Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мания в розово

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мания в розово

    Подложен съм на домашен тормоз След като се нанесохме в новата ни къща, манията на жена ми в този цвят, започна да се задълбочава. Първо направих розова баня, насили ме да пръсна кухнята цикламена.
    Поръчахме яке от Щатите- и то розово Е върха на сладоледа е подготовката на мотора и, за следващия сезон- познайте основния цвят
    Днес боядисах една част от Доминатора, сега го пращам на аерограф, ще има и пеперудки
    В момента, май водя класацията, за най- обичан мъж-гони ме из цялата къща да ме гушка и целува
    Хванах я да тренира на велоаргометъра в пълно бойно снаряжение
    Като завърша розовия дзвер, ако не са ме прибрали в розова лудница, ще го представя подобаващо.
    Поздрави!






    Прикачени файлове
    Последно редактирано от Тануцо; 16-01-10, 14:26.

  • #2
    До: Мания в розово

    Ммм... мноооогооо розово...
    Е все пак требва да се слуша жената (понякога...)
    Предлагам ти да се регистрира тук с nick name Пинко

    ПС:Ако останеш доволен от аерографа ... дай някакви контакти , че ми трябва добър да ми направи една каска...

    Коментар


    • #3
      До: Мания в розово

      Като се сглоби мотора, цветовете се разпределят, розовото няма да е толкова силно, а и това е за момиче
      На мен ми рисува приятел, много е добър, но трудно приема поръчки- това не му е бизнес.
      Пиши в гугъл-Български Еърбръш Студиа - или търси направо студиото на Мирчо Мирчев, водещо име в аерографията. Иначе рискуваш да попаднеш на някой левчо. Скоро боядисвах друг мотор, а художника на който го дадоха да го рисува му ............. лелина.
      Поздрави!
      А, Тони пак ми е оправил снимките. Благодаря!

      Коментар


      • #4
        До: Мания в розово

        Колега,сложи си розовите очила и не обръщаий много внимание,а вечер ти желая розови сънища. Късмет.

        Коментар


        • #5
          До: Мания в розово

          Филипе, ще следя темата със затаен дъх - не ни мъчи, а качвай снимки своевременно

          Коментар


          • #6
            До: Мания в розово

            Всеки фен на tm се чудеше и маеше с какъв акъл tm пуснаха розови мотори през 90те години...

            А те били за жена ти
            Издъних се на Тюринг теста

            Коментар


            • #7
              До: Мания в розово

              Аз така боядисвах в розово един хладилник (може би е единствения розов хладилник в страната). Според съпругата ми не отивал на кухнята, тя е розова естествено.
              Ама пък стана много красив, сля се със стените и само по дръжките се познава че има хладилник.
              Поне е успокоение че не си сам.
              Гласът на разума е тих, но не успокоява докато не бъде чут.

              Коментар


              • #8
                До: Мания в розово


                Yamaha XT​M600E '98
                Mazda 626 2.0 DITD '99 Estate

                Коментар


                • #9
                  До: Мания в розово

                  А тази снимка я имаме Имам позната балерина и ще поръчам и розова пола-пачка
                  Мотора ще стане много як, тази седмица ще довърша и останалите детайли, ще сменя ангренажна верига и оптегач, абе за откриването на сезона ще е "чук"
                  Аз миналия сезон го подкарвах, докато Нети е на работа, ама сега ще трябва да се въздържам, да не ме изненада някой
                  Поздрави!

                  Коментар


                  • #10
                    До: Мания в розово

                    Аз ... таковата ... да запитам плахо - кво стана с розовото ?

                    Коментар


                    • #11
                      До: Мания в розово

                      Всеки ден ми отправя госпожата същия въпрос, сега и ти. Ша се побъркам бре
                      Има време, я какъв лед е навън. Добрата новина е, че са обадиха днес от Бултрако, частите са тук.
                      Поздрави!

                      Коментар


                      • #12
                        До: Мания в розово

                        Поразмърдах се малко. В събота събрах двигателя, а вчера и целият мотор. След като мотора седя цяла зима в стаята за гости, вчера госпожата вика- вкарваме го в хола за сглобяване Ей, случил съм на жена мотористка
                        Стана много добре моторчето, прилича на сладолед с това розово, идва ти да го ближеш Остават страничните пластмаси, ще ги пръсна и отиват на художник за лека заигравка. Важното е, че вече може да си кара.
                        Сега до откриването на сезона, си имам страхотна закачалка в хола, и то в тон с кухнята
                        Слагам и малко фото от целия процес.









                        Прикачени файлове
                        Последно редактирано от Тануцо; 08-02-10, 09:58.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Мания в розово

                          Втората снимка, дето е от 2242 година ни показва кога мотора ще може да се кара ли !?!

                          Коментар


                          • #14
                            До: Мания в розово

                            Леле у средата на кухнята. Ако жена ти няма нищо против това, направо е най златната жена да знаеш и да и го кажеш. Аз само комплект ключове да оставя и после топло ядене нема да ям една седмица, а за кекса да не говорим.
                            Гласът на разума е тих, но не успокоява докато не бъде чут.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Мания в розово

                              Първоначално публикуван от Филип Георгиев Преглед на мнение
                              Поразмърдах се малко. В събота събрах двигателя, а вчера и целият мотор. След като мотора седя цяла зима в стаята за гости, вчера госпожата вика- вкарваме го в хола за сглобяване Ей, случил съм на жена мотористка
                              Стана много добре моторчето, прилича на сладолед с това розово, идва ти да го ближеш Остават страничните пластмаси, ще ги пръсна и отиват на художник за лека заигравка. Важното е, че вече може да си кара.
                              Сега до откриването на сезона, си имам страхотна закачалка в хола, и то в тон с кухнята
                              Слагам и малко фото от целия процес.
                              леле колега закъсал си го
                              при тебе е пълна лудница
                              пийте по едно Розе
                              No Pain No Gain...
                              Прости хора и силен вятър спиране нямат.....Не понасям бившия кмет!!!
                              RR P38
                              КТМ 530 ЕXС

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X