Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мото-обиколка Турция 2009 - "Из дебрите на Диарбекир"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Мото-обиколка Турция 2009 - "Из дебрите на Диарбекир"

    Прибрах се днес. В 14.30 спрях пред къщи. В 8 часа сутринта тръгнах от Гелиболу, където спах на хотел. Отказах се от Гърция вчера, защото 20 км преди Лапсеки ме валя много силен пороен дъжд и подгизнах. А подгизнах, защото не си облякох регенкомбито, за да се разхладя малко в жегата... За днес, за последно минах 414 км, а общо цялата разходка при мен се получи 5415 км. Имаме много снимки всичко ще покажем, когато ги подредим и опишем. Сега се радвам на внука и почивам.
    Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
    Златомир Попов - Forry

    Коментар


    • #17
      До: Мото-обиколка Турция 2009 - "Из дебрите на Диарбекир"

      ВладиЧ, добре дошъл.
      С голям интерес следих вашето пътуване и съм много нетърпелив за разказите ви...

      Още веднъж честит ти внук. Да ти е жив и здрав
      ______2
      Е = MZ

      Коментар


      • #18
        До: Мото-обиколка Турция 2009 - "Из дебрите на Диарбекир"

        Всички сме си у дома, живи и здрави! Благодарим за подкрепата и хубавите пожелания!

        Равносметката за мен е 14 дни и 5800 прекрасни километра.

        Скоро ще има снимки и повече подробности. Само да си проветрим главите още съвсем малко, че превключването е много трудно.


        Модератор: Подробен разказ тук Из "дебрите" на Деарбекир или следобеден чай в планината Арарат
        Последно редактирано от Димо; 04-03-10, 21:24.
        Следващият път, когато умът ви витае, последвайте го! => www.smehurko.info

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X