Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да се представим

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Да се представим

    Здравейте!
    Да се представим:
    - мотор HONDA TRANSALP XL600V, произведен през 1987 от първите триста броя, но в добра кондиция. Сега сменени консумативи и два броя ангренажни вериги. В ход са възстановителни, освежителни и козметимни операции;
    - собственик Асен Асенов от София на много години. с мотора се познаваме от поне десет години, но от няколко месеца сме щасливи заедно. Влюбен съм в звука на тази машина, като хубава песен е.
    Нямяме снимки заедно, но ще се опитам в скоро време да направя една в гаража.
    На всички пожелавам крепко здраве и много положителни емоции с верния приятел.
    Имам участия в доста форуми и като запазена марка - същото име.

  • #2
    От: Да се представим

    Е добре дошъл и още много щастливи години да сте заедно!
    Иво (таксито) Андреев
    0988 91 80 50
    Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

    Коментар


    • #3
      От: Да се представим

      Добре дошъл! Хубав първи "пост" . Нещо нормално в чуждестранните форуми, но не и в нашите!
      Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

      0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

      Коментар


      • #4
        От: Да се представим

        Честито! По асфалт ли ще караш, или по "черно"?!

        Коментар


        • #5
          От: Да се представим

          Успех....с машината и ...умната
          ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

          Коментар


          • #6
            От: Да се представим

            Благодаря за приема и топлото посрещане.
            За момента ще съм по асфалт, 25 години нямах допир с двуколесно(изключвам безмоторното) и съм бил само на четириколки... Другото ми притеснение е големият ми син, за да не е по-назад от тате си купи Сузуки Бандит 600куб., четворка въздухарка и за момента караме заедно и се обучаваме. За сега по-кротко, а после може и на лов...
            Понеже съм отпуск не пропускам ден да не врътна по 50-тина километра, студено, но върховно..

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X