Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

    Предполагам, че е голяма тръпка да седиш там където преди това е бумтял ракетен двигател./ В битката за космоса фон Браун е искал да види руския колектив, но се оказало, че 30-тина души се борят само с един/не мога да кажа име сега/.А за покоряването на космоса, ако приемем, че поколение се сменя за 15 години, то три застъпани поколения за това мечтаят, така че не си единствен. Аз мечтах 2 години и падна режима.
    Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

    Коментар


    • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

      Браво Димо.
      Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

      Коментар


      • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

        Няма да качвам снимки. Имам да пера, да оправям ...
        Хора учете руски!!!
        Нямате представа колко е важно! В цяла централна Азия и Русия хората ще общуват с вас. А те искат да общуват!
        Сега си давам сметка, колко е важно човек да говори свободно ...
        Чели ли сте Короленко/"Слепият музикант", "Идиот" ? Въобще руска класическа литература? И ако някой не е гледал "Бялото слънце на пустинята", нека го гледа. Това гледат космонавтите преди полет ... Всички! Без значение, дали са американци, или са расли по тия земи.
        На мен ми се "наложи" заради майка ми (благодаря ти). Нямаше време да чете всички произведения и ми ги даваше на мен ... после (преди изпит) да и ги разказвам. Това е безценно ...
        Ако се върна на Байконур, ще пропусна Киргизия, а тя е място, до което човек трябва да си вземе билет всеки път, когато открадне време!
        Просто не знам за какво да говоря по/напред.
        Препълнен съм с впечатления. Вече дори и не снимам. Само карам. Всеки има предел. Аз стигнах моя.
        Хора с тюбитейки, майки с деца, камили ... Простете ми и за Мамаев Курган ...
        Последно редактирано от giorgio; 06-08-10, 05:48.
        ______2
        Е = MZ

        Коментар


        • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

          Браво друже. Сега кажи колко дни почивка ще искаш преди да се съберем да разказваш. И ние трябва да си правим плановете, а и търпение нямаме вече много в запас.
          ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
          СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

          Коментар


          • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

            Човека още не се е върнал, вие го метнахте да разказва.
            Димо, покарай си малко из Русия, разгледай Украйна и се върни през Молдова, почти си си у дома. Тъй де, плана е изпълнен, сега малко и за себе си(само)

            Коментар


            • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

              Първоначално публикуван от Stas Преглед на мнение
              Браво друже. Сега кажи колко дни почивка ще искаш преди да се съберем да разказваш. И ние трябва да си правим плановете, а и търпение нямаме вече много в запас.
              Stas, вчера на Казахстанската граница (впрочем пише се КазаКхстан, не знам къде е пропаднало това "К", но тези хора, наричат себе си Казаци) срешнах три девойки от UK, с една смешна кола, на път за Монголия. Докато им драсках по картата, къде ДА и къде НЕ, едната ме погледна и каза " It's a hard work ?" Това е истината. Това си е тежка работа. Ще има нужда от почивка. Ще се видим. Близо сме

              Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
              Човека още не се е върнал, вие го метнахте да разказва.
              Димо, покарай си малко из Русия, разгледай Украйна и се върни през Молдова, почти си си у дома. Тъй де, плана е изпълнен, сега малко и за себе си(само)
              Иване, нямам време за това Друг път ...
              Последно редактирано от giorgio; 06-08-10, 05:50.
              ______2
              Е = MZ

              Коментар


              • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                Димо, хората ще скочат, но не пускай повече снимки... хахха
                Нека чакането е по-болезнено, така пътеписа ще е още по-як (а и излизам отпуск без достъп до компютри)
                You'll never find out - I got no key hole....

                Коментар


                • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                  Остави нета бре човек....иди да се опереш.....и да поспиш...."звучиш" уморено знам какво е ......

                  Поздрави,
                  търся си подписа....

                  Коментар


                  • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                    Димо, ако погледнеш на юг може и Дъг да видиш, има няма 1000 км.
                    http://www.irlandetza.com/?page_id=21

                    Дъг добавя че има приятели там където си, от мафията.

                    I have friends there
                    [05.8.2010 г. 21:43:09] doug: one is a mafia guy
                    Последно редактирано от irishman; 06-08-10, 01:02. Причина: добавяне коментар.
                    http://www.irlandetza.com
                    Forever is our today
                    http://www.lre-bulgaria.org
                    мотора на аватара е на Gorgio

                    Коментар


                    • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                      Димо, супер. Най-много очаквам разказите ти като се видим в София. А това за Байконур е направо велика работа. Благодарности и на всички помогнали това да се случи, че така да чуем впечатления от първа ръка. Изследователю Димо, айде почивай и леко, леко към къщи.

                      Коментар


                      • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.
                        Внимание!!! Внимание !!!

                        Обявено е състезание !!!


                        Награден фонд !

                        1-во място: 1 каса бира
                        2-ро място: 2 каси бира
                        3-то място: 3 каси бира

                        Целта на състезанието ???

                        От три отбора в състезанието - кой ще се прибере първи в България до 23:59h na 14 August 2010.

                        Отбори в състезанието.

                        Летящ сапиенс от изток - характерното за този отбор е че е избрал тактиката " Ракета с огромен полезен товар "

                        Мощен южен поток
                        - характерното за този отбор е че са избрали да ползват тактика " Тандем " с двойно ядро !!!

                        Уникална световна идея от запад- характерното за този отбор е че е избрал тактиката " На западния фронт няма нищо ново ?! "

                        --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                        Организаторите на състезанието пожелават на всички зрители да се запасът с пуканки защото цената им почна да се вдига в БГ.

                        Коментар


                        • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                          Първоначално публикуван от Димо Преглед на мнение
                          ..... Яко някой не е гледал "Бялото слънце на пустинята" нека го гледа. Това гледат космонавтите преди полет ... Вси4ки! Без зна4ение дали са американци или са расли по тия земи.
                          ...
                          Между другото филма отдавна има превод на английски точно с тази цел. Твърди се , че го гледат и в Кейп Канаверал...Интересното е, че ако полета се отлага поради някаква причина, филма се гледа задължително всеки ден - до излитането...

                          Коментар


                          • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                            Първоначално публикуван от Димо Преглед на мнение
                            ... срещнах три девойки от UK, ....., едната ме погледна и каза " It's a hard work ?" Това е истината. Това си е тежка работа. Ще има нужда от почивка. .. ...
                            Браво Димо, само така. И на мен така са ми казвали като бях млад...

                            Чакам с нетърпение да се върнеш и да разказваш. РЕСПЕКТ.



                            Яна СОРИ.

                            Коментар


                            • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                              Стискам палци, Димо !!!

                              Чинел ...

                              Коментар


                              • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                                Еееее, Чинел, само за това мислиш ...
                                Чудно си го извадил от контекста. Не е това Те все още бяха по 100 кила. На връщане, ако минат през България ще те свържа

                                @irishman, Дъг ми каза, че ще ходи до Ирак(северната част) а това е повечко от 1000км. от тук ... Аз мислех да се прибера през Кавказ, защото преди два месеца отвориха границата между Русия и Грузия, но после Турция ще ме забави, а нямам това време сега ...

                                @Бойко, разказите са си с мене бе. Споко

                                @Bomargroup, не е честно ... Така никой няма да ще да се прибере ...
                                Трето място / три каси ...
                                Аз знам класирането, но няма да ви го кажа

                                @Сотиславе, не знаех, че го гледат и в щатите, но има смисъл ...

                                @Змей, идваме си бре. Ти се готви, и ти имаш да разправяш
                                Последно редактирано от sabin; 06-08-10, 22:01. Причина: ч-та
                                ______2
                                Е = MZ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X