Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

    Добре дошъл, Евала за пътешествието ..чакаме цялото семейство пътеписа

    Коментар


    • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

      Добре дошъл, Димо!
      Поздравления!!!

      Коментар


      • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

        Добре дошъл и от мен.
        Благодаря за прекрасните снимки до тук.
        Надявам се,че има още?
        0осем9осем7шест0осем7едно
        Миро

        Коментар


        • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

          Здравей Димчо, целуваме те и те чакаме с нетърпение-Камен и Яна

          Коментар


          • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

            Димо , ти наистина доказа , че и сам войнът е войн. Знам аз , няма да мирясаш след това голямо постижение. Поне една седмица не мисли за нови пътешествия. После вече може

            Коментар


            • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

              Добре дошъл! Благодаря за преживяването!
              Technical Rescue Direct - life lies in courage
              http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

              Коментар


              • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                Добре дошъл в България, Димо !!!
                Покрай друга тема открих този сайт и този форум. Качвала съм се на мотор/-че/ все още млад шофьор преди доста години - ге де ерско Симсонче. Спомням си, че беше хубаво изживяване. На друг мотор не съм качвала, казано откровено, малко ме плашат високите скорости и неразумното каране на много твои колеги. Но, от всичко прочетено тук и това, което изживяхме с моя съпруг, четейки и проследявайки вашите приключения /на Мони и Бойко също/, се преизпълнихме от хубави изживявания и сме се заредили с толкова идеи и положителни емоции. Казано по-кратко - беше изключително приятно, направихте ни безкрайно щастливи !!! Честито ти завръщане - на теб и твоето семейство, много здраве ви желаем !
                Дияна и Красимир от Добрич

                Коментар


                • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                  Добре дошъл!Поздравления и благoдарности за споделеното приключение!
                  Последно редактирано от brake; 09-08-10, 22:54.
                  sigpic

                  Коментар


                  • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                    От мен едно голямо ЕВАЛА!!!
                    Няколко съфорумци са писали, че се радват, че те познават. Аз мога само да кажа,че съжслявам че не те познавам.
                    MITSUBISHI MONTERO 3.0 V6
                    (А1+)
                    О877ООО98О

                    Коментар


                    • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                      Добре дошъл!
                      Голямо БРАВО, за един голям човек.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:clap1.gif
Прегледи:3
Размер:1.7 КБ
ID:5200240Натиснете снимката за да я уголемите

Име:clap1.gif
Прегледи:3
Размер:1.7 КБ
ID:5200240Натиснете снимката за да я уголемите

Име:clap1.gif
Прегледи:3
Размер:1.7 КБ
ID:5200240

                      РЕСПЕКТ. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:worshippy.gif
Прегледи:5
Размер:6.0 КБ
ID:5200239Натиснете снимката за да я уголемите

Име:worshippy.gif
Прегледи:5
Размер:6.0 КБ
ID:5200239Натиснете снимката за да я уголемите

Име:worshippy.gif
Прегледи:5
Размер:6.0 КБ
ID:5200239

                      Коментар


                      • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                        Здравейте, /с малко закъснение .../ прибрах се. Жив и здрав
                        В България съм си.
                        Днес беше един прекрасен ден. Без много слънце с лек ветрец
                        Страхотен подарък за финал.

                        Благодаря на всички (познати и непознати) за подкрепата, която изразявахте по време на цялото ми пътуване.
                        Искам да ви уверя, че това не беше без значение.
                        И преди съм го писал. Когато си далеч, не си говорил дълго с никой на родния си език, да влезеш в "профила си", да си прочетеш темата, л.с.тата са едно от малкото специални удоволствия, които получава човек ...

                        Уморен съм и щастлив. Дълго ще осмислям случилото се...

                        @Spas55 утре ще се тегля и ще пиша Отслабнал съм. По мои сметки десетина килограма.
                        @Gadeff, недей се жали, ще ти писне да ме гледаш
                        @IvanJ, Иване пусни снимките от границата / да дразним Радо/. Благодаря ви, че дойдохте.
                        @Sergej, и ние сме се затъжили. Поздрави децата. Моите яко кръгови въртят. И двамата
                        @Giorgio, к'ви фанфари и мажоретки ... на мен бира ми се пие(ше)
                        @Kameniv, Каменчо, обичам ви. Ще се видим скоро.
                        @markovivo, Благодаря за предложението. Ще мислим утре... И аз ще се радвам да се видим.

                        Хора, добре заварили
                        Последно редактирано от Димо; 09-08-10, 22:30.
                        ______2
                        Е = MZ

                        Коментар


                        • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                          Ето го, пристига с усмивка на уста:





                          Няма търпение да разказва:



                          Нека да го оставим да си почине, да се види с близките си. Има много за разказване и няма търпение да започне. Той сам ще каже къде и кога.

                          Димо, забравих да те питам: Намери ли себе си и корените ни?
                          Последно редактирано от Ivan_J; 09-08-10, 23:28.

                          Коментар


                          • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                            Първоначално публикуван от Димо Преглед на мнение
                            Здравейте, /с малко закъснение .../ прибрах се. Жив и здрав
                            В България съм си....)
                            Не писах /суеверие мама my стара/ в темата докато не видях, че си се прибрал по живо, по здраво. Много се радвам, че не се обади по време на пътуването. Колко часове гледам ту снимки, ту телефона ....
                            Абе как ви пускат на такива пътешествия жените ви бе?! Браво!!!
                            С кеф изключвам телефона и го ръгвам в куфара. Наздраве!
                            https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                            Коментар


                            • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                              Добре дошъл! Благодаря, че сподели преживяването!
                              Поклон!
                              VARADERO SD2

                              Коментар


                              • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                                Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                                Абе как ви пускат на такива пътешествия жените ви бе?!
                                Флотът да не се обажда, точно по тоя въпрос.

                                А Димо е голяма работа.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X