Обява

Свий
Няма добавени обяви.

MotoGP 2010-по коя програма?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • MotoGP 2010-по коя програма?

    Здравейте колеги!
    Да ви питам,знаете ли по коя програма ще гледаме тази година MotoGP-то? Дали ще е пак по БНТ като миналата година? Нещо гледах програмата на БНТ и го няма,а трябва да е утре първото състезание в Катар.
    Ако имате някакво инфо споделете

  • #2
    До: MotoGP 2010-по коя програма?

    Само по DSF или вече по ново му SPORT1. Другаде не знам да го дават освен в страницата на motoGP ама е платено и то солено

    Коментар


    • #3
      До: MotoGP 2010-по коя програма?

      Аз го гледах по планета спорт,някаква немска програма.

      Коментар


      • #4
        До: MotoGP 2010-по коя програма?

        Според страницата на MotoGP трябва да го дават по БНТ:

        http://www.motogp.com/en/MotoGP+Basics/tv_broadcasters

        Коментар


        • #5
          От: MotoGP 2010-по коя програма?

          http://www.channelsurfing.net/ Аз го гледам в този сайт безплатно

          Коментар


          • #6
            От: MotoGP 2010-по коя програма?

            Здравейте решихда пиша тук вместо да пускам нова тема.Кажете каде да гледаме мото гп за 2011-та като тези сайтове кадето сте дали не работят.Дайте малко инфо!

            Коментар


            • #7
              От: MotoGP 2010-по коя програма?

              Групата телевизии ТВ+ и Филм+, която в последната година купи редица спортни телевизионни права, придоби всички по-важни тенис турнири и световния шампионат по мотоциклетизъм на писта, съобщи за "Дневник" Емилия Хубавенска, PR специалист в компанията. От портфолиото ще отпаднат редица автомобилни надпревари, които се излъчваха през миналата година.


              Световният шампионат по мотоциклетизъм се завръща на българския екран след едногодишна пауза. Преди две години промотърът Dorna Sports прекрати договора с "Евроспорт" и започна да продава правата за всяка страна поотделно. В първата година година БНТ излъчваше състезанията, най-вече в кралския клас MotoGP.

              Взимането на мотоциклетния шампионат ще запълни дупката от автомобилни прояви в програмата на канала, тъй като там се отказват от състезанията в първенствата във Формула БМВ, GP2, GT1, GT3 и свободните тренировки във Формула 1. Договорът с MotoGP е за една година.

              Коментар


              • #8
                От: MotoGP 2010-по коя програма?

                ЗдравеИте знам ,че не е използвана отдавна темата ,но реших да пиша тук вместо да пускам нова . Та въпроса ми е знаете ли по коя програма дават ендуро състезания,мотокрос,ексгеИмс или някакви други състезания/предавания с мотори....и по-специално ендуро или крос ! Благодаря предварително и мисля ,че отговорите на въпроса ми ще са полезни и на други хора !

                Коментар


                • #9
                  От: MotoGP 2010-по коя програма?

                  Motors TV

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X