Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Интересни клипчета

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Интересни клипчета

    Ще преведа най- общо. Каза , че за тези километри - 2002г е мотора- е сменил един алтернатор и 3 бензинови помпи. Човекът работи като мотоинструктор и е от Шпитал-Австрия, ( предполагам преди Гросглокнер) . Каза , че мотора му го е обслужвал само един човек, а го е карал само той. И каза нещо за техническите прегледи на мотор , след 100 000 , ама не го разбрах точно . Накрая взе да изчислява за тия километри колко бензин и масло е изхабил . ЕЕЕЕЕХ, АКО И НИЕ ЖИВЕЕХМЕ МАЛКО ПО- НА СЕВЕР И ЗАПАД Не , че тука е лошо де

    Коментар


    • От: Интересни клипчета

      Веселяци

      Калин - О88 б579I9I
      Обичам да пътувам, не обичам да пристигам.

      Коментар


      • От: Интересни клипчета

        Аз бих казал Карачи , много народ с леки ендура няма да мине през тези места.
        В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

        Коментар


        • От: Интересни клипчета

          Трошачи! Тия мотори не са за там!
          "Do not correct a fool, for he will hate you;
          Correct a wise man, for he will appreciate you."

          Коментар


          • От: Интересни клипчета

            Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
            Трошачи! Тия мотори не са за там!
            Кеф цена няма , имат , могат , карат , със сто килограмов мотор всеки може.

            В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

            Коментар


            • От: Интересни клипчета

              Коментар


              • От: Интересни клипчета

                Ако не беше откровенна реклама на КТМ щеше повече да ми хареса
                0887 246718

                Коментар


                • От: Интересни клипчета

                  Първоначално публикуван от motor_men Преглед на мнение
                  Кеф цена няма , имат , могат , карат , със сто килограмов мотор всеки може.
                  Това ли е каране, да мааш с двигателя по камънье и дръва !? Към майсторлъка за каране спада и способността да си направиш правилна преценка за своите и на машината възможности! А това е просто парадиране с финансови възможности! Със същия успех могат да идат на рали с Ферари или Ролсройс примерно!
                  "Do not correct a fool, for he will hate you;
                  Correct a wise man, for he will appreciate you."

                  Коментар


                  • От: Интересни клипчета

                    Mдааа. Пълно разминаване на ценостите. Даже не са и паралелни тези светове. Джаскал, праскал, блъскал, счупил мотора, изкривил каплите и после много доволен от "геройствата" си?!?!?
                    И аз не преставам да се учудвам. Поколението ли ни е такова? Аз ли така съм възпитан? Но винаги пазя това, което ползвам, даже с цената на собствената си кожа. Съгласен съм аз самият да пострадам, но не и мотора, колата, или там каквото ползвам. На времето, когато катерех скално, за да прибера една примка от скалите, за да не я зарежа там на някакво трудно място щях да се размажа за една бройка... А камо ли да седна да троша зорлем мотор и да се кефя на такава работа?!?! Както казах, явно не сме в един свят... Даже не сме и в паралелни светове.
                    Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                    Златомир Попов - Forry

                    Коментар


                    • От: Интересни клипчета

                      Чудя се кой,нормален мозък,ще го причини на тежкото (скъпо) ендуро това чудо...чист вандализъм и грях си е това.... дори и аз не си го позволявам- минат ли ми такива мисли ,веднага посягам към лекарствата
                      След този ,,излет'' ,,невидимите'' за нас щети са по-скъпи от едни агне и каса бира ...
                      Иначе ме кефи да гледам ,как някой друг си троши зорна мотора
                      А МотоНомад ме кефи -нищо че е КТМ
                      Последно редактирано от churov; 03-03-14, 19:51.
                      PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                      КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                      0899187766

                      Коментар


                      • От: Интересни клипчета

                        Коментар


                        • От: Интересни клипчета

                          Тези кво ли разбират от мотори
                          Последно редактирано от churov; 13-03-14, 13:39.
                          PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                          КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                          0899187766

                          Коментар


                          • От: Интересни клипчета

                            Mного яко клипче!Измежду другото тия яви никак не са за подценяване. Мисля , че са 175. Иначе до колкото помня от баща ми (лека му пръст) са 3 двигателя-175, 250 и 350 . Имали сме ги и трите и татко никога не е казвал нищо лошо за тях.

                            Коментар


                            • От: Интересни клипчета

                              Коментар


                              • От: Интересни клипчета

                                MotorCircus presents Mission Manx 2013 Trailer on Vimeo
                                vimeo.com/80061048
                                ...за мен беше интересно,дано ви хареса и на вас...


                                I am just a simple man.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X