Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Стойка за v-strom

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Стойка за v-strom

    Привет на всички
    От няколко дни съм собственик на v-strom 650 и се налага да му направя някои подобрения. Имам нужда от малко съдействие от колегите имащи такъв мотор.
    Тъй като моторът ми няма центална стойка , а ми е много необходима мисля да си направя такава. Имам няколко картинки от интернет-а на такава стойка.
    Та молбата ми е следната:
    Някой случайно да има чертеж с размерите. Или да премери една стока и да ми прати размерите.
    Ще съм много благодарен
    поздрави и безаварийно

  • #2
    От: Стойка за v-strom

    Здрасти,

    Първо поздравления за избора! Може да не е расов жребец, но пък за сметка на това е страшен катър квото му кажеш това прави, не винаги точно както си си го представял но все пак го прави :-Р

    А сега на въпроса ти:

    И аз имах същата сага. Не знам до колко е рентабилно да се опитваш да си я изработиш сам, освен ако нямаш достъп до правилната техника.
    В крайна сметка аз се спрях на китайско копие 1:1 на оригиналната от и-бей. Със доставката до врата ми излезе, по груби спомени около 260лв. Ако искаш ще издиря търговеца и ще ти пратя линка на Л.С.

    Ако все пак си решил да я правиш, за момента мога да взимам размери, да правя снимки и да ти ги изпращам.

    По принцип не ми е проблем да я демонтирам и да свалим размерите на планките/втулките и т.н. Но точно в момента мотора ми се крепи именно на централната стойка и един крик от тойота и не съм сигурен точно кога ще си стъпи на гумите.
    Калин - О88 б579I9I
    Обичам да пътувам, не обичам да пристигам.

    Коментар


    • #3
      От: Стойка за v-strom

      Ами аз точно с такъв тип неща се занимавам и няма да е проблем да си направя стойка. Ако ти е визможно да ми премериш едно разстояние само, ще съм ти благодарен. Интересува колко милиметра е разстоянието от края на стъпенката ( там където стъпва на земята) до центъра на оста около която се движи. Другото мога да сметна лесно

      Коментар


      • #4
        От: Стойка за v-strom

        Първоначално публикуван от mastora Преглед на мнение
        Интересува колко милиметра е разстоянието от края на стъпенката ( там където стъпва на земята) до центъра на оста около която се движи...

        Тва малко като задача по тригонометрия . Проблема е че оста на която се върти е захваната на едни планки, които пък са захванати за фабричните отвори Ето такава е стойката:

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:centerstand.jpg
Прегледи:1
Размер:108.6 КБ
ID:5468236Натиснете снимката за да я уголемите

Име:centerstand_drawing.jpg
Прегледи:1
Размер:34.7 КБ
ID:5468237


        Кажи какво да измеря
        Калин - О88 б579I9I
        Обичам да пътувам, не обичам да пристигам.

        Коментар


        • #5
          От: Стойка за v-strom

          Ами разстоянието от края на стойката до центъра за отворите горе .



          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:centerstand1.jpg
Прегледи:1
Размер:354.9 КБ
ID:5468411

          Коментар


          • #6
            От: Стойка за v-strom

            Аз започнах да си правя стойка докато чакам размери
            Прикачени файлове

            Коментар


            • #7
              От: Стойка за v-strom

              Здравейте. Искам и аз да попитам за този линк. за закупуването на такава стойка.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X