Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съботно/неделни уговорки

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Съботно/неделни уговорки

    Бойко , ако си навит маже да го направим така:
    Събота - Рибарица /МОТО РОК фестивал /, преспиваме в Тетевен /хапване , пийване -тези три неща/ и неделя в Севлиево.Единственото тъпо е ,че го дават да вали.
    Последно редактирано от grandvan; 04-10-11, 19:09.

    Коментар


    • От: Съботно/неделни уговорки

      Някой не мисли ли утре да се повози нанякъде след като гласува.......или след като се събуди.

      Коментар


      • От: Съботно/неделни уговорки

        Днес покарах към 300 км....
        Мога да предложа маршрут стига да не го сметнете за много нахално...
        София - Ихтиман - магистрала. Слизате на Ихтиман от магистралата и минавате по старият път през Костенец и Белово. На разклона за Септември веднага след теснолинейката свивате наляво и минавате през Септември - Злокучене, Карабунар, Виноградец. Минавате над магистралата и от там Церово, Мухово. От там има два варианта. Мухово, Ихтиман - магистрала, София, или 500 м преди стената на язовир Тополница отбивка в дясно за Нейкьовец, Оборище, Поибрене, Вакарел - магистрала София. Пътищата са много добри, сухи с много малък трафик. Гледките са разкошни есенни, завои има предоволно, за да се изкефите много...Разстояние гарантирано над 250 км. Добре е да се тръгне от София най-рано на обяд, за да се затопли времето. Сутрин е студено.
        Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
        Златомир Попов - Forry

        Коментар


        • От: Съботно/неделни уговорки

          Владич, мерси ама като гледам няма мераклии.

          Коментар


          • От: Съботно/неделни уговорки

            В началото на октомври ходих до Беклемето и на връщане минах през Копривщица, Панагюрище, Оборище и яз.Тополница и наистина пътя е много хубав с хубави завой, но не липсваше и пясък по тях. На едно такова хубаво песъкливо завойче се беше изтърсил колега с пистарка и си събираше мигачите.
            Хубава идея за возене, ама съм на работа до 14.00

            Коментар


            • От: Съботно/неделни уговорки

              Първоначално публикуван от boiko73 Преглед на мнение
              ...... ама като гледам няма мераклии.

              Аз съм навит като.....
              още за мен на ВВВ//sites.google.com/site/fozysite/home

              Коментар


              • От: Съботно/неделни уговорки

                Няма пясък. Днес карах по този път Елшица, Калугерово, Лесичово, Мухово, Нейкьовец, Оборище, Панагюрище и т.н...По-вероятно е да има рано сутрин опасна влага и леки замръзлеци по някои сенчести завои над 1000 м нмв, но след обяд няма проблеми... Пък и ние не сме с пистарки....
                Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                Златомир Попов - Forry

                Коментар


                • От: Съботно/неделни уговорки

                  И тази събота го дават времето до 19 градуса. Някой идеи и мерак.

                  Коментар


                  • От: Съботно/неделни уговорки

                    Първоначално публикуван от boiko73 Преглед на мнение
                    И тази събота го дават времето до 19 градуса. Някой идеи и мерак.
                    Мислех да си правя клапаните тая събота, ама някъде едни кифтета да направим няма да откажа. Дайте да измислим нещо...
                    LZ2NKM

                    Коментар


                    • От: Съботно/неделни уговорки

                      Ами айде на кюфтета. Ама сега почнах да се чудя къде ?!?

                      Коментар


                      • От: Съботно/неделни уговорки

                        На Сопот

                        Коментар


                        • От: Съботно/неделни уговорки

                          Първоначално публикуван от ЗМЕЙ Преглед на мнение
                          На Сопот
                          Е, ама вие ще карате, а ние какво да правим там. Няма да можем да се видим

                          Коментар


                          • От: Съботно/неделни уговорки

                            Бойко, имате и алтернатива, Бобошево...!!!

                            Коментар


                            • От: Съботно/неделни уговорки

                              Бойче, старта е чак в 12,00 - елате да се видим, да ни изпратите и след това - кюфтета и квото ви се иска друго.

                              Браво бе, Ванка - а аз отивам на междузвездна война, щото ми обеща да тествам КТМ-а ...

                              Коментар


                              • От: Съботно/неделни уговорки

                                Първоначално публикуван от ЗМЕЙ Преглед на мнение
                                Бойче, старта е чак в 12,00 - елате да се видим, да ни изпратите и след това - кюфтета и квото ви се иска друго.

                                Браво бе, Ванка - а аз отивам на междузвездна война, щото ми обеща да тествам КТМ-а ...
                                Миналата събота си секнах кръста и сега не ставам за нищо.....
                                Отивам на Бобошево с пикапа, поне да се наям с кИфтета и да се напия с ВИНО, наградите там винаги са били туби с вино.
                                Аз даже се бях наканил и да участвам в междугалактическата надпревара като самостоятелна бойна единица, тоест щях да карам по трасето, но и да снимам през цялото време, сега май само ще си щракам на Бобошево.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X