Обява

Свий
Няма добавени обяви.

На кръчма в сряда

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: На кръчма в сряда

    Ще се събираме ли?
    You'll never find out - I got no key hole....

    Коментар


    • От: На кръчма в сряда

      Аз ще ходя на кино днес да гледам ония, дето обикалят Африка с Трабанти и Jawa (виж линка, който постнах горе). Всеки е добре дошъл. След киното ще видя как е "хаЛвата".
      Следващият път, когато умът ви витае, последвайте го! => www.smehurko.info

      Коментар


      • От: На кръчма в сряда

        Аз си се прибрах - лещичката беше много вкусна с ароматен девесил...
        Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

        Коментар


        • От: На кръчма в сряда

          За утре нещо да измислим?...
          LZ2NKM

          Коментар


          • От: На кръчма в сряда

            Аз пак ще си измисля една супичка в Карабаса Трети... И ще черпя някой с една бира или нещо друго течно - по случай това, че си намерих откраднатото колело Mustang off-road mud slide.
            Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

            Коментар


            • От: На кръчма в сряда

              Я разкажи за колелото, че ми стана интересно. Това колелото, дето ти го откраднаха преди много време ли?
              Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

              тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

              Коментар


              • От: На кръчма в сряда

                Откраднатите колела - станаха общо 6 за София и 8 за целият ми живот. Това което си намерих ми го бяха откраднали вкупом с още две. Както си бяха вързани и трите заедно... Това за което бях писала тук е друго колело.

                Ето я и историйката ... От 31ви Януари с допълненията.
                ***
                Днес 31.01.2015 - срещнах откраднатото си колело близо до битака в Малашевци. Възрастен мъж го бе купил от магазин за колела в Орландовци за 80 лева. От което следва, че в магазин за колела в Орландовци продават крадени колела. Имам среща с купувача и продавача до магазина днес. Продавача е казал, че колелото е било цяло лято при него. И че всеки е можело да си нащрака снимки с някое колело и после да твърди че е негово. ***** 1ви Февруари. Колелото е вече в къщи ситуацията беше покъртително абсурдна. Мазният кривоглед продавач не спираше да твърди - че колелото е било цяло лято при него преди да го продаде на купувача. Без да може да обясни - как аз имам снимки със същото колело от 13ти септември 2014г.. В същото време - бащински ме похвали , че съм направила снимките, защото иначе - нищо не съм можела да докажа. Също каза, че няма координати на оставилият го при него за продаване - предишен "собственик". А накрая нагло попита - няма ли да дам някой лев заради това че се е намерило колелото... Не стана с полицията. Като споменах за полицаите - купувачът - каза че иска да му се възстанови сумата или си тръгва на момента с колелото. В крайна сметка си го купих отново за 40 лева. А другите 40 ги даде продавача. Обаче. Има го адреса на магазина - на ул Мара Бунева - до номер 37 в дясно. Вело магазин - със наредени под навес лъскави колела - зад една зелена врата до улицата. Когато се обадих на 112 за да съобщя за кражбата на 14ти Септември - (когато бяха откраднати и трите ми колела вързани заедно от входа на блок, който се заключва и си има домофонна уредба) - ме попитаха дали колелата са нови с гаранция, дали е заснета кражбата с камера и видян ли е извършителят - като разбраха че не е така - ми казаха с отегчен тон да ида да напиша обяснение в районното, и да представя хартиени снимки, защото с дигитални не можели да работят. Аз не отидох, защото при една от предишните кражби на мое колело - след всичките обяснения и преписването им и снимките и разхождането до РПУ-то според районът на кражбата - нищо не произлезе.. В последствие - Днес 04.02 .2015 подадох сигнал - за продаване на крадено колело в магазина в Орландовци, с молба за проверка на произхода на велосипедите там.
                Последно редактирано от iai-bg; 04-02-15, 22:03.
                Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

                Коментар


                • От: На кръчма в сряда

                  Сряда е. Аз имам да празнувам краят на преподаването ми по рисуване.
                  Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

                  Коментар


                  • От: На кръчма в сряда

                    И аз съм в София засега--звънете 0 878 5нула8 шестотин за да се срещнем

                    Коментар


                    • От: На кръчма в сряда

                      Ъ!
                      Сега го виждам.
                      Снощи бехме у една затворена кръчма.
                      Десетина човека.
                      Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                      Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                      Коментар


                      • От: На кръчма в сряда

                        Има ли днес мероприятие някьде? Звьнете 878 5нула8 6 нула нула

                        Коментар


                        • От: На кръчма в сряда

                          Някаква идея, нещо за утре вечер?
                          LZ1NIM/P
                          B pos

                          Коментар


                          • От: На кръчма в сряда

                            Мисля да намина за една две бири в Карабас Барабас Трети. Всички моторни и безмоторни са добре дошли
                            A Lone Rider

                            Коментар


                            • От: На кръчма в сряда

                              Колеги една кръчма на 05.10 2016г. Което се пада сряда
                              SUZUKI VITARA къса база 1.6 16V
                              +359 0878 888 874
                              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА ; A1, (Rh+)

                              Коментар


                              • От: На кръчма в сряда

                                Е, крайно време е...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X