Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Интересни снимки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Интересни снимки

    Първоначално публикуван от петър442 Преглед на мнение
    За колегите от раздел УАЗ
    а ето на какво попаднах аз

    В главата ми идва само един, единствен коментар: Safety First!

    Какво ли е "удоволствието" да се возиш върху 50 кг тротилов еквивалент, в газообразно състояние.
    Следващият път, когато умът ви витае, последвайте го! => www.smehurko.info

    Коментар


    • От: Интересни снимки

      В Катманду- Непал е пълно с такива моторетки и триколки, Иля. На всичките бутилките са сложени по този начин. Веднъж в едно задръстване, както си зяпах от прозореца на таксито виждам един мангал с такава моторетка точно до моята врата, как извади газова запалка и започна да подгрява с пламъка и клапана на газовата бутилка, който беше замръзнал от конденза и топлоотдаването... Косата ми се изправи и викнах на шофьора - "Бързо газ да ни няма от тука... Тоя сега ще се взриви и ние сме точно до него"... Да ама нали бяхме в задръстване, така че нямаше къде да мърдаме. Той и оня с бутилката не можа да се взриви, та всичко се размина без ексцесии.
      Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
      Златомир Попов - Forry

      Коментар


      • От: Интересни снимки

        Първоначално публикуван от Emil Manev Преглед на мнение
        Колега би ли снимал цялата статия че ми е интерестна
        Не съм я снимал аз. Попаднах на снимката случайно.
        HONDA AFRICA TWIN XRV 750 RD 04

        Коментар


        • От: Интересни снимки

          Първоначално публикуван от Emil Manev Преглед на мнение
          Колега би ли снимал цялата статия че ми е интерестна
          http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=2880276

          Коментар


          • От: Интересни снимки

            На Беглика срещнах едно BMW R1100 GS ,черно на цвят...Направи ми впечатление, "топ касата" и реших да я разгледам от близо...Ами беше газова бутилка Мотора беше на газ...После говорих с момчето което го караше и той ми показа цялата система.Не знам колко е сигурна тази система на мотор.
            ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

            Коментар


            • От: Интересни снимки

              Поредната журналистическа партенка, колеги от Шумен споделиха, че този юнак само разнася газови бутилки по адреси, а мотора си върви на бензин.

              Коментар


              • От: Интересни снимки

                В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                Коментар


                • От: Интересни снимки

                  Първоначално публикуван от green Преглед на мнение
                  На Беглика срещнах едно BMW R1100 GS ,черно на цвят...Направи ми впечатление, "топ касата" и реших да я разгледам от близо...Ами беше газова бутилка Мотора беше на газ...После говорих с момчето което го караше и той ми показа цялата система.Не знам колко е сигурна тази система на мотор.
                  В Сандански имаше Аво на газ с някакъв сух изпарител. Също преди години взех визитка от една пловдивска фирма монтираща газови уредби на всякакви мотопеди и мотоциклети включително и двутактови. Бяха ми предложили да монтират газова на МЗ-а ми като съответно му сложат и с-ма за разделно мазане!
                  "Do not correct a fool, for he will hate you;
                  Correct a wise man, for he will appreciate you."

                  Коментар


                  • От: Интересни снимки

                    20 кубика дърва= кругосветка. Също и храната може да се наготви в "движение"
                    Това с марката на мотоциклета е случайно

                    Gnome Rhone AX2 800 1938
                    Yamaha XT600Z 1VJ 1986
                    Husqvarna Te 510 1989
                    Argvmentvm ad novitatem

                    Коментар


                    • От: Интересни снимки

                      А аз мисля че това с марката изобщо не е случайно,ама въпреки това е хубава снимката!
                      Иво (таксито) Андреев
                      0988 91 80 50
                      Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                      Коментар


                      • От: Интересни снимки

                        Кругосветка, ама няма Euro 5, не можеш да затвоеиш кръга,няма да те пуснат в EU.
                        Следващият път, когато умът ви витае, последвайте го! => www.smehurko.info

                        Коментар


                        • От: Интересни снимки

                          Бъркаш, БМВ-то е от германските, за него няма ограничения. Ако коментираш варелите, в някои северни страни някакви чиляци си карат колите с такива газгенератори в ремаркета. Не ги знам дали са в EU. Но може да се бартеросат дръва за бензин и кръга се затваря
                          Gnome Rhone AX2 800 1938
                          Yamaha XT600Z 1VJ 1986
                          Husqvarna Te 510 1989
                          Argvmentvm ad novitatem

                          Коментар


                          • От: Интересни снимки

                            Хихихи, интенресно ми е ако се появя в центъра на Мюнхен с това, колко точно глоби ще ми праснат и дали ще ме изведат нс репатрак... ако въбще успея да доближа центъра.
                            Следващият път, когато умът ви витае, последвайте го! => www.smehurko.info

                            Коментар


                            • От: Интересни снимки



                              BMW от Азия .
                              В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                              Коментар


                              • От: Интересни снимки

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1511798_694302447287796_94869043_n.jpg
Прегледи:1
Размер:54.0 КБ
ID:5554664
                                I am just a simple man.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X