Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Загубен куфар

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Загубен куфар

    Здравейте всички. Днес 12.06.2016г. в района между Горни Лозен и бензиностанция Еко Чепинци ми е паднал задния куфар на мотора. Случва се между 11.30 и 12.00 часа. Куфара е алуминиев Herco Becer 40литра. Отличителни белези много. Целия е в лепенки от места които съм посетил, лепенка - Скотойлер и пази моториста. Вътре имаше само мотористки работи- сак за куфара, костюм за дъжд с ръкавици, литър масло Кастрол 15w50, комплект за ремонт на жила и пукнати гуми. Немско гедоре Рохенбал , и още инструменти в малка чантичка, термо фанела и една тениска.Сертификата за ауспуха. Полицата на гражданска отговорност. Там, ми има имената и могат да ми намерат телефона от SDI. Моля споделяйте. Дано се намери добър човек и да ми върне нещата. Да не говорим, че махах на колега за помощ, а той не ме отрази, даже и не намали. Но както и да е. Бъдете здрави. Телефон за контакти: 0879 264 261 Марио Колев.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:13325616_10201674521461909_7758088648032278833_n.jpg
Прегледи:1
Размер:116.2 КБ
ID:6116482
    BMW F700GS
    BMW R1150RT

  • #2
    От: Загубен куфар

    Колега успех и дано го върнат, че ако са го взели някой мангали надали ще го предадат обратно.
    0887 526 564/ 0897 933 755 /

    Коментар


    • #3
      От: Загубен куфар

      Първоначално публикуван от lyubo73 Преглед на мнение
      Колега успех и дано го върнат, че ако са го взели някой мангали надали ще го предадат обратно.
      E, остава да се надяваме, че ако са българи ще го върнат

      Колега, ако го намери случаен човек (немангал) може ли да те идентифицира по нещо по, около, в куфарите? Щото не всички четат Форумът!
      В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

      Коментар


      • #4
        От: Загубен куфар

        Първоначално публикуван от astika Преглед на мнение
        Полицата на гражданска отговорност. Там, ми има имената и могат да ми намерат телефона от SDI.
        На моята полица (правена също в SDI) ми има телефона...
        Не е ли така на всички?
        Subaru Impreza 2.0 '98
        Honda Africa Twin RD07 '95
        Honda Africa Twin RD07А '96

        Коментар


        • #5
          От: Загубен куфар

          Шернах го във Фейсбук.
          Дано ти го върнат!
          Пиши ако има резултат.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X