Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къде има магазини за мотоекипировка около Мюнхен или по пътя до там?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Къде има магазини за мотоекипировка около Мюнхен или по пътя до там?

    Предстои ми пътуване до Мюнхен. Доста приятели ми говориха за цените на мотоекипировката в магазините в западна Европа през зимата и мисля да се възползвам. С google не ми се получава, може би, защото трябва да търся на немски, а не ми се отдава.
    Ще се радвам на съвети, напътствия, адреси, линкове или каквато и да е полезна информация.
    Зима иде

  • #2
    От: Къде има магазини за мотоекипировка около Мюнхен или по пътя до там?

    Магазини Louis в Мюнхен:
    http://www.louis.de/_108a5012b3e31b4...he&standort=32
    Cherokee WJ 4.0L- NP242
    Honda Africa Twin XRV 750

    Коментар


    • #3
      От: Къде има магазини за мотоекипировка около Мюнхен или по пътя до там?

      Тези можеш да ги търсиш и в гугъл.
      Издъних се на Тюринг теста

      Коментар


      • #4
        От: Къде има магазини за мотоекипировка около Мюнхен или по пътя до там?

        По стечение на обстоятелствата успях да намеря един мистичен магазин, за който бях чувал от много хора. Бил се намирал близо до Марибор и имал страхотни цени, само дето никой не можа да ми обясни точно къде.
        Е намерихме го. Адреса е Kopaliska ulica 41, 9000 Murska Sobta, на около 20 минути от Марибор е.
        Пича, който е собственик се казва Дамян и освен че ни направи страхотни отстъпки, обеща, че ще дава допълнителни намаления за всеки от нашия форум, който желае да закупи стока от него.
        Каза също така, че може да изпраща нещата за проба до България и ако не стават - след получаването им в Словения да връща парите.
        Сайта на магазина е http://www.moto-oprema.com/shop/inde...ain_page=index изпращайте му запитвания на мейл, защото може да доставя и стоки, неупоменати на сайта.
        Ние си тръгнахме оттам с два кожени цели екипа и големи усмивки. Препоръчвам горещо.
        Зима иде

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X