Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мото-сандали "Bata"....ай стига бе...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мото-сандали "Bata"....ай стига бе...

    Попаднах на този клип. Даже много се чудя на "Бата" един много добър производител на обувки, как може да се захване с това! Или не са виждали мотор или някой ги е излъгал, че има "ниша" за запълване в този бизнес!

    И така заповядайте мото-сандали "Бата"

    https://www.youtube.com/watch?v=Pcws...ature=youtu.be
    ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

  • #2
    От: Мото-сандали "Bata"....ай стига бе...

    Рекламата ми звучи като да е от държава в която моторите по принцип се карат по сандали

    Отделно че точно срещу асфалтов обрив на краката ми се виждат по-защитаващи от доста други видове (немотоциклетни) обувки.
    Издъних се на Тюринг теста

    Коментар


    • #3
      От: Мото-сандали "Bata"....ай стига бе...

      Шашава работа... Сигурно е началото на ново течение в мотоекипоровката...
      Мото-шорти и мото-пениска с карбонови нишки.
      Враг усраине

      Коментар


      • #4
        От: Мото-сандали "Bata"....ай стига бе...

        Тези избиха рибата
        По добре късно от колкото никога .
        Нула89781нула019

        Коментар


        • #5
          От: Мото-сандали "Bata"....ай стига бе...

          Аз бих си купил такива.За село са си практична гъзария...

          Коментар


          • #6
            От: Мото-сандали "Bata"....ай стига бе...

            Чудя се дали да не пусна на пазара нов продукт - мото-гел за коса Епоксид

            Коментар


            • #7
              От: Мото-сандали "Bata"....ай стига бе...

              Егати и работата. Аз пък, като прочетох заглавието реших, че е ташак.
              Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

              тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

              Коментар


              • #8
                От: Мото-сандали "Bata"....ай стига бе...

                Аз все още си мисля, че е ташак...
                Не може някой да се опитва да продава нещо толкова безсмислено...
                И то точно пък Bata...
                Враг усраине

                Коментар


                • #9
                  От: Мото-сандали "Bata"....ай стига бе...

                  Ми супер са се сетили! Аз цяло лято карам по сандали или чехли, та не бих отказал да си купя такива стига да са на приемливи за мене цени!
                  "Do not correct a fool, for he will hate you;
                  Correct a wise man, for he will appreciate you."

                  Коментар


                  • #10
                    От: Мото-сандали "Bata"....ай стига бе...

                    Първоначално публикуван от Esper Преглед на мнение
                    Аз все още си мисля, че е ташак...
                    Не може някой да се опитва да продава нещо толкова безсмислено...
                    И то точно пък Bata...
                    За Азия не знам, но БАТА имат вериги магазини в Африка от преди повече от 40-50год.
                    В Африка и частност Нигерия, хората които карат мотори /скутери/ ЦЕЛОГОДИШНО със сандали са десетки милиони!!
                    Това което за вас е пълен "ташак", за милиони хора е удобство, а за самата компания си е ЧИСТА ПЕЧАЛБА.

                    Това са "таксита", с тях е най-бързо и евтино....гледайте им "мото-ботушите", все АлпинСтар са!!!
                    Последно редактирано от Chinela; 13-06-14, 09:21.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Мото-сандали "Bata"....ай стига бе...

                      Ми не знам, явно е въпрос на нагласа.
                      По къси гащи и джапанки ходя само да си купувам цигари от хоремага.
                      За по-далеч винаги карам с ръкавици и цели обувки.
                      Изобщо не държа чак толкова на кожата си но просто е навик.
                      А какво е алпинстар? Аз карам с армейски кубинки за 40лв откакто се помня.
                      Ама ако са сандали чак пък да са специализирани за мАтор ми се вижда смешно...
                      Ше пробвам довечера с трекинг сандалите да видя нещо ще ми липсва ли с тях
                      Враг усраине

                      Коментар


                      • #12
                        От: Мото-сандали "Bata"....ай стига бе...

                        Абе и аз карам с кубинки...скъпи са хубавите ботуши! Може би тази реклама е точно за тези райони. Моторите са малки ..включването на скорост е по лесно...а и горещината. При ниска скорост травмите ще са по малки! И въпреки всичко мотор не трябва да се кара с открити крака...всяка травма може да е фатална!
                        ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Мото-сандали "Bata"....ай стига бе...

                          Първоначално публикуван от green Преглед на мнение
                          ...Може би тази реклама е точно за тези райони...
                          Чукча писател Най-горе съм го написал - чуй езика на рекламата и ще ти стане ясно за къде е.
                          Издъних се на Тюринг теста

                          Коментар


                          • #14
                            От: Мото-сандали "Bata"....ай стига бе...

                            Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
                            Ми супер са се сетили! Аз цяло лято карам по сандали или чехли, та не бих отказал да си купя такива стига да са на приемливи за мене цени!
                            Ъхъ
                            http://www.papamiket.com/?p=73464
                            О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                            Коментар


                            • #15
                              От: Мото-сандали "Bata"....ай стига бе...

                              Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
                              На живо съм виждал и по-кървави картинки, та не ме впечатляваш изобщо (ако това ти е била целта)! И то на возещи се в коли, ама не съм видял още някой да се обува в ботуши преди да се качи в кола! Ако карането на мотоциклет се превърне някой ден в бреме за мене, задължаващо ме да правя неща неприятни, ще си намеря нещо друго с което да се забавлявам!
                              Е все пак леекичко се съобразявам къде, какво, с какво и как карам! А доказателство че имам добра преценка и премереност на рисковете са 25-те ми години каране на мотори и коли без сериозни инциденти!
                              "Do not correct a fool, for he will hate you;
                              Correct a wise man, for he will appreciate you."

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X