Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Изложения и новини от света...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Изложения и новини от света...

    Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
    Да не се повтарям, но мото гуцито е мнооого мотор! Прост, без много пластмаси, олд скуул визия, въздушно, V-образен напречен двигател, 80 коня, много прецизно изработен, удобна седалка, кардан... единствено малко ходовете му ми малеят, но иначе се доближава на 96% до представата ми за тур/адвенчър мАтор. има тестов, мисля да го пробвам...
    айде де-чакам някой да разкаже на български, или пък да ида и аз да го пояздя.....

    Коментар


    • #32
      От: Изложения и новини от света...

      Първоначално публикуван от ВладиЧ Преглед на мнение
      Тия В-строми ги гледам, ама нещо хич не ми хващат окото. Карахме заедно с един приятел и по едно време спряхме един до друг... Ами тоя В-стром 650 се оказа по-голям от моето БМВ. И по-дълъг и по-висок... Ми за какво да сменям моя мотор за такъв? По-висок, по-дълъг и тежък почти, колкото моя мотор, ама пък 650 кубика, и с верига?!?! Какъв е смисъла?
      Ще минавам май на едноцилиндров мотор. И без друго вече повече от 110 км/час мнооого рядко вдигам, освен това винаги съм сам на мотора. Ще се кефя на пейзажа и на малко по-голямата си проходимост и така...
      Освен, ако с нещо не си светил маслото на двигателя някак, защо би сменил gs-a? Тея мотори според мен се оставят за внуците, и това го казвам не като gs фен. Напротив даже, но отчитам, че всичко което не ми харесва е въпрос само на предпочитание.

      За пръв път видях GSA на изложението и се уплаших. Много ме кефи колко е висок, ама е широк като параход - резервоара имам чувството, че стърчеше на страни повече от цилиндрите. Обикновения GS въпреки че пак е много широк си има вид на мотор.

      Коментар


      • #33
        От: Изложения и новини от света...

        Като стана дума за ендуро...
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4642.jpg
Прегледи:1
Размер:1.21 МБ
ID:5812830Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4643.jpg
Прегледи:1
Размер:1.25 МБ
ID:5812831Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4644.jpg
Прегледи:1
Размер:783.5 КБ
ID:5812832Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4645.jpg
Прегледи:1
Размер:980.3 КБ
ID:5812833Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4646.jpg
Прегледи:1
Размер:1,002.3 КБ
ID:5812834Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4647.jpg
Прегледи:1
Размер:998.5 КБ
ID:5812835
        The only thing moving after WWIII will be cockroaches and V-Strom 650.

        Коментар


        • #34
          От: Изложения и новини от света...

          Първоначално публикуван от ВладиЧ Преглед на мнение
          Ще се кефя на пейзажа и на малко по-голямата си проходимост и така...
          Проходимостта е най-вече в главата. А твоята не е от най-проходимите

          Коментар


          • #35
            От: Изложения и новини от света...

            Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
            Проходимостта е най-вече в главата. А твоята не е от най-проходимите
            Мммм. Дааа. Никога не съм бил много голям любител и ентусиаст на черното каране. Но пък и никога не съм бил любител на пистарките де. Да стигна някъде, на където води сравнително добър черен път (по възможност без ровене в кал, като попово прасе) ме устройва напълно. Освен това забелязвам, че с годините все по-бавно започвам да карам, имам в предвид, с по-ниски скорости и все повече започвам да се кефя на пейзажа. Вече няма генерални планове и топ задачи от рода на: - Непременно трябва да стигна, до еди къде си, в еди какъв си срок, какво и ще да стане, защото...
            И това сега ме прави щастлив, което е и смисълът на живота!
            Последно редактирано от ВладиЧ; 19-04-19, 08:00.
            Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
            Златомир Попов - Forry

            Коментар


            • #36
              От: Изложения и новини от света...

              Първоначално публикуван от Mitko69 Преглед на мнение
              Като стана дума за ендуро...
              [ATTACH=CONFIG]986291[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]986292[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]986293[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]986294[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]986295[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]986296[/ATTACH]
              Разкажете повече за това.
              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

              Коментар


              • #37
                От: Изложения и новини от света...

                Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                Разкажете повече за това.
                Купуваш си КТМ 690 ендуро и си го правиш , или плащаш на някой да ти го направи.

                https://kit690.com/products/kit690/

                http://www.perfect-fairings.com/en/p...-tanks-15l_367
                В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                Коментар


                • #38
                  От: Изложения и новини от света...

                  Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                  Разкажете повече за това.
                  Мотора не е мой, купих го за приятел, който има големи планове за него, много големи...
                  За съжаление обявата вече е свалена и не мога да я пусна тук със всичките глезотии по мотора.
                  Според мен тунинга е на макс, едва ли има нещо което е пропуснато. В този си вид почти е невъзможно да изпадне нещо такова, поне тук излиза по едно две на година...
                  Дано всичко е наред и колегата да ни държи в течение на пътуването.
                  The only thing moving after WWIII will be cockroaches and V-Strom 650.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Изложения и новини от света...

                    Кажи малко за плановете де, къде ще се кара?

                    Аз го виждам кеф извън пътя и мъка по пътя.
                    Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                    Коментар


                    • #40
                      От: Изложения и новини от света...

                      Първоначално публикуван от Даниел Чобанов Преглед на мнение
                      Кажи малко за плановете де, къде ще се кара?

                      Аз го виждам кеф извън пътя и мъка по пътя.
                      Нека да оставим собственика да сподели ако има желание.
                      The only thing moving after WWIII will be cockroaches and V-Strom 650.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Изложения и новини от света...

                        не знам колко е новина, щото май е повече слух, но хонда май готвят бомба с 850 кубика африка?...https://www.advpulse.com/adv-bikes/8...crf850l-rumor/

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X