Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Два въпроса за Suzuki GSX 1300R Hayabusa

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Два въпроса за Suzuki GSX 1300R Hayabusa

    Здравейте, момчета! Когато в мотоциклетите имаше 3 жици на кръст и ръководствата се пишеха на читаеми езици беше лесно! Накратко, след като свалих ръководство за този мотоциклет, но на неразбираемия за мен английски език, не успях да намеря данни за това колко трябва да е зарядното напрежение на акумулатора без и със товар, помагайте. Второ питане - светва лампата за инжекциона FI на таблото, когато си поиска, най вече след по-продължително управление из софийските задръствания. Възможно ли е да се получава от недозареден акумулатор? Благодаря предварително за отговорите!

    П.П. Пропуснал съм да спомена в заглавието, че моделът е от 2008г ако има значение.
    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
    Из "Златния телец"

  • #2
    От: Два въпроса за Suzuki GSX 1300R Hayabusa

    Ако не се справиш до другата седмица, когато ще имам време, ще те помоля да ми пратиш ръководството и мисля, че ще помогна. С предишния модел се справям, но нямам идея за новата "Буса". Не помня колко трябва да е напрежението, но грешките при моя модел се показват посредством кламер в една букса...

    Коментар


    • #3
      От: Два въпроса за Suzuki GSX 1300R Hayabusa

      Номера с кламера работи и при теб: http://www.hayabusa.org/forum/genera...ault-code.html
      В случая, човекът го е направил с кабелче.
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:91063e16.jpg
Прегледи:1
Размер:57.9 КБ
ID:5671748
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:f4820151.jpg
Прегледи:1
Размер:48.6 КБ
ID:5671749
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:69925459.jpg
Прегледи:1
Размер:76.8 КБ
ID:5671750
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:f1codes.jpg
Прегледи:1
Размер:57.0 КБ
ID:5671751
      Щом ти показва Fi, значи има грешка. По този начин ще видиш каква е и ще търсиш начин за отстраняване. Виждам, че си от София и ще ти пратя номера си на лични, ако не се справиш да помогна.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X