Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Крит и Санторини

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Крит и Санторини

    Дойде време да приключвам с подготовката на това пътуване и да стягам багажа. Следващата сряда 02/09/09 ще тръгвам. И този път ще само с мотора и жената . Ще се опитам от където докопан Нет. да пращам по някоя снимка на лаврак ,октопод....
    PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
    КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
    0899187766

  • #2
    До: Крит и Санторини

    Весело пътешествие ! И дано изгасят пожара, докато стигнеш Крит.

    Коментар


    • #3
      До: Крит и Санторини

      Янко,

      Желая страхотно изкарване,безаварийно и много снимков материал разбира се....

      По между другото с какъв мотор ще бъдеш?Димо не те ли спечели за тежкото ендуро?!

      Поздрави,
      търся си подписа....

      Коментар


      • #4
        До: Крит и Санторини

        Късмет,
        Пожелавам попътен вятър,
        никакъв дъжд и маааалко слънце
        Ще чакаме снимки по пътя и подробен разказ после.

        П.П.
        Местя темата в текущи.
        ______2
        Е = MZ

        Коментар


        • #5
          До: Крит и Санторини

          Янко, Димо ти е пожелал "попътен вятър", но аз ще ти пожелая "три фута по кила". Тези които са управлявали яхти знаят, че няма по-неприятно нещо от попътния вятър...

          На Самотраки отдели един цял ден за водопадите, струва си! А някоя вечер, тръгни по северния крайбрежен, на изток. Там където пътят свършва, има страхотно капанче, няма ток, но пък готвят срахотни риби...
          Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
          Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

          Коментар


          • #6
            До: Крит и Санторини

            Ей, пичове - хич не погледнах ,че темата е преместена и се чудех ,защо никой не пише...
            Дойде денят - решихме с Теди да тръгнем още днес (поради възможноста да се измъкнем по-раничко от работа).Надявам се че ще сколасаме да търъгнем докъм 17 часа и ще нощуваме в Свиленград. Утре вечер сме в Солун ( кръчмата е спомената в предия ми пътепис ). На 3-ти вечерта сме на ферибота и.... . надявам се че ще имам интернет на Крит ,че да пратя по някоя снимка . Фериботите и хотелите са ми резервирани и платени по интернет . Не ми се рискува да предизвикам ,,гнева'' на ЖЕНАТА...
            Благодаря ви за пожеланията и... жалко че няма да мога да дойда на сбирката ви в сряда . Надявам се да ме извините .
            Ще се обаждам периодично - чао!

            ПП . Джорджо - Самотраки няма да ме види този път . Ще бъда на Крит 5-6 дена и после н Санторини още 2. На Самотраки ще ме заведеш ти ,пък аз ще почерпя по едно узо щ
            ППП. МОни, естествено ,че ще съм с ,,манекена'' - не го подценявайте . За ,,тежкото ендуро '' съм спечелен , защото планираме и Албания( нищо ,че всики я ,,овършаха'' ) , Турция ,а и май беше споменал Иран ... . Все още си търся запазена и читава Африка ( за ужас на Димо )
            Последно редактирано от churov; 01-09-09, 11:05.
            PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
            КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
            0899187766

            Коментар


            • #7
              До: Крит и Санторини

              Първоначално публикуван от churov Преглед на мнение
              ППП. МОни, естествено ,че ще съм с ,,манекена'' - не го подценявайте . За ,,тежкото ендуро '' съм спечелен , защото планираме и Албания( нищо ,че всики я ,,овършаха'' ) , Турция ,а и май беше споменал Иран ... . Все още си търся запазена и читава Африка ( за ужас на Димо )
              Янко,

              Още веднъж мноооого яко да си изкарате и безаварийни км.!!!!

              "Манекена" не го подценяваме в никакъв случай,но все пак ендурото си е ендуро....

              Не знам кой ти е казал,че Албания всички са я "овършали",но за твое инфо,ние с Димо не сме.....,а Иран е в близките планове,само не знам,дали първо ще е Африка,а след това Иран,или в обратен ред....планове....все предстоящи....

              Пожелавам ти да си избереш най-запазената "Африка" на света....,защото човек трябва да си купува,единствено и само това,което го кефи,иначе става компромис,който носи единствено и само неудовлетворение.

              Още веднъж....чудесно пътуване желая!!!!

              Поздрави,
              търся си подписа....

              Коментар


              • #8
                До: Крит и Санторини

                Първоначално публикуван от Мони Преглед на мнение
                Янко,

                Още веднъж мноооого яко да си изкарате и безаварийни км.!!!!

                "Манекена" не го подценяваме в никакъв случай,но все пак ендурото си е ендуро....

                Не знам кой ти е казал,че Албания всички са я "овършали",но за твое инфо,ние с Димо не сме.....,а Иран е в близките планове,само не знам,дали първо ще е Африка,а след това Иран,или в обратен ред....планове....все предстоящи....
                ......
                Още веднъж....чудесно пътуване желая!!!!

                Поздрави,
                За Албания ,май Димо го каза А пък за Иран и Африка , знае ли човек - току виж съм се навил... Мони,мечтата ми е да се върна още веднъж ,но с мотор в ЛИбия - Солените езера или Габраон (както го наричат местните) . Уникално място .Бях попаднал на някаъв сайт на ,някакви с мотори...
                Благодаря ви за пожеланията
                PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                0899187766

                Коментар


                • #9
                  До: Крит и Санторини

                  Днес пристигнахме в Солун . Поразходихме се ,напазарувахме, хапнахме.... и вече сме хотела.Пътуването върви без никакви проблеми ,като изключим,че докато се бях прехласнал по едни диви плажове ,забравих да заредя и... с последни сили (около 2 литра в резервоара) се добрхме до едно село с бензиностанция.Така е ,като все ме влече в страни от царския път . Утре живот и здраве ,трябва да пристигнем в Атина , да се видим с приятели и вечерта на ферибота.Днес морето в Солун беше въз бурничко.Дано до утре да се успокои,че ще е ,,язък за вечерята''.... . Малко снимки ,като стигна на Крит
                  Прикачени файлове
                  Последно редактирано от churov; 02-09-09, 21:06.
                  PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                  КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                  0899187766

                  Коментар


                  • #10
                    До: Крит и Санторини

                    Стискам ви палци да нямате никакви проблеми и само хубаво време ви пожелавам

                    Коментар


                    • #11
                      До: Крит и Санторини

                      Преди минути се настанихме в хотела на Крит. Пътуването с ферибота,беше супер.Топличко е .бяхме първите посетители за деня в двореца Кносос.Много бетон са ползвали тези Минойци ... . Почиваме малко и хукваме към Кисамос да търся АТВ под наем за утре или вдруги ден.Набелязал съм си едно местенце.... Довечера ще сложа и някоя снимка.
                      PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                      КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                      0899187766

                      Коментар


                      • #12
                        До: Крит и Санторини

                        Радвам се, че не си нахранил рибите :-)

                        Искаме снимки с АТВ-то !

                        Коментар


                        • #13
                          До: Крит и Санторини

                          Змей , с АТВ-то стана провал - предлагат само 50куб. китайски.Няма да ми понесат телесата .След няколко проби с мотора ( и едно лееко полягване на машината ),се завърнах към ,,другата си специлност'' - вземах едно сузуки Джимни(то си е колкото АТВ ...) . Чакат ме 200 км (вероятен) оффроуд . Надявам се да ,,изпълня плана '' за деня и да има какво да поснимам.
                          Ето някоя снимка от днес сутринта ... първата е подарък за...
                          1.Изгрев над Ираклион
                          2.Крадецът на смокини
                          Прикачени файлове
                          PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                          КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                          0899187766

                          Коментар


                          • #14
                            До: Крит и Санторини

                            И вчера и днес имахме невероятни изживявания.Посетихе страхотни местенца . Слънчасал съм и нямам сили да пиша. Утре тръгваме за Agios Nikolaos.Дано има нет в хотела ,за да пусна някоя снимка.Чака се и дъжд в други ден ,а екипите за ,,мокро'' ги оставихме в Атина...
                            PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                            КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                            0899187766

                            Коментар


                            • #15
                              До: Крит и Санторини

                              Янко, ние и на мокри снимки ще се радваме...
                              Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                              Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X