Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на гуми за тежко ендуро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Избор на гуми за тежко ендуро

    не си спомням точно модела, но беше нещо като рибя кост.
    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

    Коментар


    • От: Избор на гуми за тежко ендуро

      тази: или тази: ?
      първата е E-07, втората E-08.
      В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

      Коментар


      • От: Избор на гуми за тежко ендуро

        Добри са тези Митаски... На първият модел Е-07 им викаме "елхичка". Водят се 50х50% черно - асфалт...
        Вторият модел Е-08 се водят 25х75% черно - асфалт. Викаме им "на баклави".
        Карат, по около 8000 км зависи от машината и начина на каране на ездача. Повече от 10 000 км обаче не могат да минат по асфалт то с кротко каране.
        С Е-07 Африката изглежда много добре, а и на черно се държи перфектно. За мек, дълбок пясък и за кал, обаче не стават! За кал си иска кросови гуми на кубчета, които се самопочистват от калта. Мисля че модела на Митас за харт офроуд, кал и крос е Е-06.
        Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
        Златомир Попов - Forry

        Коментар


        • От: Избор на гуми за тежко ендуро

          Кросовите гуми на Митас са с обозначение:"С", с "Е" са ендуро гумите. Е-08 не е лоша гума на сух асфалт е добре, но на мокро много пързалят.

          Коментар


          • От: Избор на гуми за тежко ендуро

            моите бяха 07.
            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

            Коментар


            • От: Избор на гуми за тежко ендуро

              Владич, с Е-07 (рибената кост) изкарах 16 000 км, и имаха за още. Ти сам ги видя на Къпиновския, като се върнах оттам ги хвърлих щото ми бяха омръзнали да ги гледам
              Yamaha XT​M600E '98
              Mazda 626 2.0 DITD '99 Estate

              Коментар


              • От: Избор на гуми за тежко ендуро

                Ти си изключението от правилото....
                Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                Златомир Попов - Forry

                Коментар


                • От: Избор на гуми за тежко ендуро

                  Митас е-07 не е 50 на 50,с този профил на грайфера не може да „заканти„ странично.Митас Е-09 е 50 на 50 и издържа макс. 5000 хиляди км.Много добра гума,само да не вали.

                  Коментар


                  • От: Избор на гуми за тежко ендуро

                    Объркахме ли номерацията?... Знам си аз "елхичка", или "на баклави" иначе ще объркаш....
                    Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                    Златомир Попов - Forry

                    Коментар


                    • От: Избор на гуми за тежко ендуро

                      Mitas дават 60/40 за Е-07 и 80/30 за Е-08 on/off. Обикновено сбора би трябвало да е 100%, но при Е-08 ми прави впечатление, че е 110...
                      по-офроудърска е Е-09 20/80 и има и някаква нова Е-10 40/60 - Mitas покриват вече целия обхват от enduro гуми.
                      Последно редактирано от bushiDO; 14-07-11, 13:03.
                      В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                      Коментар


                      • От: Избор на гуми за тежко ендуро

                        Митас Е07 лично не съм ползвал, но мои приятели ползваха и съм наблюдавал карайки зад тях че задницата приплъзва често на завои както на черно така и на асфалт, предната пък направо изпуска на мокър асфалт в завой.Не бих си купил Е 07! От Е 08 имам преки впечатления, в момента съм с такива. От предната съм доволен, никога не ме е предавала, но задната е много непостоянна и не и вярвам - на мокър асфалт си се хлъзга всякак , но се е случвало и на сух, стар асфалт да изтърве в завой, в същото време пък ми се е случвало да лягам до удряне на стъпенките без да се подхлъзна, но на нов, сух асфалт и с повече натоварен мотор. Карам и по черно, но много внимателно. Много бавно се износват! При мене тенденцията е да се напукат преди да успея да ги износя! Предна Е08 бих си купил пак, но задна - никога повече!
                        "Do not correct a fool, for he will hate you;
                        Correct a wise man, for he will appreciate you."

                        Коментар


                        • От: Избор на гуми за тежко ендуро

                          А как сте с пукането на гуми с митасите, защото моят опит от по горските гуми е че много се пукат. За хайденау К60 такива където обикалят света казват, че много рядко се пукали.

                          Коментар


                          • От: Избор на гуми за тежко ендуро

                            Митас(Е08, Е09 и С02) и Хайденау К60 не съм пукал. Но пък Шинкото се пука и от трънки.

                            Коментар


                            • От: Избор на гуми за тежко ендуро

                              Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                              А как сте с пукането на гуми с митасите, защото моят опит от по горските гуми е че много се пукат. За хайденау К60 такива където обикалят света казват, че много рядко се пукали.
                              На моята задна к60 имах пирон от ден първи. Не спадаше гумата и пирона си се износваше с грайфера... ~ 10 000 км и накрая я подарих на закъсал човек.. И той май така си я кара.
                              You'll never find out - I got no key hole....

                              Коментар


                              • От: Избор на гуми за тежко ендуро

                                Илич, да не си с дървени колела на каручката

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X