Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съботно/неделни уговорки

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Съботно/неделни уговорки

    Първоначално публикуван от ili4 Преглед на мнение
    То това е тема за сьботно-неделни, та да питам:
    някой от Вас ще ходи ли на изложението? Аз мисля да ходя в събота...
    Giorgio, дай да се видим и да обикаляме заедно? Или сте много хора?
    Сам съм, още от утре съм в Пловдив... 0888 45 70 73
    Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
    Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

    Коментар


    • #62
      До: Съботно/неделни уговорки

      В събота Тануцо е обявил тръгване в 9-9,30 сутринта от София там на ШЕЛ-ли беше на ОМВ ли...Пазарджишката група в състав от двама човека ще ги чакаме на ШЕЛ Пазарджик към 10 часа, за да ни отведат до Пловдив, до Панаира. Там ще гледаме.... Де да знам какво ще гледаме! Като идем ще видим.
      Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
      Златомир Попов - Forry

      Коментар


      • #63
        До: Съботно/неделни уговорки

        Аз за съжаление имам дежурства през празниците (всъщност съжалявам основно, че няма да имам време да се присъединя към групата в Кърджали), но поне една вечер по морето се надявам да мога да отразя...
        Та ще следя изкъсо плановете.
        SUZUKI V-STROM 1000
        Jeep Cherokee 2.5CRD
        TOYOTA PREVIA 2.4 'youngtimer
        о889 525 о74 - Владо

        Коментар


        • #64
          До: Съботно/неделни уговорки

          Първоначално публикуван от ВладиЧ Преглед на мнение
          В събота Тануцо е обявил тръгване в 9-9,30 сутринта от София там на ШЕЛ-ли беше на ОМВ ли...Пазарджишката група в състав от двама човека ще ги чакаме на ШЕЛ Пазарджик към 10 часа, за да ни отведат до Пловдив, до Панаира. Там ще гледаме.... Де да знам какво ще гледаме! Като идем ще видим.
          Владич,кой е втория човек,защото и аз съм на линия.Но мислех след панаира да продължим на някъде.
          [I][FONT=Arial Black]Наско Лазов[/FONT][/I] :DHarley davidson elektra glaid

          Коментар


          • #65
            До: Съботно/неделни уговорки

            Първоначално публикуван от ili4 Преглед на мнение
            Змейо, знаеш ли какъв хибрид може да направиш дотогава... Резервоара и седалката от шлепа ги слагаш на скакалеца и си готов... Аз всыщност бих платил да видя такова нещо
            Хах - show me the money, както казват филипинците

            Ще следя темата с интерес и в зависимост от обективните дадености ще нагаждам участие.

            Коментар


            • #66
              До: Съботно/неделни уговорки

              Първоначално публикуван от ВладиЧ Преглед на мнение
              В събота Тануцо е обявил тръгване в 9-9,30 сутринта от София там на ШЕЛ-ли беше на ОМВ ли...Пазарджишката група в състав от двама човека ще ги чакаме на ШЕЛ Пазарджик към 10 часа, за да ни отведат до Пловдив, до Панаира. Там ще гледаме.... Де да знам какво ще гледаме! Като идем ще видим.
              Аз сега говорих с Тануцо и тoй не знаеше за такова нещо, може да има някакво объркване, но той ще се включи след малко да обясни.

              Владич, аз мога да съм на Шел Пазарджик в събота около 10 ч. и да ходим заедно, ако няма други от София...
              Като стигнем в Пловдив ще звъннем и на Giorgio...
              You'll never find out - I got no key hole....

              Коментар


              • #67
                До: Съботно/неделни уговорки

                Опс!...Аз съм се объркал! Извинявам се много! Съобщението в същност е от Tonyco, който е модератор за мототуризма във форума на мотозоната и кара червена Хонда Пан Европа 1100, а не е от "нашият" Тануцо. А срещата в София е на бензиностанцията на Лукойл след карулката на Цариградско шосе в 9,30 сутринта. Ние с Пачо ще чакаме на ШЕЛ-а Пазарджик към 10,15-10-30 часа.
                Още веднъж се извинявам! Тя моята стана една, като във вица ... Не било мотоциклет, ами лека кола, и не си го бил купил, ами му я откраднали...
                Последно редактирано от ВладиЧ; 19-03-10, 08:31.
                Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                Златомир Попов - Forry

                Коментар


                • #68
                  До: Съботно/неделни уговорки

                  Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                  Сам съм, още от утре съм в Пловдив... 0888 45 70 73
                  Джорджо ,ние с бургаския Калоян ще бъдем в Пловдив в събота и ще ти звъннем

                  Коментар


                  • #69
                    До: Съботно/неделни уговорки

                    Има ли инфо за участниците на изложението ..
                    [RIGHT][FONT=Comic Sans MS]R1200GSA[/FONT][/RIGHT]

                    Коментар


                    • #70
                      До: Съботно/неделни уговорки

                      Първоначално публикуван от Nicky. Преглед на мнение
                      Има ли инфо за участниците на изложението ..
                      Eто малко инфо. Подредени но азбучен ред.
                      http://fairinfo.fair.bg/?evids=58〈=bg

                      Вход 5лв.
                      още за мен на ВВВ//sites.google.com/site/fozysite/home

                      Коментар


                      • #71
                        До: Съботно/неделни уговорки

                        Понеже в тази тема малко се смесиха уговорките и вече не знам, кой, кога, накъде ... отделих планоете за Кърджали в нова: По Великден из Източните Родопи
                        ______2
                        Е = MZ

                        Коментар


                        • #72
                          До: Съботно/неделни уговорки

                          Входа F обявиха, че е за мотористи с 5 лева вход. На изложението не присъстват Хонда, Ямаха, Сузуки, БМВ. За сметка на това има много китайци и корейци. Има и от селскостопанската техника наречена АТВ. Облекла, каски , ръкавици и други от всякакви кучешки марки, а тук там се срещали и наистина маркови. Такива работи....
                          Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                          Златомир Попов - Forry

                          Коментар


                          • #73
                            До: Съботно/неделни уговорки

                            Аз на 01.05 2010, мисля да се повозя до Килифаревски манастир и да се прибера на 02.05.

                            Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

                            Коментар


                            • #74
                              До: Съботно/неделни уговорки

                              А аз се чудя за едно леко каране само в събота. Още не знам в каква посока да хвана, но ако има някой идеи нека ги сподели.

                              Коментар


                              • #75
                                До: Съботно/неделни уговорки

                                Драго, сподели кога ще тръгваш и откъде.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X