            Та съм склонен да дам по-голяма тежест този път на ездата по път отколкото извън него.
                            То точно такава е и реалната ситуация.
                            Този мецлер ми изглежда вярната гума в случая...

                            Враг усраине

                            Коментар


                            • От: Избор на гуми за тежко ендуро

                              Първоначално публикуван от ВладиЧ Преглед на мнение
                              Една статия за дуал-спорт гумите. Характеристики и сравнения. http://www.advpulse.com/adv-products...-buying-guide/
                              Ех, чукча не-читатель...
                              Мерси Владич - тук разглеждат точно тези, към които се бях насочил - Karoo 3 и новият K60 Scout (Аз карам старият К60).
                              От този линк попаднах и на http://www.advpulse.com/adv-products...-3-review-test
                              Сравняват точно тях, това ми трябваше!
                              И като цяло се припокрива с предположенията ми по картинка.
                              Враг усраине

                              Коментар


                              • От: Избор на гуми за тежко ендуро

                                Хубави гуми, НО:
                                ако живея в ЮАР (примерно) и съм заобиколен от хиляди километри безпътица. Щото от асфалтирана европа до друга точка им заминава половината живот (дават им 10кКм) По-добре да се избира най-евтината като ще заминават по три (две задни и една предна) на сезон. Едва ли за 250+100кг мотор и багаж ще се усети разлика та били TKC80, K60, Karoo,Wild или друго.
                                още за мен на ВВВ//sites.google.com/site/fozysite/home

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X