Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на гуми за тежко ендуро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Избор на гуми за тежко ендуро

    Не, не не и не. По-скоро ще се събера с бившата, отколкото да си купя някога пак К74.
    Yamaha XT​M600E '98
    Mazda 626 2.0 DITD '99 Estate

    Коментар


    • От: Избор на гуми за тежко ендуро

      Ей такова мнение търсех-категорично.Значи хайденауто и митаса отпадат.Ще я мисля значи

      Коментар


      • От: Избор на гуми за тежко ендуро

        Ти пък кога си карал к74? Я се съвземи.

        Коментар


        • От: Избор на гуми за тежко ендуро

          Първоначално публикуван от valkov1989 Преглед на мнение
          Писах в ендуро раздела но да пробвам и тук-мнения за хайденау к74 120/90 17 или митас с02 130/80 17.Става въпрос за доминатор и каране само по черно.
          Точно Доминаторът най-не става за черно от останалите му японски конкуренти . Не , че те стават , но това е друга тема . Само един пример ще ти дам : поведението на двигателя под 3000 об/мин е трагикомично . Едно възрастно хт например да вземеш - то и запалването му направили като хората , окачването - също .... Като си вземеш нормален горски козел , ще разбереш колко време си загубил ....

          Коментар


          • От: Избор на гуми за тежко ендуро

            Абе хора знам не го карам от вчера тоя Доминатор.От него останаха само двигателя и рамката дет се вика.Окачването отпред и отзад ми е сменено,със спортен филтър и отворен ауспух съм и просто 3-4 месеца в зимата го карам със ендурата и атв-тата в гората.Основно го карам през осталото време на асвалт по проходи.Питах просто за задна гума която да не я сменям всяка година и да държи горе долу че при нас е каменист терена -източна Стара планина

            Коментар


            • От: Избор на гуми за тежко ендуро

              Универсален мотор няма . За това се налага да правиш компромиси . Като ти е толкова мил и драг този екземпляр - слагай му 18-ия цол . Поне гуми има , а и няма да е толкова грозно изглеждащ с това малко търкало .

              Коментар


              • От: Избор на гуми за тежко ендуро

                Знам адаш(и аз съм Петър)но не ми се занимава да търся 18ка да слагам нагаждам и т.н -Като обобщение Митаса разбрах че не държи на кал,а хайденауто не разбрах защо не става?

                Коментар


                • От: Избор на гуми за тежко ендуро

                  Друго да попитам за размерите каква е разликата в 120/90 и 130/80.130 трябва да е по тежка гума нали?

                  Коментар


                  • От: Избор на гуми за тежко ендуро

                    Гума без проби едва ли ще намериш желана . Сега поне има всичко и с малко желание се постигат нещата . Едно време бяха кът тези работи , но пък желанията - огромни . Като се сетя как 90-те години взех цял , изряден 750 кубиков мотор - заради ценните му спортни джанти .... 120/90 е 120 мм широк протекторът и височината му е 90% от ширината , т.е. 108 мм . Аналогично 130/80 е 104 мм висока . Обикновено по-високо профилните гуми са и по-тежките .
                    Последно редактирано от pe6o74; 31-10-15, 22:11.

                    Коментар


                    • От: Избор на гуми за тежко ендуро

                      Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
                      Ти пък кога си карал к74? Я се съвземи.
                      Пиша глупости по инерция. Поста ми се отнасяше за к60.....
                      Yamaha XT​M600E '98
                      Mazda 626 2.0 DITD '99 Estate

                      Коментар


                      • От: Избор на гуми за тежко ендуро

                        Колеги взех к74 но не ми оставаше време да покарам.Накратко добра гума държи на камъни,на трева и в кал я пробвах(една тиня)с зор излезе но все пак излезе.Единствен минус за сега е че има по слаби странични грайфери и не държи при каране на наклон Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ImageUploadedByTapatalk1447947868.536905.jpg
Прегледи:1
Размер:81.6 КБ
ID:5691885Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ImageUploadedByTapatalk1447947885.886355.jpg
Прегледи:1
Размер:83.5 КБ
ID:5691886Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ImageUploadedByTapatalk1447947901.452413.jpg
Прегледи:1
Размер:82.0 КБ
ID:5691887
                        Снимах я до една стара фортуна 110/100-17 за преценка

                        Коментар


                        • От: Избор на гуми за тежко ендуро

                          Първоначално публикуван от valkov1989 Преглед на мнение
                          Мотора го карам само зимата по хард иначе лятото си сменям каплите с такива от супермото и забавата не спира нямам финансите да потдържам още 1 мотор при положение че в момента съм с още 1 скутер.Идеален ми е за в момента само тея пусти гуми.А мнения за хайденау к74?
                          Дай да видим решението за супермото, че кой ме накара да го прочета...
                          Публикувайте отговор

                          Коментар


                          • От: Избор на гуми за тежко ендуро

                            На моя трактор сложих предна Pirelli MT21 и задна Michelin T63. Не съм карал много - около 300 км, повечето по асфалт но впечатлеията ми са много добри - въпреки не особено високите температури държт доста добре, и по завоите и по черно - разбира се в дълбока кал и тежък офроуд не съм карал. На задната обаче личат вече леко износените грайфери и едва ли ще изкара повече от 2000 км.
                            Yamaha XT​M600E '98
                            Mazda 626 2.0 DITD '99 Estate

                            Коментар


                            • От: Избор на гуми за тежко ендуро

                              Такаааа след дълго чакане на поръчани гуми от един български сайт ..дето има "7" в заглавието и получаване на "сбъркани" гуми, моля някой ако е ползвал европейски сайта за гуми да даде някакъв линк. Знам излизат много по търсачката ,но предпочитам някой,който е поръчал,платил и получил това за което в платил! Благодаря!!!
                              ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                              Коментар


                              • От: Избор на гуми за тежко ендуро

                                Имаш ЛС.
                                Yamaha XT​M600E '98
                                Mazda 626 2.0 DITD '99 Estate

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X