Обява

Свий
Няма добавени обяви.

МАРОКО

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • МАРОКО

    Утре сабахлян в 7ч. тръгваме от Берлин с Павлин за Мароко.ще минем през Швейцария,Италия,Франция,Андора и Испания,на връщане ще врътнем Португалия и през Париж за Берлин.
    Надяваме се на по малко дъжд и по хубаво време до Гиблартар,където към нас ще се пресъединят съфорумците Сергей Янков(мотора му е вече в Марбея,той ще пътува със самолет до мотора) и Иван от Марбея.
    Знам,че на доста хора ще им харесва споделянето на това пътешествие,впредвид че се очаква инвазия от бграйдъри в Мароко.
    Доколкото знам,2 седмици след нас тръгва следваща група от 4ма,след тях доста по голяма група от 9ма.
    Надявам се на всички за всичко да бъде наред и безаварийно.
    Наблягахме на по леки мотори за повече черно,но моя DR650 se,се прецака и намерих едно Сузуки XF650 Freewind,kaто го оборудвах за оффроуд,да видим ккак ще се представи.
    Аз-Suzuki XF650
    Павлин-Yamaha XT 660 tenere
    Сергей -Yamaha XT600
    Иван-BMW gs 800
    Ще имаме и спот,който ще пуснем,чак в Марбея(да не следите самолета на Сергей) .Ето и линка,който иска да следи какво става.
    http://share.findmespot.com/shared/f...kgTG7r625qFsJl
    Димитър Анастасов
    d.anactacov@gmail.com

  • #2
    От: МАРОКО

    Успех! И на добър път !

    Коментар


    • #3
      От: МАРОКО

      Казах на Серго , ама и на теб да кажа:Ако може вземете празна бланка за митническа декларация от тия дето ги раздават на влизане в Мароко. Проблемът ни е ,че никой от нас не знае френски и да можем да я разучим предварително за да не се мотаем когато пристигнем и да я попълним бързо. ПОЗДРАВИ И УСПЕШНО И БЕЗАВАРИЙНО ПЪТУВАНЕ!

      Коментар


      • #4
        От: МАРОКО

        Успех и много емоционални моменти да изживеете.Всичко да е безаварийно и да се насладите на всичко на макс!
        На добър път и ще следя темата с интерес!
        Поздрави!
        NISSAN FOREVER
        -----------------------------------------------------------------------------
        Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

        Коментар


        • #5
          От: МАРОКО

          Успех и безаварийно .. Чакаме репортажи
          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

          Коментар


          • #6
            От: МАРОКО

            Дано намирате нет на повече места и да имате повече време, за да споделяте с нас.
            Приятно пътуване и много вятър в платната.
            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

            Коментар


            • #7
              От: МАРОКО

              Безаварийни!
              И много късмет от мен!
              Стискам палци.
              Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

              Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

              Коментар


              • #8
                От: МАРОКО

                Приятно и безаварийно пътуване!

                Коментар


                • #9
                  От: МАРОКО

                  Успех!
                  ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                  Коментар


                  • #10
                    От: МАРОКО

                    Безаварийно пътуване!!!
                    Приятни емоции и сух път.

                    С нетърпение чакаме репортажи от пътуването.

                    Поздрави.
                    "Не е важно дали котката е бяла или черна, стига да лови мишки"
                    ---------------------------------------------------------->Дън Сяопин

                    Коментар


                    • #11
                      От: МАРОКО

                      Малее...как ви завиждам.....успех

                      Sent from my HM NOTE 1W using Tapatalk
                      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                      Анатолий Пейчинов o8875о9815
                      https://dvrbg.com/

                      Коментар


                      • #12
                        От: МАРОКО

                        Успех. Ще чакам подробности за минаването на границата.

                        Коментар


                        • #13
                          От: МАРОКО

                          Браво!!

                          Коментар


                          • #14
                            От: МАРОКО

                            Първоначално публикуван от egerchev Преглед на мнение
                            Казах на Серго , ама и на теб да кажа:Ако може вземете празна бланка за митническа декларация от тия дето ги раздават на влизане в Мароко. Проблемът ни е ,че никой от нас не знае френски и да можем да я разучим предварително за да не се мотаем когато пристигнем и да я попълним бързо. ПОЗДРАВИ И УСПЕШНО И БЕЗАВАРИЙНО ПЪТУВАНЕ!
                            Няма нищо сложно в попълването на декларациите. Всъщност всичко се попълва от митническите служители. Единствено не трябва да се пропуска да се сключи задължителната застраховка на автомобила (не зная дали е така и за мотор). За джип струваше между 90 и 100 евра за 20-ина дена. Прави се на 50-ина метра след митническата бариера в отделни будки. Това се отнася за митническия пункт на пристанището на Танжер. Неколкократно, когато бях спиран от пътна полиция за проверка, я искаха.
                            Тук съм писал за пътуването, за който е интересно.

                            Коментар


                            • #15
                              От: МАРОКО

                              И така.....половината група е в бойна готовност и очаква днес пристигането на немските пътешественици. Половината значи аз и Иван. Той от 15 год.е в Испания и сега живее в Марбея /много хубаво място/. Аз от три дни се размотавам и бръмча из региона. Не е като да няма къде да се иде и кво да се види. Ама вече не ме свърта. За да е пълен кефа от вчера вали, така че ще ни върви по вода. Важното е,че билетите за ферито вече са купени и утре сабахлян стартираме към Мароко.
                              BMW R1200GS LC EXCLUSIVE, Triumph Tiger 800 XRx, Honda Transalp 600
                              LAND ROVER Discovery II V 8 - 4.0, BMW 530 xDrive
                              Не е достатъчно да си знаеш цената, трябва да се отчита и търсенето.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X