Обява

Свий
Няма добавени обяви.

София-Кейп Таун

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: София-Кейп Таун

    Първоначално публикуван от boiko73 Преглед на мнение
    Izvinqvqm se za latinicata, no pi6a ot telefona, za6toto neta umrq suvsem. Motorite v4era gi izpratihme. Ne mojaha da ni izturpqt i re6iha da si trugvat. Cpecialni blagodarnosti na Lubo /Bomargroup/ za neveroqtnata organizacia po pribiraneto na motorite. Az takava perfektna rabota vijdam za purvi put, za koeto ogromen poklon. Ima mnogo snimki ot "izpra6taneto" na vernite kone, no nqma kak da gi pokaja v momenta. Sled nqkolko 4asa si trugvame i v subota se pribirame. Blagodarq na vsi4ki tuk za podkrepata po vreme na patuvaneto ni.
    Бойко, радвам се че нашата фирма е свършила работата и вие сте доволни и спокойно ще летите към България!

    Пожелавам ви приятна почивка и до нови срещи!

    За читателите които нямат търпение да видят снимките които Мони и Бойко са направили по време на опаковането на моторите, ето един линк където можете да видите малко от процеса на палетезирането на двата мотора.

    http://www.bomargroup.com/cape-town-sofia-въздушен-транспорт.,117.html

    Поздрави на всички които следят това пътешествие!


    ---

    Boiko, radvam se che nashata firma e svarshila rabotata i vie shte dovolni i spokoino shte letite kam Bulgaria !
    Pozelavam vi priyatna pochivka i do novi sreshti !
    Za chitatelite koito nyamat tarpenie da vidat snimkite koito Moni i Boiko sa napravili po vreme na opakovaneto na motorite, eto edin link kadeto mozete da vidite malko ot protsesa na paleteziraneto na dvata motora.

    http://www.bomargroup.com/cape-town-sofia-въздушен-транспорт.,117.html


    Pozdravi na vshichki koito sledat tova pateshestvie !!!
    Последно редактирано от sabin; 14-08-10, 09:09.

    Коментар


    • От: София-Кейп Таун

      Вече се връщаме. Сега сме в Истанбул, където имаме престой от 11 часа и довечера сме в България. Вече нямам търпение. И докато си чакам ето снимките от изпращането на моторите.

      Така ги поразглобихме малко





      И опаковането









      Това беше. Снощи по време на полета гледах в самолета на картата как мина по нашия маршрут за 9 часа, а ние за две месеца и половина
      Скоро ще се видим
      Последно редактирано от boiko73; 14-08-10, 09:13.

      Коментар


      • От: София-Кейп Таун

        Първоначално публикуван от boiko73 Преглед на мнение
        въпреки ,че се водя хард темерут , от тази снимка лекичко ми се насълзиха очите

        айде идвайте си

        Коментар


        • От: София-Кейп Таун

          София - Кейп Таун - СОФИЯ...
          Добре дошли на родна земя и дупе да ви е яко.

          Коментар


          • От: София-Кейп Таун

            Добре дошли у дома
            PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
            КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
            0899187766

            Коментар


            • От: София-Кейп Таун

              Добре дошли и от мен
              Поздравления още веднъж
              Per aspera ad astra.

              Коментар


              • От: София-Кейп Таун

                Добре дошли.
                Прекрасно пътешествие.
                Поздрави.
                I am just a simple man.

                Коментар


                • От: София-Кейп Таун

                  Добре дошли!
                  LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                  www.ADV-Bulgaria.com

                  Коментар


                  • От: София-Кейп Таун

                    Добре дошли!
                    Сега малко почивка, а после на стъргалото да разкажете и покажете...
                    Колкото повече толкова повече sigpic

                    Коментар


                    • От: София-Кейп Таун

                      Добре дошли и от мене! Очаквам с нетърпение още разкази и снимки!
                      [I][FONT=Arial Black]Наско Лазов[/FONT][/I] :DHarley davidson elektra glaid

                      Коментар


                      • От: София-Кейп Таун

                        Добре сте ни дошли, Момчета...
                        Е сега, не знам как ще се аклиматизирате към действителността.
                        И както казва Chinela: Дупе да Ви е яко ...
                        Хубав ден от мен:
                        По-добре мъртъв, но пич,... отколкото жив скапаняк!...

                        Коментар


                        • От: София-Кейп Таун

                          Благодаря на всички за посрещането, ама не мога да разбера къде са снимките с джолана Много трогателно беше и доста се ошашавих, което ще рече, че се извинявам за не много адекватното ми състояние. Благодарности и на всички които ни подкрепяха и разсмиваха с постове по време на пътуването и въобще на всички които ни помагаха. Беше ни нужно.

                          Иначе аз лично вече се аклиматизирах. Още днес покарах по дупките, поспорих с органите на КАТ дето приличат на паяк, попсуваха ме на няколко кръстовища и всичко вече си е на мястото. В неделя беше яко почивка, ама днес цял ден ми се кара мотор та две не виждам. Само гледам как минават край мен и завиждам.

                          А и дупето си ми е яко. Мога да повторя пътуването, ама ако някой даде парици
                          Сега малко ще пообиколя с колата и сядам да пиша пътеписа.

                          Коментар


                          • От: София-Кейп Таун

                            Цялото ми семейство - ваши фенове, ви благодарим за това, че ни направихте част от приключението. Добре дошли!

                            Коментар


                            • От: София-Кейп Таун

                              Добре сте дошли!

                              Чакаме с нетърпение да ни върнете отново по стъпките на СПОТ тракера, нооо богато илюстровано и подробно описано.

                              Коментар


                              • От: София-Кейп Таун

                                Бъдете живи и здрави !
                                И напред към нови приключения, че форумът е една идея по-скучен без пътешественици.
                                подаръци за мъже от FACOM
                                промоция на читави инструменти

                                и на хоби такива

                                тел. О879 Ч8Ч 2З5

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X