Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

    Браво Димо,
    давай газ момче, че вече нямяме търпение да разказваш, разказваш,... разкааазваш и да гледаме много снимки.
    Тъкмо се запознахме и ти ми избяга на майната си. Не съм толкова страшен, не се бой.
    Стискам палци, да нямаш проблеми на връщане.
    Вие момчета, сте ГЕРОИ.
    Поздрави:
    Тони
    По-добре мъртъв, но пич,... отколкото жив скапаняк!...

    Коментар


    • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

      Привет Димо!
      написал си нещо което аз установих преди вече 10 години..., мале как минава времето...
      Първоначално публикуван от Димо Преглед на мнение
      ...
      Хора учете руски!!!
      Нямате представа колко е важно! В цяла централна Азия и Русия хората ще общуват с вас. А те искат да общуват!
      Сега си давам сметка, колко е важно човек да говори свободно ...
      ...
      Така се случи, че по това време се размотавах из задкавказките републики: Грузия (много се кефиха тогава да казват I am from Gеorgia ), Азербайджан и Армения...

      Интересното беше, че в трите страни по различен начин се развиваха нещата.
      При грузинците беше съвсем зле с тяхната азбука, гърците нищо не са...
      В Азербайджан се говори азери, но всеки който се смяташе за човек от висшето общество говореше на руски. След няколко години ми се наложи пак да ходя до там, западняците (петролните компании) ги бяха изкоренили и променили в основи до такава степен, че сега всеки който е по по трябва да говори англйски, руския от новото поколение НИКОЙ НЕ ЗНАЕШЕ...
      Най-зле беше положението в Армения, там хората говореха само арменски, знаеха руски, но НЕ ИСКАХА ДА го говорят...
      Тогава разбрах колко е лошо човек сам да се самоограничава в комуникацията си...

      Надявам се, сега да са се подобрили комуникационните им способности!

      Препълнен съм с впечатления. Вече дори и не снимам. Само карам. Всеки има предел. Аз стигнах моя.
      ...
      И на мен ми се случва това, значи не съм само аз . Ама няма страшно, следващия път като тръгнеш, все едно ти е за първи път

      Поздрави с пожелание за скорошно и безпроблемно прибирана у дома!
      Колкото повече толкова повече sigpic

      Коментар


      • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

        Първоначално публикуван от Димо Преглед на мнение

        @Бойко, разказите са си с мене бе. Споко

        @Bomargroup, не е 4естно ... Така никой няма да ще да се прибере ...
        Трето място / три каси ...
        Аз знам класирането, но няма да ви го кажа
        Димо, щом знаеш класирането, ще оставя на теб да обявим къде ще стане награждаването !

        Коментар


        • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

          Димо ти си не човек а машина. Чакамете.
          Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

          Коментар


          • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

            Първоначално публикуван от drago varvar Преглед на мнение
            ... не човек а машина. Чакамете.

            Между другото - и до момента кара, поне допреди двадесет минути, със сигурност...
            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

            Коментар


            • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

              Каскиии... Долу!!! Аз имам едно предложение. Като се преберете в БГ и тримаката(Мони, Бойко и Димо) и като си "починете" десетина дни в София от пътуването, защо да не си направите една истинска почивка на Кара дере като миналата година. Края на август си е супер за тая работа. Със сигурност ще стане като на мото събор след тези ВАШИ приключения!!! А и ще съберете сили за септемврийски подвизи, като гледам в постовете по-горе. Само пускам мухата де... !!!

              Коментар


              • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                Ето че влезе и в Украйна. А исторически погледнато, има още да покара из Кубратова България.
                Искам България чиста!

                Коментар


                • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                  До половин час ще е в центъра на Одеса
                  Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                  Дий Снайдер

                  Коментар


                  • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                    добре е вече да вдигат баиерата на Дуранкулак. Айде, леки последни километри!

                    Коментар


                    • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                      Брей!
                      Това момче се движи така, че вероятно в Балчик вече му виждат светлината на фара. (тук трябва да има емотикон с ръкопляскане )
                      Suzuki Jimny, 1.3, 2009

                      Коментар


                      • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                        Май засега се е упътил към Галац, съответно към ферибота.
                        Искам България чиста!

                        Коментар


                        • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                          Първоначално публикуван от Spas55 Преглед на мнение
                          Май засега се е упътил към Галац, съответно към ферибота.
                          А защо на ферибота?
                          То в Галац има ферибот през Дунава, ама оттам е по-бавно!
                          יעבור
                          «И това ще мине»

                          Коментар


                          • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                            Като гледам утре 9 август пътешественика изследовател Димо Калайджиев ще се прибере в България. Най-напред "морските" ще го посрещнат... Пълен кръг направи...Нали от морето го изпратиха...
                            Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                            Златомир Попов - Forry

                            Коментар


                            • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                              Всички в България да го посрещнат подобаващо, че бая зор видя по пътя

                              Коментар


                              • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                                Нещо взеха да ми минават през главата неелегантни думи по адрес на румънските граничари-митничари, както и на техните лели. Какво искат от него!?
                                Искам България чиста!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X