Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дос Грингос

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Дос Грингос

    Ужасен пожар в Санта Розалия... 4-5 къщи са в пламъци в Сентрото.

    Коментар


    • #62
      От: Дос Грингос

      Първоначално публикуван от Purple Elephant Преглед на мнение
      Весела Коледа на всички!!




      Сашо,
      Весела Коледа на теб и на целия форум.
      Живи, здрави и много приключения!
      The only thing moving after WWIII will be cockroaches and V-Strom 650.

      Коментар


      • #63
        От: Дос Грингос

        Мерси Мите. Коледа ще е някъде по пътя.
        Днес успях да се спречкам с голям храсталак по пътя, от тия дето се търкалят. Тпзи беше около метър и половина, два в диаметър. Не можах да го избегна и се наврях в него. За голям мой късмет не паднах. Сега чистя тръни, остана радиатора.

        Коментар


        • #64
          От: Дос Грингос

          В момента сме на около 100 мили южно от Енсенада

          http://glympse.com/0177-9658

          Западното крайбрежие на Баха общо взето разочарова... Последните снимки са ми от Сан Игнасио. Мисията отвън беше впечатляваща.



          Влязох да разгледам, а лелката която работеше там взе да се кикоти с дружката си... После стана и изприпка някъде на скрито. Както излизах, тя ме издебна с някакви сувенири които искаше да ми пробута за по 2 долара...

          Вечерта се добрахме до Гуереро Негро, и се скрихме от вятъра и дъжда в съмнителен хотел. Аз си вкарах мотора в стаята:


          И за последно, изгрев в оустинята:


          Това беше последното нощуване в палатки. Откакто се придвижваме все по на Север, доста застудя.
          Последно редактирано от Purple Elephant; 24-12-15, 13:57.

          Коментар


          • #65
            От: Дос Грингос

            Снощи излязох да търся вечеря. Ресторанта до хотела беше затворен. Намерих малка лавка където семейство продаваше такоси--шембе или телешко. Сервеса не продаваха, но ми разрешиха да купя от бензиностанцията и да си я изпия с вечерята. Разказвах за България. Сетих се че имам от суджука който правих в Монтана, и донесох да го опитат. Хареса се на болшинството. На довиждане си направих снимка с бащата Леон, и сина който готвеше, Алехандро:

            Коментар


            • #66
              От: Дос Грингос

              Абе искам да попитам- свършиха ли Харлеите в Америка, че пътувате с японски мотори? Питам с най-добри чувства и ви желая да направите добро пътуване!
              Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

              Коментар


              • #67
                От: Дос Грингос

                Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                Абе искам да попитам- свършиха ли Харлеите в Америка, че пътувате с японски мотори? Питам с най-добри чувства и ви желая да направите добро пътуване!
                Харли не би стигнал там където ние карахме, колега Освен самo в ръцете на rtwdoug

                Коментар


                • #68
                  От: Дос Грингос

                  Погледнах през прозореца, и видях че Дядо Мраз е оставил Коледен подарък за Кели.
                  Весела Коледа Кели!!

                  Коментар


                  • #69
                    От: Дос Грингос

                    Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                    Абе искам да попитам- свършиха ли Харлеите в Америка, че пътувате с японски мотори? Питам с най-добри чувства и ви желая да направите добро пътуване!
                    Ще си позволя и аз допълня отговора на Сашо.
                    Харлеи в Америка бол, няма свършване, погледни втората част на това пътуване:
                    http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=201153
                    Ама нас със Сашо и хората наоколо хич не ни бива като механици, знаеме само бензин да наливаме и масло да сменяме...Весела Коледа
                    The only thing moving after WWIII will be cockroaches and V-Strom 650.

                    Коментар


                    • #70
                      От: Дос Грингос

                      Коледното парти започна още сутринта в паркинга на хотела

                      Коментар


                      • #71
                        От: Дос Грингос

                        Разопаковали сте подаръците глелам)))))
                        Весела колела приятелю, на теб и всички от форума ))) Чакам пподължение!
                        HONDA XL650

                        Коментар


                        • #72
                          От: Дос Грингос

                          Благодаря ти Мите за празничните пожелания!!

                          Пътешествието приключи без премеждия. Сега съм в Юма, Аризона и слушам данданията на съседите по стая. Някой мина по улицата с издут бас в 2 сутрин. Абе всичко си е наред в добрата стара Америка...

                          Другият гринго ще лети на изток. Остава ми да се върна в Монтана с моторите и джипката, надявам се благополучно.

                          Коментар


                          • #73
                            От: Дос Грингос

                            Нещо се заседях--на гости във Финикс у приятели от Барнаул

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X