Обява

Свий
Няма добавени обяви.

На кръчма в сряда

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: На кръчма в сряда

    Благодаря за бързите отзиви, а и токущо от "Домата" ми казаха, че резервацията е на втория етаж.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • От: На кръчма в сряда

      Забравени жълто/черни ръкавици Trespass. Понеже знам на кого са, смятам да му ги върна .... лятото

      Имам ново предложение за кръчма, която отговаря на всички наши условия. Не знам само дали нас ще ни понесат там. Още два-три теста и ще я обявя
      ______2
      Е = MZ

      Коментар


      • От: На кръчма в сряда

        Ей, утре вечер 20.12 да не ме забравите.
        Ники Кисимов ще е там и ще дадем отговори на някои " наболели" въпроси , за които още не му е дошло времето да пишем.
        http://www.offroad-bulgaria.com/show...54#post1374054
        Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

        Коментар


        • От: На кръчма в сряда

          Доколкото е сряда ... какви са настроенията ?

          Аз съм ок
          ______2
          Е = MZ

          Коментар


          • От: На кръчма в сряда

            Ами не са добре настроенията. Днеска колата ме остави по пътя и довечера трябва да и сменя жилото на съединителя там където съм я зарязал. Ако се оправя навреме мога да дойда, но сигурно няма да е преди 8...
            LZ2NKM

            Коментар


            • От: На кръчма в сряда

              Давай да помагаме бре.
              Къде е колата ?
              ______2
              Е = MZ

              Коментар


              • От: На кръчма в сряда

                Първоначално публикуван от Димо Преглед на мнение
                Давай да помагаме бре.
                Къде е колата ?
                Ако се наложи ще давам, благодаря за предложението! Засега не е проблем, колата е близо до вкъщи. Жило съм намерил - смяната е макс. 30 мин, стига да стане. Скъса се планката която захваща жилото към педала, иначе жилото е ок. Ако не стане - прибирам я в гаража и ще търся фирма за жила да ми оправи планката. Опитах се днес да я закрепя някак си за да я карам малко, но не ми стигна времето. Иначе може да се направи нещо временно с подръчни средства (тел и т.н.)...
                LZ2NKM

                Коментар


                • От: На кръчма в сряда

                  Чухме се няколко човека.
                  След седем сме в Д.Домат
                  ______2
                  Е = MZ

                  Коментар


                  • От: На кръчма в сряда

                    Същия Дон Домат ?
                    Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                    Коментар


                    • От: На кръчма в сряда

                      Аз отсъствам, че вече ми ме малко далеч. Весели празници на всички.

                      Коментар


                      • От: На кръчма в сряда

                        Същия
                        ______2
                        Е = MZ

                        Коментар


                        • От: На кръчма в сряда

                          Днес ????
                          Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

                          Коментар


                          • От: На кръчма в сряда

                            Днес ще изпратим старата година ...
                            Има резервация на маса за 19:00, 10 човека в Скара Бар (в градинката до бул. Заимов. в непосредствена близост до театър София). http://www.skarabar.com/contact.html
                            Дотук са потвърдили 5 човека. Много моля всеки да се отбележи тук в темата, за да увеличим/намалим броя на местата.
                            Последният път не правихме резервации, отидохме трима и после .... събирахме маси за 15
                            Страхувам се, че периода е такъв(празничен), че довечера просто няма да е възможно да вземем още места.
                            ______2
                            Е = MZ

                            Коментар


                            • От: На кръчма в сряда

                              +1. Ще гледам да мина поне за една бира време.

                              P.S. Кръчмата се намира в сградата на бившата баня, която всъщност е зад театър "София" с/у малката "Петрол"-ска бензиностанция, и най-лесно се стига до нея, като завиете надясно веднага след моста "Чавдар", ако идвате от "Сточна гара", или наляво с/у входа на гаража на "Надежд Михайлов", ако идвате по канала от "Военна академия".
                              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                              Коментар


                              • От: На кръчма в сряда

                                Бройте ме и мен

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X