Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

    Браво Димо! Добре дошъл.Направи ни
    щастливи и съпричасни с твоето пътуване.Очакваме снимки и разкази.
    [I][FONT=Arial Black]Наско Лазов[/FONT][/I] :DHarley davidson elektra glaid

    Коментар


    • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

      Добре дошъл!

      Невероятно пътуване, невероятни снимки, невероятни места, невероятни изключения, не знам какво повече може да се добави. Някои от снимките и разказите са толкова готини, че е трудно да се възприемат. Най-хубавото е че всичко е завършило добре, а нали в крайна сметка това е най-важното!

      Коментар


      • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

        Добре дошъл у дома, Димо...

        От първия ден следя пътуването ти и много често разглеждам снимките. Всяка е една малка вселена... Специални поздрави на семейството, сигурно най-щастливото семейство след завръщането ти!

        Т.
        Good guys drive Land Rovers!

        Коментар


        • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

          Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
          Не писах /суеверие мама my стара/ в темата докато не видях, че си се прибрал по живо, по здраво. Много се радвам, че не се обади по време на пътуването. Колко часове гледам ту снимки, ту телефона ....
          Абе как ви пускат на такива пътешествия жените ви бе?! Браво!!!
          С кеф изключвам телефона и го ръгвам в куфара. Наздраве!
          NIKSD, изключвай всичко Отбой. Всичко енаред
          И теб те пускат, Ясен ти го е казал. Тоя номер с "това ми е работата" е за пред жена ти

          Първоначално публикуван от Jimi Преглед на мнение
          Добре дошъл!

          Света ми изглежда по-малък, благодарение на теб!
          Jimi, света е едно прекрасно място. Трябва да използваме всеки миг за да го изследваме ... И не е малък Един живот няма да ни стигне ...

          Първоначално публикуван от Bomargroup Преглед на мнение
          Внимание!!! Внимание !!

          Първо място в състезанието спечели отбора на Димо Калайджиев - Летящ сапиенс от изток !!!
          Той се завърна на 9/8/2010 от обиколката на Памирските планини, носещ с себе си тонове впечатления и изследователски снимки !
          Поради факта че организаторите на състезанието не са запознати с вкусовите "бирени" предпочитания на победителя, обявяваме SOS сигнал към всички читатели на този форум да ни изпратят на лично съобщение, коя е " марката " бира която Димо най много обича !
          Една каса от "златното" пиво ще бъде наградена почетно, а момента запечатан с снимка след полагаща се почивка !
          ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

          Димо, пътешествениците се раждат такива и нищо в живота им не може да ги спре да пътуват !
          Нека техния дух те води и за в бъдеще към необятните красоти по света !
          Любо, благодаря за наградата
          Злати ти е писал. Търси Шуменско в LA Ввярвам, че ще го пием заедно


          Първоначално публикуван от ianakiev Преглед на мнение
          Добре дошъл Димо . Дано да намериш време да направим един Редрок, че да ти възстановим
          някое и друго килце . Имам и въпроси по техническата част (по мое мнение леко пренебрегната)
          ама айде да постихнат емоциите ,че тогава . Все пак не мога да се въздържа да кажа -
          Ей ,гък не каза тоз кютюк бре . От какво ги правят тия Бмв- та.
          Жоро, верно е тежък мотора ...Обаче е здрав Най/сериозният технически проблем при това пътуване се оказа счупването на алуминиевата опашка(багажника), но аз я демонтирах и заварих за половин час в Алмати. Причина за счупването беше позицията на допълнителните гуми... Това "как да си натоварим мотора правилно" трябва да е отделна тема. Има много аспекти на този проблем за разискване. Въобще не е проста работа ...
          Но дори и това счупване не би спряло мотора от движение. Така, че / нищо сериозно
          Нищо против за Редрок. Тук съм си

          Първоначално публикуван от ВладиЧ Преглед на мнение
          Завърна се в къщи пътешественика изследовател Димо Калайджиев!!!! ДОБРЕ ДОШЪЛ, пътешественико!!!
          Как звучи само.......
          Някога, като порастна и аз искам да стана "пътешественик изследовател"...
          Е колко да порастнеш още бре Дядо Владо Ти отдавна си заслужил тази титла... Аз примерно в Хималаите не съм ходил

          Първоначално публикуван от roadsofasia Преглед на мнение
          Димо, страхотно пътешествие

          Поздрави и от мен.
          Радо, ти беше прав за участъка след Аралск. Не бях проучил достатъчно внимателно тази част от маршрута и се наложи да го правя в движение ... което не е лесно и приятно. Но някои бяха направили по/голяма грешка. Момчетата от no experience expedition след Астрахан тръгнали по права линия към Аралск с три Африки и един ТрансАлп, въпреки съветите на местните, и след около 40 км. счупили двете Африки ... Аз срещнах само Транс/а. Аня ги беше вървяла пеша онези 80/100 км. докато Артур се борил с пясъка ...

          Първоначално публикуван от olence Преглед на мнение
          Здравейте на всички! Казвам се Оля, пиша ви от Одеса ( Украина).
          Здравей Оля, благодаря ти за хубавите думи. Поздрави на българският клуб Актив в Украйна. Ще имаме много поводи за срещи.

          Първоначално публикуван от boiko73 Преглед на мнение
          Димо, добре си се завърнал. Ей сега ти завиждам вече, .
          Бойко, не ми завиждай. Прибирай се вече !

          Всички ви чакаме момчета.

          Благодаря на всички за сърдечното посрещане.

          На всякъде е хубаво, но в къщи най/хубаво
          ______2
          Е = MZ

          Коментар


          • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

            Димо... Добре дошъл пич!

            Поздравления за направеното!

            Коментар


            • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

              Сега Димо да си поотдъхне. Да си поотдъхнем и ние, които едва ли ще имаме възможността да чуем интересните неща с ушите си - да чакаме ретроспекцията тук, вероятно в най-скоро време!
              Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

              Коментар


              • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                ЕВАЛА ДИМО добре дошъл

                Коментар


                • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                  Добре дошъл !!! Страхотна сила се изисква за това което правиш !! РЕСПЕКТ !!!!!
                  ‎По 2 литра са само млякото и сока !
                  WJ 4.7

                  Коментар


                  • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                    Страхотен тур наистина Чакаме още снимки ))

                    Коментар


                    • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                      Добре дошъл Димо !

                      Коментар


                      • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                        М..а му стара! В този фрум, нямаше ли един kro - Димо kro - Димо?!
                        Пишем си тука разни, някакви, всякакви. А снимки и съдържание по същество, само той може да прибави...
                        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                        Коментар


                        • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                          Димо, супер се справи с пътуването!!! Добре дошъл и от мен! Тайничко поглеждам от вчера в раздела за пътеписи, ама нищо. То знам че е много матеряла и ... В очакване сме, да знаеш!

                          Коментар


                          • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                            Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                            М..а му стара! В този фрум, нямаше ли един kro - Димо kro - Димо?!
                            Пишем си тука разни, някакви, всякакви. А снимки и съдържание по същество, само той може да прибави...
                            Имаше, има си го и още и ще го има още дълги години и, сигурен съм, ще продължава да ни изненадва с нови пътешествия и пътеписи. И снимки и разкази ще добави, но нека му дадем време да се възстанови от 50-дневния (около 20 хиляди километра) маратон, да си подреди впечатленията, да разпусне, да се порадва на семейството си и близките си.
                            Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                            Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                            Коментар


                            • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                              Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                              .... да се порадва на семейството си и близките си.
                              Да, нека се порадва, че скоро и ние ще искаме да му се порадваме и на него, и на разказите му, и на снимките му
                              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                              www.ADV-Bulgaria.com

                              Коментар


                              • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                                http://vimeo.com/7534854

                                Здравейте,
                                Позволявам си да постна този филм на група полски мотористи от обиколката им в Централна Азия, само защото за сетен път се убеждавам какво е направил Димо. Респект и уважение!!!
                                А между другото, не ме свърта, откак той се върна и търся непрекъснато поводи за „бягство“ ...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X