Обява

Свий
Няма добавени обяви.

София-Кейп Таун

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: София-Кейп Таун

    Първоначално публикуван от mitkosto Преглед на мнение
    Още като гледах снимките от заминаването ( на което не успях да присъствам), се чудя ако Вики беше тръгнала с Бойко, къде щеше да стои ?.....а за нейния багаж пък съвсем не знам.
    ...
    Щеше да КАРА!

    Коментар


    • От: София-Кейп Таун

      Първоначално публикуван от boiko73 Преглед на мнение
      Искам да благодаря на всички за съпричастността към нашето пътуваане. В момента наистина сме в град Асиут, на 300км преди Луксор, но сме на суша и не сме били в средата на Нил. утре сме в Луксор и там ще останем за два дни, та СПОТА няма да е включен. Ще починем малко и ще се позаперем, доколкото това вече е възможно. Днес пътувахме с конвой и ни предаваха като стока, като всеки пост се разписваше в една тетрадка ПРЕДАЛ-ПРИЕЛ. Много е забавно с тия хорица, ама много бавно карат. Някои успяхме да им дръпнем няколко дължини, ама другите се сърдиха. Днес карахме през Сахара - за първи път истинска пустиня, истинки пустинен вятър и истински пясък между зъбите. Невероятно е усещането, въпреки че има направен път през нея и караме по асфалт. Хубавото е, че до тук Африка ни изненадва, защото най-високата температура след Нувейба/42 градуса/ е 35 градуса, при значително по-ниска влажност на въздуха.

      Ники мерси за съдействието за ремонтите и информацията, но управлението на бензиновата помпа нали ми го смени, а ринг антената ми я смениха още в началото в Дару кар, малко след като купих мотора. За момента всичко е наред и се надявам така да продължи.


      Стига бе Бойко, каква пустиня като гледам този асфалт. То на нащо околовъстно има повече тръпка и пясъци ))
      Аз си мислех че ще се борите с пясаците така:




      А за кампанията се притесних, защото от собствен опит знам какво е да си насред пустоща и да закъсш, то дявола си няма работа. Нищо сега пак се сменяват с още по- нови. А за другото не се притеснявай то телефона е служебен нали го плаща Тарамбуката ( в превод началник ) ))). Спецялни поздрави от Рекламният отдел. Много исках да Ви изпратя но неможах да дойда, но пък на посрещането ще съм пръв. Пазя ти сарият нов акомулатор и съм го натъпкал до горе с energy.


      Имаш спецялни поздрави от шефа на гумите помоли да ти пратя това тлипче:



      весело изкарване и донеси една шепа пясък.
      Последно редактирано от giorgio; 10-06-10, 13:46.

      Коментар


      • От: София-Кейп Таун


        Ето ги и толкова чаканите снимки. Като Ви гледам, толкова Ви се радвам, че все едно пътувам с Вас.
        Все повече разбирам, защо Вики е недоволна от оставането си тук.
        Абе Вики, Силве, ... не Ви ли се струва, че тия разбойници са напълняли, вместо да отслабват Явно, там се чувстват като у дома си.
        Момчета, страхотни сте.
        Давайте все така в разбирателство и с усмивки по щастливите Ви муцуни.
        Да сте живи, здрави и късметлии.
        По-добре мъртъв, но пич,... отколкото жив скапаняк!...

        Коментар


        • От: София-Кейп Таун

          Арабските цифри там не са това което си мислиш .

          Коментар


          • От: София-Кейп Таун

            Браво! Пичове, попивайте всичко! В този трип няма "навръщане"...
            You'll never find out - I got no key hole....

            Коментар


            • От: София-Кейп Таун

              Хайде, стигнаха в Луксор.
              Започва Washing Time Out
              Поне такива бяха намеренията вчера
              Хи Хи, представям си ги клекнали на НИЛ със забрадки и по един калъп сапун
              Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

              Коментар


              • От: София-Кейп Таун

                Първоначално публикуван от niki_kisimov Преглед на мнение
                Стига бе Бойко, каква пустиня като гледам този асфалт. То на нащо околовъстно има повече тръпка и пясъци ))
                Аз си мислех че ще се борите с пясаците така:...
                Ники, не ги нахъсвай да правят излишни глупости! И без друго малко им трябва... :-)

                Не може да става дума за сравнение. Все пак разликта в килата с GS800 е осезателна, а с тия бохчи отгоре... айде няма нужда! Момчетата от клипа са отишли там за да се забавляват на сравнително къси отсечки, нашите имат немалко километри за изминаване всеки ден. На тия от филма им е осигурен какъвто се сетиш съпорт, сервиз, части, храна, медици и т.н. а Бойко и Мони са "сами в нищото" и т.н и т.н. причини. Забежки извън пътя и експерименти при такова пътуване просто не са обходими!!! В тази връзка ще цитирам една мъдра мисъл на ВладиЧ: "Ако ще си троша мотора (бих добавил: "и Кокалите"), мога да го направя и на 10 км от къщи. Няма нужда да дойда на майната си специално заради това."

                То всъщност ако ще е за газене в пясъка, в Судан и без друго се очаква да има предостатъчно.

                Успех момчета! Дръжте се телом и духом и не забравяйте:

                Safety First!!!!!
                НАЙ-НАЙ-НАЙ важното е да си дойдете живи и здрави!!! Всичко останало е без значение!
                Последно редактирано от Ilarioncho; 10-06-10, 12:48.
                Следващият път, когато умът ви витае, последвайте го! => www.smehurko.info

                Коментар


                • От: София-Кейп Таун

                  Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
                  ...
                  Започва Washing Time Out
                  ...
                  Хи Хи, представям си ги клекнали на НИЛ със забрадки и по един калъп сапун
                  ....
                  В Египетската "Гражданска и селска защита" са постъпили сигнали от граждани и селяни, живущи по течението на Нил,
                  забелязали странна промяна в цвета и консистенцията на реката след Луксор.
                  Наблюдавани са и масови самоубийства на комари, както и странно поведение на нилските крокодили.
                  Изглеждали омърлушени и се оживявали само при среща с обути в ботуши мъже.
                  /такава аномалия досега е наблодавана само при някои видове козички в Европа/.

                  След извършена проверка е установено, че няма опасност за населението.
                  Очаква се леко повишение в нивото на бирени инфилтрати в късните часове на денонощието.

                  ......... ....................................Агенция Ал Брадър Ал Биг

                  Коментар


                  • От: София-Кейп Таун

                    Момчета, няма ли наоколо египтянки? Чувал съм, че са с добри сърца, един вид самарянки... Та оставете прането на тях, а вие се отдайте на бирата...
                    Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                    Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                    Коментар


                    • От: София-Кейп Таун

                      Какво пране бе баце - осем дни са минали вече - приоритетите май вече са други. Но за тия неща и за ония дето Димо ги писа - "Каквото се случва в Африка си остава в Африка" - аз мислех да питам дали спят двамата в една палатка, ама те ще си кажат
                      You'll never find out - I got no key hole....

                      Коментар


                      • От: София-Кейп Таун

                        Като гледам спота, май ще се перат в Шератон (не Софийския)
                        Въобще не си поплюват

                        Коментар


                        • От: София-Кейп Таун

                          Като гледам какъв кръгъл басейн има пред хотела, дали няма да се изперат там... Може и в Египет да е, но все пак е от веригата "Шератон".
                          Ееххх, Вики, Вики...като ни дойдете с Чинела на гости другата седмица, ще ти разкажа едни реални случки за суданската земя...
                          Последно редактирано от miki64; 10-06-10, 14:57.
                          Mitsubishi L200 DobbleCab

                          KTM XC 450 RW 2009
                          KTM 350 SX 2011

                          Коментар


                          • От: София-Кейп Таун

                            Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
                            Хайде, стигнаха в Луксор.
                            Започва Washing Time Out
                            Поне такива бяха намеренията вчера
                            Хи Хи, представям си ги клекнали на НИЛ със забрадки и по един калъп сапун

                            Ники,

                            washing time is OVER!!!!!!!!!
                            Мисля да се отдадем на бира вече-навън е 42 на сянка....еми наздраве!
                            търся си подписа....

                            Коментар


                            • От: София-Кейп Таун

                              Първоначално публикуван от rumbata Преглед на мнение
                              ....
                              В Египетската "Гражданска и селска защита" са постъпили сигнали от граждани и селяни, живущи по течението на Нил,
                              забелязали странна промяна в цвета и консистенцията на реката след Луксор.
                              Наблюдавани са и масови самоубийства на комари, както и странно поведение на нилските крокодили.
                              Изглеждали омърлушени и се оживявали само при среща с обути в ботуши мъже.
                              /такава аномалия досега е наблодавана само при някои видове козички в Европа/.

                              След извършена проверка е установено, че няма опасност за населението.
                              Очаква се леко повишение в нивото на бирени инфилтрати в късните часове на денонощието.

                              ......... ....................................Агенция Ал Брадър Ал Биг
                              Румба,

                              Това ме разсмя искренно.....,но не ти е съвсем вярна информацията.Съобщението е само от "Гражданска защита"-селската я няма....а за ботушите по-добре не разправяй......,че тия ми ти англичани дет са в хотела,гледам вече с противоази се разхождат,ама ние не сме виновни....те к'во търсят тук?!
                              Басейна мисля да тестваме довечера,че нали сме си "нежнички"....може да изгорим.От осем дена за сефте сега пихме по едно еспресо....ехе хубаво било.
                              Пътят днес от Асиут до Луксор беше точно по течението на Нил(ама какво ви обяснявам ...нали ни следите),стига да не бяха конвоите,които на места караха с 40км/ч,е не ни издържаха нервите и ги от......хме,явно са дигнали патардия по радиостанциите,щото на следващия чек-пойнт ни чакаше следваща кола,но слава Богу се "повразумиха",ама как да караш толкоз бавно?!,като пет минути след това си вир-вода!.....
                              ЗА СЕГА ТОЛКОЗ...ПО-КЪСНО ЩЕ ПРОБВАМЕ ДА ПУСНЕМ НОВИ СНИМКИ.

                              ПОЗДРАВИ,
                              търся си подписа....

                              Коментар


                              • От: София-Кейп Таун

                                Първоначално публикуван от Димо Преглед на мнение
                                Чудни снимки
                                Така е друга работа. Вече имаме картинка от мястото на събитието.
                                Много е яко. Благодаря.
                                Гледам, че Бойко е пренаредил багажа (тубите една зад друга), а на КТМ-а топ касата поувиснала ?
                                Успех момчета надолу по пътя към Судан.

                                П.П.
                                Моята версия за точката в Нил е, че ... Единият е возил другия в гондола и му е пеел По тези ширини човек открива нови аспекти на мъжката дружба
                                Димо,

                                Не знам защо ти се струва увиснала топ-касата....така си е.

                                За мъжката дружба май завиждаш?!....беше поканен,за да разбереш каква е тя!!!!а ти к'во сам на м....та си.

                                А иначе точката я направи Бойко.....охлаждаше се докато аз нагрявах тигана за рибата и студях бирите......

                                Поздрави,
                                търся си подписа....

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X