Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моето Иж-е

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Моето Иж-е

    Това ми е първия мотор.Не ги разбирам много нещата,но пък за сметка на това се старая.Ще му сложа и една снимка да го видите и да дадете коментар и мнения,какво още трябва да се доработва на първо четене по него.Мерак ми е много,че го докарах до такъв вид,макар и аматиорски погледнато.Липсва му само въздушния филтър,който така и не мога да намеря в многото магазини,в които се обаждах.Държа да е оригиналния,ако някой има излишен да свирка. http://prikachi.com/images/973/6656973m.jpg

  • #2
    От: Моето Иж-е

    Поздрави за придобивката.Наскоро видях как мои познати със същия,само че с платформа на мястото на коша си возеха дърва за зимата!
    Иво (таксито) Андреев
    0988 91 80 50
    Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

    Коментар


    • #3
      От: Моето Иж-е

      Да ти е честито началото!
      А тези простотии се правят от името на всички ни.
      Даника
      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

      Коментар


      • #4
        От: Моето Иж-е

        Честито!!Едно време с този двигател правеха трактори и си оряха нивите.И сега може да се срещне някъде.
        Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A

        Коментар


        • #5
          От: Моето Иж-е

          За какви цели ще ползваш Ижето,ако е за леки ендуро разходки,ти препоръчвам да смениш задните амортисиори с такива от ЧЗ,по дълги са и возят по комфортно.Иначе с оптималните настройки по мотора си е безотказна машина отвсякъде-най коравия Иж!

          Коментар


          • #6
            От: Моето Иж-е

            Първоначално публикуван от st_mnov Преглед на мнение
            За какви цели ще ползваш Ижето,ако е за леки ендуро разходки,ти препоръчвам да смениш задните амортисиори с такива от ЧЗ,по дълги са и возят по комфортно.Иначе с оптималните настройки по мотора си е безотказна машина отвсякъде-най коравия Иж!
            Целта е каране само по баирите.А,какво имаш предвид под "оптималните настройки"?

            Коментар


            • #7
              От: Моето Иж-е

              Ами подходяща свещ,кондензатор,центровка,разстояние на чукчето 0.4,добре изчистен карбуратор,филтър оригинален задължително и ти препоръчвам отпред да сложиш 17 зъба зъбак.

              Коментар


              • #8
                От: Моето Иж-е

                Първоначално публикуван от st_mnov Преглед на мнение
                Ами подходяща свещ,кондензатор,центровка,разстояние на чукчето 0.4,добре изчистен карбуратор,филтър оригинален задължително и ти препоръчвам отпред да сложиш 17 зъба зъбак.
                Мерси за съветите.Ще се постарая да изпълня указанията.Не искам да бутам някъде в дън горите тилилейски.А,каква е най-подходящата свещ?Аз мислех да сложа 13 зъба пинион няма ли да е добре?

                Коментар


                • #9
                  От: Моето Иж-е

                  Ами на ВМЗ L 15 YC или N 14 не помня в момента останалите букви,а с 13 мисля, че веригата стържеше отпред в корпуса малко,но не е проблем,само където първа и втора ще станат много бавни.За по спокойно каране е удобно ,но ако си по спортното каране 16 зъба поне,макар че Ижа излиза навсякъде с каквато и да е,всичко зависи от карача

                  Коментар


                  • #10
                    От: Моето Иж-е

                    Здравейте преди няколко години направих от едно ИЖ-е чопър сега прашасва и се чудя какво да го правяНатиснете снимката за да я уголемите

Име:20-08-08_1617.jpg
Прегледи:2
Размер:95.7 КБ
ID:5615677Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20-08-08_1615.jpg
Прегледи:2
Размер:107.6 КБ
ID:5615678Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20-08-08_1619.jpg
Прегледи:2
Размер:92.6 КБ
ID:5615679мисля да го преправя на атв .Ама не знам какво ще роди болният ми мозък
                    Мотор и жена не се дават, мотора може да ти го счупят а на жената може да и хареса
                    0889 619 319

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X