Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

    Невероятно. Поклон. току-що се прибирам от Сърбия-Босна-Черна гора - Косово и си мисля, че съм карал много и се чувствам раздробен. А Димо обиколи половината свят..... не знам какво да кажа. Димо, човече, имаш големи топки.....друго не мога да се сетя сега
    Yamaha XT​M600E '98
    Mazda 626 2.0 DITD '99 Estate

    Коментар


    • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

      Добре дошъл, Димо! Велик си!
      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

      Коментар


      • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

        Димо, благодаря за споделените емоции!!!!
        Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

        Коментар


        • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

          Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
          "Спот"-а май беше дотук - Димо си е в къщи...
          Добре, че го написа това. Иначе имаше да се чууудя какво толкова е намерил до стадиона в Шабла.
          Искам България чиста!

          Коментар


          • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

            Първоначално публикуван от Spas55 Преглед на мнение
            ... Иначе имаше да се чууудя какво толкова е намерил до стадиона в Шабла.
            Кка какво, там Радо (Гадефф) е послал червената пътека, строил е гвардейците и духовия оркестър, само мажоретките е натирил на плажа...

            Добре дошъл, Димо!
            Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
            Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

            Коментар


            • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

              Димо, добре дошъл у дома. Поздравления за успешното пътешествие.
              BMW F800GS

              Коментар


              • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                Димо, не го слушай Румбата, аз съм задействал едни връзки и ще те качат на следващия Протон, дето ще извежда шпионския спътник и не е обявен в програмата. Мани майтапа, стискам палци да ти разрешат да снимаш яко, че после ... В степта на Казахстан ще ти хареса, има огромен простор, само караш и караш, и караш....
                Нещо такова,преди няколко месеца Джовката го мина като песен с къде по-неподходящ мотор като Кавазаки Дрифтър!
                Иво (таксито) Андреев
                0988 91 80 50
                Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                Коментар


                • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                  Димо, добре дошъл!

                  Велик си! Ако не греша, дори скъси и предвиденото време. Поне с такива впечатления останах след разговора в "Сите българи заедно" в края на месец май и проследяването на пътешествието тук.

                  Поздрави

                  Коментар


                  • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                    Първоначално публикуван от c_chanev Преглед на мнение
                    Невероятно. Поклон. току-що се прибирам от Сърбия-Босна-Черна гора - Косово и си мисля, че съм карал много и се чувствам раздробен. А Димо обиколи половината свят..... не знам какво да кажа. Димо, човече, имаш големи топки.....друго не мога да се сетя сега
                    Ако го приемем буквално... няма да е за дълго... Ако имаш предвид английския еквивалент на нашето "за тая работа ДУПЕ трябва"... верно е...
                    Димо, имаш големо дупе, брат...

                    Първоначално публикуван от Spas55 Преглед на мнение
                    Добре, че го написа това. Иначе имаше да се чууудя какво толкова е намерил до стадиона в Шабла.
                    Как какво, спортува.. прави кръгчета на стадиона, че нещо напоследък се е заседял...
                    Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

                    Коментар


                    • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                      Home sweet home!!! Добре дошъл Димо.

                      Коментар


                      • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                        Първоначално публикуван от Spas55 Преглед на мнение
                        ... какво толкова е намерил до стадиона в Шабла.
                        Децата си и жена си - това клюкарче (спот-а) вече е излишно и безпредметно.
                        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                        Коментар


                        • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                          Добре си дошъл у дома, Димо!!!
                          Е... нямам думи, за да изразя това което изпитвам в момента.
                          БЛАГОДАРИМ ти за всичко до тук, ... и за всичко което се надяваме да чуем и видим на живо.
                          Евала...
                          По-добре мъртъв, но пич,... отколкото жив скапаняк!...

                          Коментар


                          • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                            Добре дошъл и от мен!
                            Невероятно пътешествие през уникални места!
                            Гордея се, че познавам хора като теб, Бойко и Мони!
                            http://www.nakladkibg.com
                            накладки, спирачни дискове, съединители

                            088 8613380

                            Коментар


                            • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                              Димооо, добре дошъл!!! Адмирации за невероятното пътешествие!
                              Браво!!!
                              Per aspera ad astra.

                              Коментар


                              • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.
                                Добре дошъл, Димо!
                                Браво! Нямам думи...
                                О899 2б2 1З2

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X